Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

yol
otobüs
türkçe
taşımacılık
acıkdünya

biraz turladım 1 dk kadar :smiley:
900 derece ne güzel ya bir de The BUS çıkınca offf 1 dk bile tat veriyor :slight_smile: The BUS’ı da yapmayın görelim o zaman…

Sonunda 900 derece desteği geliyor mu yoksa ? :blush:

900 şu an var. Ama bu sefer de fizik eksikliğinden anlamı kalmıyor. :slight_smile:

inşallah yeni bir güncelleme gelir ve bir kaç problem daha çözülür. Satın alanlar için boşa bütçe ayrılan bir oyun oldu.

Almayı çok istiyorum ama vereceğim paraya değer mi işte burda bi soru işareti kalıyor. İndirime girdiğinde alayım geliştiricilerde oyundaki sorunları çözerler zamanla diye düşünüyorum ama bu seferde yaklaşık 2 yıldır ne gelişme varki sonra olsun diye böyle düşünmekten alasım gelmiyor.

Otobüsü devirenler için çözüm olabilir.

Yeni bir geliştirici günlüğü yayınlandı sanırım force feedback ve sürücü koltuk ayarı gibi özellikler içeriyor.

Fernbus Coach Simulator - 1.17 Güncellemesi
Çok beklenen force feedback ile sürücü kamerası ve koltuk ayarı geldi!

Video planlıyorum.

Şu oyun bi adama benzemeye başlamış görmeyeli

Yeni güncellemeyi biraz test ettim sürüş eskiye nazaran daha iyi olmuş gibi, yapılması gereken çok şey var ama…

bir önceki güncellemede sürüş gelişmişti o zaman girmediniz mi? eğer öyleyse bu güncellemede otobüse yönelik pek bir şey yok da :smiley:

şu optimizeyi bi halletseler süper olacak

Yalnız buraya yazacktım unuttum dün girip bakayım dedim girmez olaydım oyun kilitlendi bilgisayar da öyle oldu oturumu kapatıp çıktım. Hala geç açılıyor geç yükleniyor…

1.17’yi test ederken…
Koltuk ve sürüş kamerası ayarı gayet iyi

Son güncelleme ile ilgili kısa bir video çektim. Bus Driver 18 ile birlikte yayınlanacak. Wheelcamli

Fernbus Simulator’ın 1.17 güncellemesi ile eklenen koltuk pozisyonunu ve sürüş kamerasını ayarlama özelliğini test ediyoruz. Videoda ayrıca Logitech G920 direksiyon kamerasını da bulabileceksiniz.

Hasan bilmem farkınsamıydın bu ekranda hep bir ışık parlamaları oluyor ben ayarlardan parlama efektletini kısmama rağmen yinede ara ara parlama yapıyor nedense

Yarın yeni geliştirici günlüğü yayınlanacak.

Bugün 15.00 -16.00 gibi günlük paylaşılacak fakat önceden bizim özel alanda ekleniyordu görüyordum ne olduğunu da bunu öyle yapmadılar herhalde alaman basını kalmadığındandır adamlar tası tarağı toplayıp site kapatıyor gidiyor :smiley: tek kale simülasyontürk…

1.17.17414 Beta yama notları

ComfortClass otobüslerindeki koltuklar düzeltildi.
Otoyol panelleri düzeltildi
Oturma pozisyonu daha alçak ayarlanabilecek
Geceleyin birkaç şehirdeki performans sorunu düzeltildi