Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

artworkdeki şeyi zaten hiçbir zaman göremiyoruz daha önce dalgalı ekran görüntüsü vardı da o nasıl acaba gelse de görsem diğer özellikler kapatıyor aslında bu açığı görmezden gelriz napalım :smiley:

Simdi mail geldi de onlarin haberi yokmus astragon ayarlamis bana zaten pazartesi gondereceklermis birkac hata varmis onlarla ugrasiyorlarmis
Yalni google translate bile ingilizceden turkceye daha guzel cevirirmis kadin yazamiyor :smile: unutmus turkceyi

iki video’da tekne sanki limanda orta seyirde gidiyor gibi. 10 metre tekne limandan cıkıp acık suya geldiginde sarsılır bunların agırlıgı ve suya oturması ile büyüklerin suya oturması cok farklı,denizde gecen bir oyunda bunu hissettirmezsen ne anlamı kalır. tutorial oldugu için diyip avutuyorum kendimi. :sob:

daha uzun ve daha cok ayrıntı gösteren video,1 saat 14 dakka birşey yapamadı :joy:
acık denizde azda olsa salınım var,radar ve sonar için alınır genede:slightly_smiling_face:

ingilizce ve sonar & radar az cok aşina degilseniz oyun sizi üzer.

Kod geldi :smiley: Pazartesiyi beklemeye gerek yok :smiley: kardeşim bizim Türk yengemiz var :smiley: kim tutar artık :smiley:
Bu arada Türkçe dil desteği belirtilmiş.

Yalnız ilk key kullanılmıştı yeni gönderdi o da normal kullanım için beta sekmesine giremiyorum çıktığında aktif olacak karman çorman oldu :smiley: press dalgası gelmiyor bir türlü

İş yine Pazartesiye kaldı aktifleştirdiğim key TR için kapalı normal kullanım diyor betaya giremiyorum :frowning: Astragona soracak

Vstep geliştirmeye devam etmiş hep sık sık fotoğraf paylaşıyor yeni hali daha iyi gibi de Vehicle Simulator da deniz sisteminin grafiklerini güncelliyordu hala çıkmadı.

türkcenin eklenmesi güzel olmuş, radar & sonar sistemler ingilizce terim üstüne kurulu onların işlevini anlatan bir kısımda olursa oyun tutar :slightly_smiling_face: almanlara gönderip sana geç göndermeleride ayıp olmuş.

yeni key geldi ama normal sürüm press değildi az önce yine gönderdi bu sefer kopya key :smiley: bi doğru dürüst key çıkaramadılar

ne şans var sende :joy: video cekerken kıyı ve acık denizdeki seyirede deginmeyi unutma :slightly_smiling_face:

neyse hallettik indiriyorum :smiley:

oynamaya başladım eğitim kısmını yapıyorum :slight_smile:

su grafiklerinde gerçekten bir eksiklik var dalgalı yerlere gittim ama hani çıkan efektler pek etkilemiyor gemi sallanıyor güzel oluyor ama yine de hem su grafik renkleri kalitesi hem de çıkan efektler pek hoş değil
liman tarafında 30fpsnin altına inmiyor
normalde 45 civarında oynuyorum epic her şey yüksekte
oyun şu an türkçe değil

1 Beğeni

teknenin adını değiştirecektim oyundan attı neyse biraz para kazandım her şey açıldı
deniz olayından hiç memnun kalamadım suda geçen bir oyun için büyük problem harbi su kalitesinde kasten düşürme var
dalgalı yerlerde su tekneye hiç çarpmıyor efekt vs çıkmıyor
hava kararınca yani aşağıdaki gibi su daha da bi garip duruyor :smiley:
ağ kurmayı vs. hepsi yaptım para kazanmak kolay geldi birkaç işe bunun bir üst modelini alırım tabii bankadan kredi çekmem lazım
diğer gemilerin boyutları özellikleri vs. baya büyük tabii scanmar gibi cihazları kullanma var
grafik ayarlarını biraz daha düşürüp yüksekte oynamaya çalışacağım
tekne ile ağ toplarken düzgün yanşamak lazım yoksa dalgalar itiyor sonra iş bitince ileri gidemiyorsun otomatik geri fırlatıyor tekneyi böyle buglar var
bazı yerlerde limanda denk geldim sanki su takılmamıza yol açtı takılarak ilerledi tekne
özetle tek iyileştirilmesi gereken yer su ve efektler benim için diğer geri kalan her şey tatmin ediyor belki hataları vardır ama deniz daha önemli…

2 Beğeni

Kayıtlı oyuna devam edemiyorum direkt kariyere devam etme sistemi de çalışmıyor komple oyundan atıyor. :frowning: Ya tamam bak güzel oyun ayın 20sinde dağıtmaya başldılar tamam ama yani çok erken tanıtmak için oyun sorunlu ve birçok şey çıkışta değişmiş olacak bunları belirtmekten bıktım. Sadece oynanışı göstermek oyunu satın alacak biri için yeterli değil. :frowning:

1 Beğeni

145 bin kron para yaptım deli para kazanıyorum :smiley:
şimdi 29.2 mb boyutunda bir güncelleme geldi girip bakıcam sonra çıkıcam bugünün hakkı bi biradır :smiley:

ilk izlenimler videosu akşamdan önce burada

4 Beğeni

biraz daha oynayıp yani 26 km daha denizde yol almam lazım ondan sonra 2. teknenin kilidi açılıyor bankadan kredi çekip satın alacağım videoda oradan devam ederim her videoya bir tekne sığdırsak güzel olur :smiley:

Videoda redfish türünde yıllık kotamı doldurmuştum şimdi tekrar avladım redfish çıktı ama satış yerine geldiğimde satamadım kaldı öyle bir ağ daha atmıştım redfish için yazık olacak para kazanma azaldı :smiley: başta kolay gibiydi

Akşam gelen güncelleme ile diller eklendi. Artık Türkçe oynanabiliyor. Şimdi girip bakacağım ekran görüntülerini atarım.

Türkçe yaptım ama olmadı.
Su sesleri eklenmiş.
Limanda hava durumu görüntüleme düzeltilmiş
v0.985 oldu.

Şimdi diğer limanı keşfetmeye gidiyorum km azaltmam gerek diğer tekneyi alabilmek için 20 km gitmem lazım daire 7 km çapta

1 Beğeni