Fear The Wolves - Ana Konu

evet gene bir battleroyale oyunu ammaaaa bunu geliştiren ekip s.t.a.l.k.e.r oyununu yapan ekip.:slightly_smiling_face:

gece gündüz döngüsü ile beraber diger oyuncular ile savaşırken aynı zamanda anormallikler,mutasyona ugramış yaratıklarlada başacıkmamız gerekicek.

e3 öncesi ilk videosu

1 Beğeni

bir sonraki beta testine katılmak istiyenler için kayıt linki

http://www.fear-the-wolves.com/en/beta-test

beta testi başvuruları hala devam ediyor…

http://fear-the-wolves.com/en/beta-test

E3 tanıtımı

Focus Home Interactive bu yıl ve 2019’da çok para kazanacak oyunları sahiplenmiş :slight_smile:

mail adresinde sorun yaşıyorsanız bunun nedeni özel karakter icermesi. başka bir mail adresi ile denerseniz katılabilirsiniz.
oyunun cıkmasına yakın oldugu bir zaman oyun ile baglantılı acayip bir konu sizi bekliyor olacak :stuck_out_tongue_winking_eye:

sistem bilgileri acıklandı =

Minimum

• işlemci Intel Core i3-2130, AMD FX-4100
  • ram: 8 GB
  • ekran kartı Nvidia GTX 650 Ti (1 GB), AMD R7 260
  • depolama alanı 16 GB

Önerilen

• işlemci Intel Core i7-3930K, AMD Ryzen 5 1600
  • ram 16 GB
  • ekran kartı Nvidia GTX 970 (4 GB), AMD R9 390
  • depolama alanı 16 GB

18 temmuzda erken erişimi çıkıyor oynamak istiyorum vallah

oyun türkce olarak cıkış yapıyor. müdür akşamları multiye hazırım :slightly_smiling_face:

aynı tarihlerde post scriptum da çıkıyor ama bu daha ilgi çekici :smiley: oynarız

ERKEN ERİŞİM İÇERİĞİ

Oyun: Tekli mod ve ekip modunu destekleyen 100 oyunculuk bir battle royale deneyimi.
Temel öğeler: 20’nin üzerinde silah, 25’in üzerinde ek parça, 15’in üzerinde zırh, hava yardımları, erzaklar ve çok daha fazlası
PvE: Oyuncuları takip eden ve ölümcül bir tehdit oluşturan kurt sürülerinin yanı sıra, hayatta kalmak için felaketin yol açtığı anomalilerden de kaçmak gerekiyor.
Bir Harita: Çernobil’i çevreleyen harabe bölgede, nehirler, ormanlar, tahrip edilmiş kasabalar, gizli ordu kampları ve çok daha fazlasının dahil olduğu 25 kilometrekarelik bir harita.
Dinamik, oya dayalı hava sistemi: Çernobil’in hava koşulları sürekli değişiyor; maçı izleyen oyuncuların oylarına bağlı olarak açık günler, sert rüzgarlar, gök gürültülü fırtınalar ve çok daha fazlası seni bekliyor.
Geçen süre: Maç devam ederken sabahı, öğleni ve son olarak da tahliye esnasında havanın kararmasını göreceksin.
Araçlar: Fear the Wolves arazisinin çeşitli yerlerindeki harap olmasına rağmen iş gören jipler, gürültülü ve görünür olmakla birlikte tehlikeli bölgelerden kaçmanın hızlı bir yolu oluyor.
Radyasyon: Radyasyon; düzensiz bir şekilde yayılarak ve yoğunluğuna bağlı olarak farklı tehditler oluşturarak savaş alanına rastgele bir şekilde bulaşıyor.
Tahliye: Her haritadan, hayatta kalan diğer oyuncularla helikopter tahliyesi için savaştığın dramatik bir finalle kurtul
Oyuncu modu: Ölen oyuncular maçı izlemeye devam edebilir ve hava koşulları için oy verebilir.

Atmosferi çok iyi duruyor,umarım beklentilerimizi karşılar.

oyunun geçtigi yer ile alakalı konu :slightly_smiling_face:

https://park.simulasyonturk.com/t/duga-3-russian-wood-packer-rus-agackakani/2367

fiyatar 19.9 dolar ve 19.9 euro olarak acıklandı,bizdede 80-99tl arası olur

İlk erken erişim güncellemesinde gelecekler

– sürünme ve eğilme
– kişiselleştirme
– anormal fırtına: savaş alanına cehennemi getiren yeni bir hava koşulu türü.
– canlı akış entegrasyonu: Twitch ve Mixer izleyicileri için
– yeni bekleme odası: maç öncesi deneyimi yeni bir ortamla düzenlenecek
– oyun içi sesli sohbeti
– daha iyi bir çernobil: harita, problemli alanların düzenlenmesiyle iyileştirilecek
– daha fazla dil: yerelleştirme, oyunun yayınlanma tarihine doğru genişletilecek. fransızca, almanca, rusça ve çince olmak üzere 16 dil seçeneği

