Fear The Wolves - Ana Konu

Sunucular Nitrado’nunmuş :smiley: Neyse bir şey demiyorum şu an oyuncu yetersiz diye matchmaking çok uzun sürüyor. Giremedim tekrar birkaç saat geçsin akşama doğru bakarım.

şimdi bi ufak güncelleme gelmişti gireyim bakayım dedim
oynadım faln her şeye rağmen de pattt oyun kaldı buga girdi her şey ne köpekler gidiyo ne silah alabiliyon öyle mallaştı sonra da oyundan attı lobiye döndüm
vallah kötülemek için söylemiyorum ama durumu çok vahim bu şekilde çok tepki toplar

erken erişim oyunun beta testi ne bekliyordun vicdansız müdür.

daha iyi olabilirmiş kafama ağrılar girdi çıkınca da uğramam adam olsun önce ızdırap çekmeye gerek yok

ilk güncelleme yarın öğlen vakti çıkacak öyle planlanamışlar

We plan to release this first update tomorrow around noon (Paris Time) and it will contain:

A fix to the issue with scope aim in spectator mode.
Motion blur will be disabled.
An increase of SMG damage.
Several fixes of broken extraction points.
Fixes to many crashes you reported today.

şunlar düzelecek değişecek

tanıtım videosu yeni

@anon28546784 müdüre vicdansız dedin ama bulutunun yapımcısı daha vicdansızmış :rofl: yayında hak verdim

Oyun kendini piyasada tutturmak istiyorsa sıkıntıları gidermesi lazım… düz yolda araba bile sürdürtmüyor :rofl:

vicdansız menejer @Baby

oyun ne diyor? ben erken erişim cıkacagım.
oyun ne diyor? ben erken erişim oyunu olarak kapalı beta yapacagım

kapalı beta nedir?

henüz gelişim sürecini tamamlamamış olan ve geliştiriciler ile kullanıcılar tarafından sistem hatalarının bulunması, rapor vermeleri için yayınlanan yazılım sürümüne beta denir. Beta süreçleri daima sorunlu süreçlerdir bu nedenle son kullanıcıların deneyimine uygun olarak hazırlanmamışlardır. Beta sürümlerini kafanızda hataları tam olarak giderilmemiş deneme sürümleri olarak canlandırabilirsiniz.

Bir yazılım için Beta sürümü dağıtılmasının asıl amacı; başta geliştiriciler olmak üzere kullanıcıların yazılımı denemesi ve karşılaştıkları sorunları yazılım geliştiricisi veya geliştirici ekibine bildirmesidir.

erken erişim oldugunu biliyormusun? EVET
beta testi oldugunu biliyormusun ? EVET
herşeyi baştan bal gibi biliyorken cıkıpta , ben bilmiyorum,ben görmedim,ben duymadım tiyatro artistligi’de neyin nesidir.

sanki yapımcı benim :stuck_out_tongue_winking_eye: oyun bir tam sürüme gelsin öyle cöp veya tırt olmuş kararını verin,şimdiki tiyatro artistligi sonrası tükürdügünüzü yalamak zorunda kalmamak için ilerde.(tırt olmuş bus sim 18. çekilişi kuyrugunu gördük)

Peki peki o anki sinirle ağzımdan çıktı bir şeyler :rofl:

biz oynarken problemli :smiley:

alsana alsanaaa almıyor iştee :joy:

oyundaki heli dünyanın en büyük helisi mi-26 sovyet üretimi

Yyaınlardan izlediğim kadarıyla belli başlı iyileştirmeler düzeltilmiş kısmen. Hasan abinin yayında oynadığından daha iyi durumda diyebilirim ama hala vakte ihtiyacı var :smiley:
En azından oyundan atmıyor gibi gözükor kimseyi :slight_smile:

Oyun ertelendi…

İsabet olmuş, kötü bir imaj bırakacağına sağlam çıkması daha iyi olur firma acısından…
Belli başlı iyileştirmeler olsada hala rahatsız edici olaylar dönüyor.

iyi bari bir çöp oyundan kurtulduk demek ki aşılamayacak derece kötü sıkıntılar varmış

28 Ağustos’ta çıkacak.

ben sistemi 27sinde toplamış olacağım deneyeceğim elbette içimde kaldı :slight_smile: kapalı betası var hala ama katılmıyorum malum nedenlerden dolayı

Eve dönünce 2-3 gün vakit kalıyor denemek lazım boşa gitmesin , bakalım ne olmuş bitmiş…

57 TL ile çıkışını gerçekleştirdi. İncelemelerin durumuna göre satın almayı düşünüyorum.

Fiyat baya uygun önümüzdeki günlerde deneriz artık steam forumunda yeni çıktığı için şimdilik bir şey yok

Şimdilik 306 kişi oyunda ve çoğunlukla olumsuz yorumlar, kısaca pek iç açıcı durumda değil oyun…