Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Hasan da şu uçak sevdasına bi ara verip bizi şu oyunlardan haber etse keşke :slight_smile:

1 Beğeni

kayda değer bir şey yok

5 Beğeni

danimarka çok daha mantıklı

Kayd değer mi bilmiyorum ama betaya 19 gb lık günccelleme gelmiş :slight_smile:

1 Beğeni

Çek Cumhuriyeti yeni DLC ile Fernbus Simulator’ın haritasına ekleniyor.

7 Beğeni

Yavaş yavaş türkiye dlc gelecek gariba hasan abi

1 Beğeni

Çekya DLC’si 18,50 TL’den çıkış yapmış

2 Beğeni

Ben bugün oynadım ,sanırım en optimize olan dlc 2 sefer yaptım 1 defa drop yedim ortalama 50 fps üstü oynadım ultra ayarlar +130 ölçekte.

7 Beğeni

Arkadaşlar g29 ile oynayan varsa direksiyonu toplamıyor bir ayarı varmı onun yoksa normal mi ?
Bilen varsa yazarsa sevinirim

1 Beğeni

Merkezlemeyi g29 arayüzünden etkinleştir.

Fernbus Simulator - Çekya DLC ve 1.29 güncellemesi çıktı! :point_right:

bazı detaylar gerçekten güzel canım çekti ama 75gb indirmek zor sonra pişmanlık

5 Beğeni

Bende oynadım haritayı gayet diger haritalara göre optimize vardı yani 2 k çözünürlük ve Ultra ayar 130 ölçek ile şehir içi 60 sabit en yüksek 80 fps ile gidebildim şehir dışı 70 FPS’lerde geziyordu gayet güzel olmuş tml biraz kendini toplamış son DLC de diyebilirim. :slight_smile:

3 Beğeni

biriniz bir şey desin adama ben yazarsam diplomatik kriz çıkacak

1 Beğeni

vur dedik öldürmüş kim bu :smiley:

4 Beğeni

Tamamıyla bitirdim Çekyayı. Optimizasyon gayet iyi 2 yerde yol ortasında ot gördüm. 2 Yerde geç yüklenme sorunu vardı çok ciddi ama şehir içi 40 fps+,otobanda 50fps+ ortalamayla oynadım.Optimizasyonu en iyi dlc olmuş. İsteyince optimizasyon yapabiliyorlarmış demekki.

2 Beğeni

Ben otogarları ve şehrin havasını çok sevdim :slight_smile: FPS konusunda da üzmedi keşke tüm oyun böyle olsa

2 Beğeni

2 hafta önce kadar Fernbus’ı alayım dedim, aldım. Genel olarak iyi de şu sürüş niye saçma sapan anlamadım. The Bus’tan kopyalasalar sürüş çağ atlar yemin ediyorum. Gazı kesiyorsun otobüs kendi kendine yavaşlıyor hızla. Dönüşler desen hıza bağlı direksiyon açıksa rezalet, kapalıysa çok daha iyi fakat bu sefer de hassas oluyor. The Bus’ta bu iki sorun da yok. Umarım The Bus’taki sürüşü getirirler ileride. The Bus’ı beğendiğim için almıştım fakat sırf sürüşten ötürü hayal kırıklığı oldu biraz. Ha bir de retarder var ki el frenini çekiyorsun sanki. Bunları ayarlamak çok mu zor anlamadım, elde hazır The Bus gibi bir malzeme de varken…

2 Beğeni
11 Beğeni

Bu DLC çıkınca fern bus indirime girer mi ?

Keşke dlc çıkarmak yerine şu sürüşü biraz iyileştirseler ya gerçekten çok sıktı artık

2 Beğeni