Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

Çok açıldım bazı yerlerde su birleştirilmemiş gibi bozulmalar var. Akşam çökerken yansımalarda sıkıntı oluyor renkler parlamalar tam ayarlanamıyor.
Dalgalar çok etkiliyor. Güzel… ama efektler olmayınca anlamı yok.

FPS açık sularda 60a sabitlenmeye çalışılmış.

Balıkları satmadan gidiyorum süresini sayıyor muhtemelen kırmızı olup bayatlayacak.
Hangi balıkta ne kadar kotam var yine görebiliyorum.

Dalgalar çok zorluyor o kadar da kötü bir hava yok. Böyle bir teknenin rahat gidebileceği yerler sonuçta :frowning: Karşıdaki koya gitmem lazım…

!

Kuzey Işıkları…
Lisansımı aldım hem yolculuğu yaptım hem de balık avlayarak junior rütbesine yükseldim anca o zaman açılıyor. Videoda tekneyi satın alıp donatacağım göstereceğim :smiley: işçi de alacağız.
En son attığım ağları toplamaya giderken dalgalar güzel göründü atayım dedim :d

zirve değil ama 74 bin kron kazandım :smiley: daha neler göreceğiz acaba…
haydi iyi geceler yarın akşam devam…

1 Beğeni

Hadi bakalım oyun baya güzel görünüyor videolarını takipteyim birde uygun fiyata verilirse tadından yenmez diyorum denizcilik oyunları sevenlerine simdiden hayırlı olsun derken seninde bahsettiğin Deadlies Catch Alaskon Storm oyununu andırıyor Türkçe olmadı demişsin bir sorun mu olmuş??

Şu an çok erken sürümündeyim diller eklendi ama yine görünmüyor herhalde bugün gelen güncellemeyle çözülür. Sıkıntı yok yani çıkana kadar eklenir. 1-2 saate yeni tekne ile video çekeceğim şaka maka insanda bir heyecan oluyor. :smiley:

1 Beğeni

Transocean the shipping company ve rivals videolarını çeken nadir arkadaşlardan birisin yani steam deki muhabbet tede dediğin üzere sen denizcilik simülasyonlarını seviyorsun tabi bu işle uğraştığımdan bende ilk izlenim videosundaki heyacanını fark ettim ama güzel devam eski takayı bu akşam yenileyeceksin sanırım hadi bakalım bankaya fazla borçlanma :smile: bu arada ben dayanamadım bu farmers dynasty i internetten son sürümünü bulup beleş kurdum oynuyorum mahkeme uzun sürecek gibi görünüyor adama ne darbe vurdular ya ben gibi dolu kişi oyunu bekliyor hadi hayırlısı.

Bu arada playway firmasına yaptığım iş ile ilgili bir yani ‘‘Römorkör Operasyon Simulasyonu’’ Tugboat Simulators için mail yolladım dikkate alırlar ve yaparlarsa römorkörcülük le ilgili bir Simulasyon oyunu olur denizcilik oyunları kategorisinde bir ek de benden fikir olarak çıkmış olur diyorum. Hayırlısı

1 Beğeni
  1. bölüm tamam yarısında oyun takılsa da yeniden başlayıp devam ettim paraya para demiyorum dehşet bişey bu oyun geliştirilince düzeltilince çok daha iyi olacak :smiley:

Hasan Kaptan çalışıyor… Kare ile birlikte… :smiley:

3 Beğeni

Hasan kaptan 2 hayırlı olsun taka dan kurtulmuşsun :smile:

video burada yayında olacak

yarım saat sonra paylaşırım

1 Beğeni

İzledim ağa hasar nasıl aldı ben anlayamadım baya detay var çok iyi bir oyun yalnız dalgaların ön cama vurması eksik onu inşallah düzeltirler video ve anlatımın için teşekkürler Hasan kardeşim.

dizel motor boşta calışırken cıkan ses ne eksik nede fazla. %100 dogru.
dalga efekti olmayışı cok göze batıyor. en azından secenek sunsunlar sistemi güçlü olan acsın
lng tankerine balık götürme tam bir sacmalık. yanına yaklaşamazsın,rotası üstünde isen cekilmen gerekir,üstünden ucak gecemez,geçiş üstünlügü vardır her koşulda.

Aynen katılıyorum tankere balık vermek nedir?? Bari kuru yük veya frigofrik ( soğutuculu özel gemiler )gemiye götürsün mantıklı ve doğru olanı budur.

akşam yine ufak bir güncelleme geldi
fast traveldan sonra ekranı verirken yükleme ekranı gibi bişey hızla gelip kayboluyor

tenkeye ek depo koydum :smiley: 10 ton balık avladım şimdi 75 metrelik ağla en son videoda atmıştım hani :smiley: alınca tekne çöktü böyle oldu yavaş gidiyorum hızlanamıyorum depo full dolu :smiley:

236 bin kron kazandım bu deli bir iştir böyle allahım :d

büyük gemileri düşünmek istemiyorum

120 metreliği toplamadım 10 ton olunca full dedi kalanları almadı herhalde 191 bin kron kazandım
120 metre fazla geliyor bu tekne için :frowning:
yine çöktü tabii yükleyice ama şimdi bugda kaldım çalışmıyor gitmiyor :smiley:

Enişte sen ne yaptın be :smiley:
Kancalı sisteme geçtim 1000li kurdum işçiyi koydum o alıyor animleri de var. Kaçırabiliyor good ok perfect olabiliyor :smiley:

2 Beğeni
  1. videoyu renderlıyorum akşam yayınlarım. Az önce ufak bir güncelleme gelmiş renderdan sonra girip bakacağım. Dil dosyaları yine yok.

para kazanmada dengesizlik var,oyun zaten en büyük gemiyi alacak kadar ömrü varken.

Kancalı sistemle Cod avı :smiley:

2 Beğeni