Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

aynen dikkatli olmak lazzım

Bu üründe tr dil var mı acaba

oyun türkce. steamde yazıyor zaten.

Türkçe destek mevcut. Platinum sürümün tek farkı DLC’lerin yer almasıdır onlar da Türkçe…

1 Beğeni

diller almanca yazıyor steamda onun için teredütte kalıp sorim dedim

0

1 Beğeni

Bunlar daha önce paylaşılanlar o sayfa TML tarafından yönetilmiyor.

Banada tanıdık geldi ama 3 tane diye hatırladım bunda 5-6 tane oluca atayim dedim
Doğru aynıymış

bir sorum olcaktı win 64 shpping exe hatası çözümü nedir şimdiden teşekkürler

Aldığınız hatanın görselini atabilir misiniz?

bu oyun çok pahalı be .D

ben şöyle soyleyeyim fernbusun bütün dslc leri mevcut bende ama şöyleki fernbustan zevk alamıyorum otobüs hastası olmama rağmen oyun bana zevkli gelmiyor sarmıyor yolu yarılıyorum o anda alt+f4 ü çekiyorum ama omsi 2 de oyuna girdimmi zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum özellikle belen 4 haritasıyla on numara oluyor illa şehirler arası istiyorsan kur omsi2 man lions coach modunu birde camlıca map i keyfini çıkar inan bana omsiye yapılan man lions coach modu fernbustaki araçta daha güzel olmuş hem sesler olsun hemde sürüş olsun çok daha güzel olmuş tabiki seçim senin ama alacaksan omsi al en azından zevki çıkar

2 Beğeni

Doğrudur kardeş bende pek zevk alamıyorum fernbusta çünki aracın sürüş optimasyonu sıfır hatta ben direksiyon setiyle oynuyorum aracı yolda tutmak resmen bir eziyet veriyor insana
Bakalım ne zaman düzeltecekler bu sorunu acaba

1 Beğeni

Fernbus fıss Omsi’nin eline su dökeni görmedim. Sesler, araç ayrıntıları vs. muhteşem denemek isteyen varsa demo bulup denesin :slight_smile:

1 Beğeni

ben korsan oynuyorum bir kere orjinal almıştım sürekli sorun çıkardı dfiye iade etmiştim şimdi ynie alıcam oyun verdiğin paraya derğir

1 Beğeni

Yeni güncellemeler gelecek. Önümüzdeki haftalarda bence Şubat ayı olur. İlk beta sürümü vereceklerdir. Öyle belirtmişler. Öte yandan İsviçre ve Avusturya paketi var. Geliştirici günlüğü bekliyoruz. :slight_smile:

1 Beğeni

abi güncelleme ile birlikte gelen giden birşey varmı biliniyormu

VDL otobüsleri için yarışma başlatıldı. Fernbus Simulator hediye edecekler

Yakında bu otobüslerin DLC duyurusu da gelir.

1 Beğeni

Oyun %33 indirim ile 64,52₺ oldu. 15 saat sonra bitiyor sanırım.

biraz turladım 1 dk kadar :smiley:
900 derece ne güzel ya bir de The BUS çıkınca offf 1 dk bile tat veriyor :slight_smile: The BUS’ı da yapmayın görelim o zaman…

2 Beğeni