Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Öncelikle teşekkür ederim.simülatör oyunları seviyosanız bu gibi şeyler önemli ve kolaylık.sizde yapabilirsiniz.

1 Beğeni

dostum Fernbus’ın tüm araçları yazılımlı bi intercity değil bir yokuş kalkış olayı var sanırsın Ferrari :smiley:

1 Beğeni

Bunun acilen kara duman modu yapılmalı :smiley:

1 Beğeni

Opel corsa :smiley:.Rampada deneyin boğuyo duman

https://www.instagram.com/p/B_PwFu8o3iL/

yani şimdi iyi hoş
tabii
ama bu oyunlar bu cihazların hakkını veriyor mu?
hayır
belki kafalarına dank eder ulan bizim oyunda niye daha iyi sürüş yok
bu direksiyon mu fazla geldi bizim oyun mu eksik?
direct drive destekli bir direksiyon ile fernbusta otobüs sürmek hakarettir

3 Beğeni

Dur dur manuel gelecek kesin :smiley:

instagramda resmi gördüm manuel vitesi görüncede sen geldin aklıma valla :Dd

1 Beğeni

Direksiyona ana avrat sövmek bu ya…

aşıkları birkaç hafta önce birleştirmiştim şimdi meyvesini verdi :smiley:

3 Beğeni
2 Beğeni

Bu güncelleme güzel olmuş. Fps konusunda çok ilerleme var benim pcde. 18 alıyordum şimdi 30-50 arası geziyor. Bu sefer beğendim :smiling_face_with_three_hearts: :oncoming_bus:

3 Beğeni

şu oyuna bi adam gibi inddirim gelmicekmi fransayla beraber tüm dlcleri alsak 500 geçiyor:((
birde diğer oyundaki araç yıkama özelliği niye buna gelmiyorki yada geldimi…

Oyunun var mı bilmiyorum kardeşim amaBen bi siteden 75 tl ye fernbus platinum sürümünü aldım bulabilirsem sanada atıcam linkini bi bak istersen

2 Beğeni

75 çok iyi fiyat bi sıkıntı çıkmadı deilmi nasıl yarıdan ucuza satıyolar ilginç…
bulursan banada alırım bende o fiyata.fransa felan sonra alırız…

1 Beğeni

Fernbus simülatör : 85.31 TL
Fernbus premium : 113.30 TL
Steam gift olarak teslim ediliyor

https://www.hi2games.com/stm-fernbus-simulator.html

1 Beğeni

ben de platinum edition ile almıştım. şuan sadece yeni çıkanları alıyorum onu da indirimde aldım teker teker alsan çok pahalı

Yeni gelen Tobii olayını henüz test etmedim. Bu kadar hızlı gelmesi şaşırttı. Ürün denediğimde hem TML’ye hem de Tobii’ye yazmıştım. Aralarında bu kadar kolay iletişimin kurulması çok güzel oldu. TML her geçen gün daha fazla teknik altyapı ile alakalı özellik ekliyor. Bunların meyvesini umarım The Bus’ta çok güzel görürüz. Hala yapmaları çok şey var. 2016 yazından beri oynuyorum. Doğru dürüst bir yol izlense çok farklı yerde olacaktık.

4 Beğeni

geçen seneden beri daha çok üstüne düşüyorlar Fernbus’un. Shuttle mode diye bir şey tanıttılar. Ufaktan ekonomi modu geliyor. The Bus’u heyecanla bekliyorum optimizasyon güzel olursa alırım. Beğenmediğim Bus Sim18 bile daha canlı yaya ve şehiriçi atmosfer olarak

1 Beğeni

Fernbus gerçekten çok pahalı ya alıyım diyorum ama dlclerle beraber aşırı pahalıya geliyo o kadar para verilmez fiyat kınusunda scs gibi olun :smiley:

Alma alma cidden alan bin pişman :joy: the bus ı beklemek mantıklı.