Fernbus Coach Simulator - Ana Konu

Yeni aracı çok sevdim.Fizikleri gerçekçi olmuş

yeni bir sistem eklenmedi ağırlık merkezi falan farklıdır :smiley: özetle her şey aynı

Yok en azından pinpon topu gibi sekmiyor daha ağır bir fizik hareket sistemi yapmışlar.Bir kış ayında olsak bile her zaman her yer kar olmuyor artık, yağış düzenine göre değişiyor.bu çok iyi olmuş

1 Beğeni

Otogar yoğunluğu…

9 Beğeni

oynanış saati ne kadar oldu senin? :smiley: hakkını veren oyunculardansın

1 Beğeni

Şimdi baktım 702 saat olmuş.Her ne kadar boktan yönü olsa da çok seviyorum bu oyunu:)

yuh o kadar oynadıysan :smiley: TML sana ödül vermeli

2 Beğeni

Cidden baya iyi tahammül ediyorsun o oyuna :smiley:

2 Beğeni

Aslında istediğimiz her özellik var oyunda ama oynayamadıkça hiç bir işe yaramıyor, mis gibi oyunu harcadılar…

2 Beğeni

oyun harbiden güzel ama dlc lerin pahalılığı bir yanda biryanda sürüş dinamiklerinin sıkıntıları hevesi kaçırıyor hani optimizasyon neyse ultra lowda birşekilde oynarsın ama özellikle sürüş iyileşmedikçe pek oynanmaz o yüzden omsiye devam :slight_smile:

1 Beğeni

Oyunun en büyük artısı şehirlerarası yolcu taşımacılığı konseptinde tek olması.Omsi ile karşılaştırmak konsept olarak yanlış olabilir,ama otobüs simülasyonu ve oynanabilirlik olarak bakarsak evet kıyas kabul edebilir.Oyunun çok büyük sorunları var.Bende yapımcıya herkes gibi bu konuda kızanlardanım ama yine de sürekli oynuyorum. :slight_smile: Sebebi en çok istediğim simülasyon çeşidi olması.Oyunun optimizasyon,hikaye olmaması,herşeyi DLC olarak uyarlayıp fahiş fiyatlardan satışa çıkarmaları büyük sorun.En azından DLC konularında biraz sağduyulu davranıp,Tourist Bus gibi daha öncede bahsettiğim oyuna bir hikaye uyarlasalar,hem mevcut oyuncular açısından oynanabilirliği artacak,hem de belki de yeni kitleler kazanacaklardır.Ama bu yapımcı gerçekten çok gaddar.Biz yaptık oldu,olan da bu,fiyatı da bu,alan oynasın mantıığıyla gittiği için onlar adına ana tema para kazanma olduğundan bu stratejiyle daha çok açılmaları pek olanaklı gözükmüyor.Tutarsız davranışlarla mevcut oyuncuları da kaybediyorlar.Strateji değiştirirler ve bu katı tavırdan vazgeçerlerse önleri çok açık o da bir gerçek. :wink:

2 Beğeni

evet türü tek bu nedenle bende çok büyük hevesle alıp oynamaya başlayıp sonrada bunlar nasıl fizik otobüs böylemi döner diye diye en sonunda küfür edip pc den kaldırdım canım sıkıldıkça steamdan kurup oynuyoum ama genel olarak omsi 2 de takılıyorum uzun yol çekerse canım brasil viagem map var birde onun extreme versiyonu var extreme de 7.5 saatlik (gerçek zamanda) bir hat var uzun yol otogarlara giriyorsunuz birde onun normali var oda 2.5 saat sürüyor uzun yol otogar var kırsal ince yollarda gidiyorsunuz fernbusla tabi kıyaslamak hata fakat fernbus kıyaslamaya zorladı bizi bence nasıl desem fernbus bir fiyasko olabilir yada türünün tek örneği olarak arşa ulaşabilir tabi buda yapımcı alamanyalılar elinde :smiley:

2 Beğeni

fernbus ve tourist bus hakkında grafikte çektiğim bi sıkıntı var yardımcı olurmusunuz lütfen i7 2.nesil işlemcim var 1050ti gforce nvidia ekran kartım var 8gb soğutuculu ram var butun ayarlarım oyun ıcı ultra da oynuyorum ama ne yazık kı görüntü hala bozuk gelıyo bana yollar böyle kırçıllı kırçıllı gözüküyor net değil yanı nasıl çözücem bilgisi olan var mı acaba

1 Beğeni

oyunun bu tür sıkıntıları var ama tam ekran görüntüsü atar mısın?

1 Beğeni

tamam atim bi sanıye oyuna girmem gerekıyor hasan az beklersen hemen atıyorum ekran goruntusu

1 Beğeni

Oyundan kaynaklı bu sorun malesef bende de oluyordu oynadığımda , görmemeye çalışıyor insan … :roll_eyes:

1 Beğeni

2.6 saat oynamisligim var alali 1 ayi gecince geri iade yapmadilar kaldirdim bende berbat bir oyun bence

1 Beğeni

yolda giderken falan böhyle ışık açtığımda senınkısı gıbı degıl boyle yollar kırçıllı kırçıllı gözüküyor çok rahatsız edici

1 Beğeni

birde oyunun ana ekran girişi nasıl ama oyun ıcı nasıl delırıcem ya sankı baska bı oyuna gırdım

1 Beğeni