Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

ben daha yüksek ayarlarda oynuyorum sistemimizin arasında fark var ha fernbus aynısını sunar mıydı sunardı ama sunmuyor yapacak bir şey yok

Fernbus ve Tourist Bus içinde işte en büyük ve sinir bozucu durum bu.Oyun motoru bir çok şeyi destekliyor ve vaadediyor,ama yapımcı bunu bize aktaramıyor. Ekstra şeylerde bir kenara optimize bir oyun yok ortada.Arkadaşın dediği gibi bir sorun bende de var gibi.Eskiden oynarken görüntü daha net ve kaliteli geliyordu şahsen bana.Sonraki güncellemelerle sanki daha çok bozuldu.Ayarlarımda hep yüksektir.Oyunda kalite,seviye artacağına geriye gidiyor sanki ? :disappointed:

Hiç umudum yok ama,bayadır içimden geçeni sizle paylaşmak istedim.Acaba bu TML özelliklede Fernbus için demişmidir,biz bu oyunu çıkarırken bir otobüs sunduk o da Man Lion’s Coach.Diğer tüm otobüsleri DLC olarak çıkarıp ücretli sunuyoruz.Hazır Man Lion’s Coach’ta yenilendi.Yeni Lion’s Coach’u da oyunun ilk aracı olarak ekstradan yenileyip ücret talep etmeden oyunculara sunsak mı dediler mi veya böyle bir şey planladılar mı acaba ? :slight_smile: Hiç zannetmiyorum ama,olursa tabi eskinin yanında,yenisi de güzel çeşit olur oyuncular için. :wink:

Bu arada son dönemlerde düzenli olarak yüklediğim Fernbus sefer videolarıma da bağlantıda ulaşabilirsiniz… :wink:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL4DLDJjhJVQqRvFuXvF-BKLfVn2S0hSu2

Tml ve aerosoft çalışma mantığı öyle ücretli dlc dayama uzmanı almanlar fkfkdkdk skskddk :slight_smile:

1 Beğeni

TML Studios yaklaşık bir saat kadar önce facebook hesabı üzerinden "Yeni [Fernbus Simulator]dlc “Fransa” - ekran görüntüleri. Fransa çok güzel olacak! " açıklamalı 3 görsel paylaştı.Adamlar hala oyunu düzeltmenin değil ücretle DLC çıkarmanın derdinde! Yav arkadaş tamam oyun ve tarz olarak tek olmasından ve otobüs simülasyonunu sevdiğimizden oynuyoruz her zaman söylüyorum ama,siz bir oyunu düzeltin ondan sonra belki yeni oyuncular da kazanırsınız ? Böyle yaparak kitle kaybediyorlar ama hala da aynı şeyi yapmakta diretiyorlar. :rage:

2 Beğeni

şu an aerosoft oyunları indirime girdi :smiley: ama hala fernbus, omsi2 gibi yapımlarda %30 indirim var
geçen epic games başka bir firmayı açgözlülükle suçlamıştı orada haksızdı farklı durumlar vardı ama burada gerçekten açgözlülük var

bu olayı hiçbir türlü anlamıyorlar farkındalar ama umrunda değil ki adamın :smiley:
güzelim oyunu insanlarla buluşturamamak çok üzücü :frowning:
bu yüzden bağımsız stüdyoları desteklemeliyiz ya bu oyun var ya bağımsız iyi bir stüdyoda olsaydı offf ya bişey demiyorum la yukarıdaki görüntü zaten potansiyeli net bir şekilde açıklıyor :smiley: :frowning:

1 Beğeni

SCS ile bunların alakası yok. Fiyatlardan bile anlayabilirsiniz. Yanlışları var elbet fakat bence her şeye rağmen SCS konumuna göre çok insaflı bir firma. Bunlar ise öncelikli para peşinde, parayı aldık mı gerisi gelir bir şekilde mantığı.

SCS’nin iyi bir seviyede oyuncu kitlesi mevcut.Adamlar bu kitlenin büyük bir bölümüne ulaşmak için fiyatları bölgesel ve orantılı yapıyorlar.Böylelikle sürümden kazanıyorlar.Tml’nin yanlışı ise zaten oyunun ana ve temel sorunu olan optimizasyon.Oyunun ana sorunlarını çözüp,iyi bir noktaya getirip daha fazla oyuncu kitlesini hedefleyecekleri yerde,bunlar sizlerinde bahsettiği gibi elindeki oyuncudan bir şeyler çıkarma derdinde.Ama bu oyuncularıda bence artık bezdirdiler.Ben oyunu oynuyorum,bunu inkar etmiyorum.Oynamaya da devam edeceğim.Çokça da bahsettim şehirlerarası otobüs simülasyonunu sevdiğimden dolayı.Ama bunların derdi tamamen oyuncuyu kaz görüyorlar,amaçlarıda sürekli yolmak ama nereye kadar ?

Gençler, Fernbus’ta droplar hala devam ediyor mu eskisi kadar ve FPS düşüklükleri? En son 2017 Ekim sürümünü oynamıştım da.

1 Beğeni

Devam ediyor. :smiley: İyileştirmeler geldi güzel şeyler yapıldı ama çözülmedi. DirectX 12 de çözmeyecek baştayan söyleyeyim. DirectX 13 de çözmeyecek. Hatta kuantum bilgisayarlar dahi çözemeyecek.

2 Beğeni

TML Facebook hesabından yeni Fransa DLC’sinde yer alacak Fransa’nın başkenti Paris ile alakalı görüntüler paylaştı.

3 Beğeni

Dlc değilde oynanış ve optimizasyon çalışmaları yapsalar indirimde alınabilir bir oyun aslında

1 Beğeni

Hi there everybody. We’re currently quite busy working on the next updates of Fernbus Sim and Tourist Bus Sim. The main focus is on performance improvements. So far, we’ve improved the performance slightly but more importantly, we’ve stabilized the overall performance: Meaning you shouldn’t experience these huge FPS drops as previously.

inş be cnm :grin:

4 Beğeni

:question:

Selam millet. Fernbus Sim ve Tourist Bus Sim’in gelecek güncellemeleri üzerinde çalışıyoruz. Ana odak performans iyileştirmeleri üzerinde. Şimdiye kadar, performansı biraz daha önemli hale getirdik, ancak daha da önemlisi, genel performansı stabilize ettik: Yani, bu büyük FPS düşüşlerini daha önce olduğu gibi deneyimlememelisiniz.

Anyway, we read the forums here, on Steam and Facebook and know that some of you still aren’t completely satisfied with the driving physics. That’s why we’re beginning to overhaul our driving physics vehicle by vehicle for the next update. Of course, we’ve started with the MAN Lion’s Coach.

fiziklerden memnun olmadığımızı yeni fark etmişler ve el atmaya başlamışlar önce MAN Lion’s Coach değişecek ama nasıl olacak bilmiyorum yani tam olarak neresinden başladılar yeni bir şey gelmeli öyle basit bir olay değil kısmet
yeni güncelleme umarım gerçekten faydalı olur geç de olsa sdfsfdsf

3 Beğeni

kesin bir şeyleri bozacaklar eminim :smiley:

1 Beğeni

yeni ses seçenekleri de geliyor

3 Beğeni

yeni güncelleme kapalı betada

katıldım ama bir şey yüklenmedi

4 Beğeni

Bu oyuna yazık oldu umarım sürüş kalitesi biraz artar…