• oyuna girerken hava durumuna oy veriyoruz (sis,güneşli,yagmur,fırtına,anomali fırtına) en cok oy alan hava durumu ile oyun başlıyor.
  • ilerde gece ve anormal gece secenekleride olacak.
  • sis seceneginde 1-2 metre görüş mesafesi olacak.
  • güneşli havada anormal durumları görmemiz zorlaşıyor (hatırlayın stallker)(ısı noktaları,parlamalar)
  • rüzgarlı havada hızımız düşüyor
  • yagmurlu havada radyasyona maruz kalma ve agaclar arasında saklanma zorlaşıyor
  • fırtınada ise yagmur ve rüzgar ikilisi ile şiddetli şimsek eşliginde karanlık ortamda hem görme hemde ses konusunda zorlanıyoruz.
  • anormal fırtına hakkında sadece gülüyor yapımcı

bölge seviyeleri (alan daralmasına degişik bakış)

seviye 0 = tüm harita temiz fakat kurt sürüleri hala en iyi yagma alanlarında dolaşıyor,en kısa sürede silah alma veya ölmek arasında secim bize kalmış.

seviye 1 = radyosyon seviyesi arttıgı için kurtlar bunun müjdesini verircesine daha agresif

seviye 2 = artık anomaliler başlıyor (ısı noktaları) artık kurtlar yanında ısı noktalarıylada mücadele etmemiz gerekecek bu nedenle koşmak pek akıl işi degil

seviye 3 = artık işler cıgırından cıkıyor ve sürekli zarar görmeye başlıyoruz
seviye 4 = sadece ölüm.

oksijen tankı ile 2 seviye alanda bir müddet kalabiloruz,3-4 seviyede ilk yardım malzemeleri yoksa şansımız pek yok.

birkac güne cok özel bir bilgide paylaşacaklarmış.

(rus oyun sitesine yapımcının verdigi resmi bilgileri cevirdim)

bir bilgi = ısı anomalisi var olan bir olay,nedeni hakkında düzgün tez hala yok.
ısı anomalisini 5 sene önce gözlemledim (oyunun oldugu yer ile baglantılı bir bölge diyelim) ve hala o anki korkuyu yaşıyorum, bir anda 30 cm capında haraket eden ışık topu görmek (saf ışık içinde morumsu dalga)

1 Beğeni

çok başka bi oyun geliyor ya harcore zirvesi gibi tırstım nasıl oynayacam bakalım

pek hardcore olacagını sanmam sonuçta genele hitap edecekleri için.
stallker yapımları oldugu için güzel olacagına ve o ortamı iyi hissettireceklerinde hiç süphem yok. ayrıca scum oynundaki ekipte stallker yapımcıları var :yum:

korkma müdür pompişin bana emanet :stuck_out_tongue_winking_eye:

oyunu yapanlar (ara sahnelerde oyun içi kısa videolar mevcut)

videoda yüzeysel bilgiler hakkında konuşuyorlar

Kapalı beta için mail geldi. Congratulations! :smiley:

20gb alan istiyor.
Sunucuların açılma tarihi
The servers will open Tuesday 10th at 11AM CEST (12AM EEST/ 5AM EDT / 2AM PDT).

ne video ne fotografa bakmayacagım işin tüm zevki kacıyor :slightly_smiling_face:
kaldı 8 gün.

Steam mağaza sayfasında dil seçenekleri güncellenmiş. Sadece İngilizce ve Rusça gözüküyor !

Yüklendi girdim tabii sunucular kapalı. Yarın öğlen 12.00’de açılacak.

Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Bakalım stüdyodaki mühendisler nasıl bir iş çıkarmış? :smiley:

Tanıtım videosundaki gibi değil tabii sunucu sıkıntıları var. Çok takılma oluyor. Geriye kalan her şey PUBG’nin ilk zamanı gibi zaten aynı motor kullanılıyor. Çok eksik var ama hem haritasının farklı olması hem de farklı oyun modu iyi olmuş. Tamamen yeni bir battle royale… öldüm çünkü silah bulamadım sonra adamı izledim birkaç kişiyi vurdu köpekleri öldürdü mesela sürekli her yerde dolaşıyorlar. Sonra başkasına öldü çıktım. Harita tasarımı güzel ve büyük. Sarılı yerlerde ne var bilmiyorum sanırım sakat :smiley:

Lobiye dönemedim kapatmak zorunda kaldım bu gibi sorunlar var. Çözülmeyecek şeyler yok. Ama tabii basitliği görünce ve sıfırdan yapılınca PUBG krizi tutuyor. 18 Temmuz’u beklemek iyi olacak şu an oynansın test edilsin güncellemeler gelir düzelir.
Farklı bir şey arayanların ihtiyacını karşılar. Ama ben anladım ki tamamen aynı yapıyı görünce beynim kabul etmiyor. Tiksinme başlamış. PUBG’nin pastasından pay alacam diye erken çıkarmışlar böler mi böler oyuncuları…
1 dakika bile oynamadan bir sürü şey yazdım ama durum bu :smiley: mal ortada
stabil hale gelince güzel olacak

ölünce hava durumu oylaması geliyor sisli oyladım tabii adam ölünce çıktım ben de steam sayfasında yazan özellikler zaten on numara
korkutucu bir ortam var söyleyeyim :smiley: öyle laylom gezmek bilemedim tırstım biraz