Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

onu yaparlarsa batma imkanı var ondan yapmıyorlardır :face_with_hand_over_mouth:

4 Beğeni

Bence bu Setra lisansı hala alınamadıysa bi 5 sene daha Travego Tourismo gelmez bu oyuna :frowning: :smiley:

2 Beğeni

Herkesin hayali olan ama kimsenin umudu olmayan araçlar zaten bu oyun için. Neoplan lisansı olmasına reğmen tourliner bile yok oyunda

2 Beğeni

Aslında tam aksi madem setra lisansı yok Travego da lisanssız gelsin kim itiraz eder :smiley:

3 Beğeni

Lisanssız olunca eksik hissediyorum o yıldızı görmem lazım Majestic vakası istemiyorum :smiley:

4 Beğeni

https://www.youtube.com/watch?v=108LbSkxsxE Video buldum aracın :slight_smile:

4 Beğeni

o travmayı ben de istemem ama adi Mercedes lisans vermiyor ne münafık firma çıktı :smiley:

2 Beğeni

şahane görünüyor bu arada araç teşekkürler video için

1 Beğeni

Aracın süspansiyonu çok iyi görünüyor.Bir de sinyal kolu animasyonu eklenmiş sonunda :smile:

3 Beğeni

Setranın süspansiyonu diğerlerinden farklı bu oyunda diğer Setralar da daha gerçekçi bu tam olmuş

2 Beğeni

Videoda yolcu konuşma sesleri mi var ??

2 Beğeni

Son güncellemeyle geldi

1 Beğeni

25 TL

6 Beğeni

Yeni araç güzel olmuş.Bu arada ai ler uzaktayken sadece tekerlekleri kalıyor.Fps için mi yaptılar bilmiyorum ama kötü duruyor.

1 Beğeni

Valla 2k-4k çözünürlükte falan öyle bir sorun yok 1080p oynarken oluyor o. Kendileriyle alakalı bir problem düzeltmeleri lazım.

1 Beğeni

ilk paket çıkalı 5 yıl olmuş
5 yılda millet ne oyunlar yapıyor neler geliştiriyor biz hala aynı şeyi sayıklıyoruz

3 Beğeni

Direksiyon açısı değişmiş bu araçta 2.5 tur dönüyor, derece olarak kaç oluyor bilmiyorum 900 olabilir
Araç su gibi mazot yakıyor, 272 Km’de tam 1/2 depo mazot yaktı :smiley:
Klima ekranı vs bu sefer hoş olmuş diğer Setra 515-516… serilerine göre

Özet

6 Beğeni

Yeni koydukları otobüsün içindeki yolcu gürültü sesleri bende çok düşük.Özel ayarlandığı bir yer de bulamadım.

Kontrollerde araç gözükmüyor bu sorunu yaşayan var mı?

Direksiyonda böyle gözüküyor :smiley:

2 Beğeni

bende böyle sorun olmadı

1 Beğeni