Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

Canlı yayını ne zaman yapalım? YouTube istesem de malum kitle yüzünden sinirlenmeye gerek duymuyorum :smiley: 100k olmuş kime ne? :smiley:
Twitch’de Cuma akşamları ETS 2 vardı ama artık yapmıyorum daha doğrusu yeniden başlamak için biraz daha zaman lazım. Bir sürü oyun arasında ETS 2 ile uğraşmak aptallık.

1 Beğeni

çıktıktan sonra yine yapılır da şu an gerçekten canlı canlı göstersem iyi olacak :smiley: bir de km harcamam gerek o yüzden istiyorum yoksa açık denizde bırakıp kitaba devam edicem

2,7 gb boyutunda yeni bir güncelleme daha geldi :smiley: bak sevmesem gram indirmem ama merak ediyorum enişte acaba ne ekledi? bu kadar büyük boyut köklü değişikliklerin yapıldığını göstermiyor mu? yani her şeye etki eden?

Gold rush tata her seferinde büyük güncelleme gelmiyor muydu? :thinking:

Şimdi yine sordum :smiley: birkaç saate cevabı gelirse yazarım astragon ve misc games paraya para demeyecek buna emin olabiliriz artık :smiley: umarım bundan sonra beceriksiz bilgisiz stüdyoları kovarlar

1 Beğeni

Hocam, oyunu bende bekliyorum fakat oyunun steam sayfasında şu dikkatimi çekti, Türkçe dil desteği oyundan kaldırılmış sanırım steamda eskiden Türkçe dil desteği gözüküyordu, şuanda desteklenmemektedir yazıyor, bunun hakkında yapımcı veya dağıtıcı firma ile iletişime geçebiliyorsanız net bir bilgi alabilir misiniz?

Hasan Kardeşim Pazartesi vardiyadan çıkıyorum malum iş yerinde kısıtlı internet var videolara bakamıyorum bu nedenle canlı yayını 5 şubat pazartesi yapabilirsen sevinirim evde olacağım izlemek istiyorum bu oyunu alacağım ve merekla bekleyenlerdenim bu arada güncellemeler ile daha iyiye gidiyor sanırım.

yayın işi bilemiyorum önümüzdeki hafta olur herhalde 7 şubattan önce :slight_smile: pazartesi olabilir aslında

bugün gelen güncellemeden sonra oyuna girdim de az bi takılma sorunu var ikide bir oluyor arkada oyun indiriyordum ondan da olabilri sabaha bakarız artık
ben yine açık denizde yol alayım yoksa km bitmeyecek

1 Beğeni

beni kırma pazartesi ve sonrası yap bende canlı olarak izleyeyim iyi incelemeler takipte olacağım.

Az önce mail geldi :smiley: ulan çok sevindim yok böyle bir şey

Başta videoları çok beğenmiş çok detaycı biriymişim her şeyi çok iyi açıklıyormuşum falan…
Güncellemelerle çok sıkı çalıştığımızı görebiliyorsun dedi
Değişiklikler listesi gönderdi bütün sürümlerde ne var ne yok.
Birkaç gün kaldı ama yapacak çok işleri varmış ilk projeleri olduğundan bazı şeyler mükemmel değil biliyoruz diyor fakat iyi bir tabana sahip olduğumuzu düşünüyoruz dedi.
Çok daha iyi şeyler yapmak istiyorlarmış. Örnek olarak teknelerin fizikleri, yeni gemiler, okyanus projesi, animasyonlar, yeni balık türleri, hava efektleri ve çok daha fazlası… Bunu birkaç gün içinde yapamıyız dedi. Yayınladıktan sonra planları anlatabilirmiş her durumda ücretsiz güncellemeler gelecekmiş DLC olabilirmiş ve hep geliştireceklermiş.

3 Beğeni

az kaldı ama dayanamıyorum ve gene şafak sayıyorum :grinning:
cıkış yaparken dalda efektini yapsalardı iyiydi ama yapacak birşey yok.okyanus iyiymiş dev dalgalar ve derin deniz zorlayıcı olur.

1 Beğeni

Turkce icin cevap bekliyorum sanirim astragon ya vazgecti ya da yetismedi.
Ingilizce yayin icin site kolay ama videolu sesli konusmali zor akici konusamadiktan sonra sikinti…
Bu yil cozmem gereken en buyuk sorun aslinda trde bu sekilde gidebilecek bir nokta yok.

1 Beğeni

Cikista sadece ingilizce olacakmis yetismemis.
Diger ceviriler ciktiktan 1-2 hafta sonra turkce dahil eklenecekmis.

Disaridayim evde oyunu acik biraktik km yiyorum yeni gemi ve bu bilgilerle bi video pazar aksami sart oldu.

Olsun İngilizceyi geliştiririz sıkıntı yok çarşambayı iple çekiyorum

paraları kırışıcaksak sen agzını oynatırsın bende ingilizce dublajı yaparım kimse cakmaz :joy:

son 3 gün.

olabilir :smiley: iyi fikir ben yazayım sen oyna! :smiley:

:joy::joy:karnıma agrı girdi :joy::joy: ingilizce ve ruscam akıcı yardıma ihtiyac varsa bir tantuni-ayran ben hazır :slightly_smiling_face:

Lunar Bow artık filomuzda :smiley:
gemi fiziklerinin acil olarak gelmesi lazım :smiley:

2 Beğeni

eğitim kısmında ava çıktım
trol sistemini açık sularda kullanabiliyoruz o yüzden kuzey batıya gitmek gerekiyor
scanmar ekranı harika çok teknik ayrıntılar bayıldım
kısmen çözdüm ama bir daha deneyeceğim
martılar da artık tepemizde dolaşıyor çok güzel :smiley:
eğitim kısmında 35 ton pollock çektim 100k da ödül verdi balıklardan da 400k kazandım
4 kişi ile yola çıktım 75 tona çıkarttım kapasiteyi yalnız yakıt tankını doldurmak çok para istiyor :smiley: deli gibi çalışmak zorundayız 2 kredi borcum var :smiley:

1 Beğeni

ooo Hasan kardeşim hayırlı olsun Hasan Reis 4 gelmiş scanmar ile pro avcılık başlamış hadi bakalım takipteyim.