Farming Simulator 22 [Ana Konu]

teşekkürler hocam

Screenshot 2024-06-04 160643

:smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

FS22 videoları çok sarıyordu abi özellikle yeni başladığımda baya izlemiştim, yarı rehber yarı sohbet iyi oluyordu. Yeni FS çıkarsa aynı şekilde bi seri yaparsan güzel izlenir bence

1 Beğeni

Merhaba, Arkadaşım epicten fs22 dlcleri alacakta hangisini almalı? Premium mu yoksa platinum mu?

2si ayrı bir dlc mi oluyor? ben zamanında tek paket aldığım için böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sadece premium alsa yeterli mi beraber oynamak için?

bendeki dlcler şu şekil;

son zamanlarda year 1 year 2 saçmalığını tam anlamıyla kavrayamadığımdan anlamıyorum dlc işlerini sim oyunlarında…

artık bu saçmalığı kim çıkardıysa yani

snowrunnerde pre alıyoruz hop bir daha dlc almak gerekiyor :smiley:

aynı şekilde construction simulator oyunda da geçerli

1 Beğeni

FS için hiçbirinin önemi yok, her türlü mod bulunabiliyor. Sunucu kurarken dikkat etmek yeterli. Eğer mutlak sunucu sahibiysen ve “Okadar para verdim, o makineleri çiftliğe koyacağım” dersen, aynı içeriğe arkadaşının da ihtiyacı olabilir. Sezon paketleri çıkış yaptığında, o süre boyunca ayrı satacağı paketleri dahil etmeyi taahhüt eder, bir nevi ön sipariştir.

Sen Premium Expansiyon almışsın hocam. Onun kendine ayrılan içeriğine ek sezonlar, sezonlara da ait içerikler birbirine zincirleme eklenmiş oldu, yeni gelecek DLC’ler taahhüt edilmediği gibi sezon paketleri süresini doldurduğu için eklenmeyecek

Construction Simulator tamamen üçkağıtçı, ön siparişten çıkışa kadar Extented Edition adıyla Car & Bobblehead Pack ve Customization Kit ile satıldı şuan aynı paketi sadece ana oyun olarak satıyor.

Oyuna girdiğimde ilk 1-2 dakika hiçbir kasma veya fps kaybı yokken daha sonradan 20-30 fpslere düşüyor. Benden başka bu sorunu yaşayan veya çözümübü bilen var mı?

Oyuna alışınca FS 19’a gireyim dedim arayüzü bi garip hissettirdi. FS 22 bi tık fazla grafik istiyor ama daha keyifli geldi bana. Önceki oyundaki bazı traktörler yokmuş modhubdan indirdim şuan üretim zinciri olayını anlamam lazım. Aynı anda iki kontrat alma olayı iyi olmuş geçen iki pamuk tarlasından birini bitirip araçları iade etmeden diğer tarlayı topladım ve o görevi iptal ettim böylece arta kalanların parasını hile gibi kendime geçirdim. Şimdide hasada hazır tarlayı alıp hasat ettikten sonra satıcam nasıl olsa aldığın fiyata satılıyor.

bunlar bu oyuna sonraki oyunun reklamını nasıl koymuşlar :smiley: herhalde güncelleme getirdiler dosyalarla alakalı diyeceğim ama hiç görmedim steamde fs22ye ait güncelleme

7 Beğeni

Bende Epic Games’ten oynuyorum güncelleme gelmedi ama FS 25’in reklam tabelası çıkınca şaşırmıştım. İnternete bağlı olunca güncelliyorlar olsa gerek. Bugünde şöyle bir mod yayınladı Giants Software FS 22 için;

2 Beğeni

Eğer reklam panosundaki resimler ve bunların veri tabanı kendi sunucularında ise veri tabanını güncellemek yeterlidir. Bizim tarafta bir şey yapılmasına gerek yok.

2 Beğeni

Merhabalar farming 22 de kıyafet satıcam
image
burada satılıyor diyor öyle ayarlamıştım bende süpermarket bide bunları alan oyunun kendi yeri var acaba hangi yere satılıyor onu ayarlayabiliyorum ben ?

merhaba şunu nasıl halledebilirim? boruyla dolduruyorum onda sorun yokta böyle nasıl dolduracağım?

1 Beğeni

şurayı silmenin bir yolu var mı beyler ya? boyama yapıyorum geçmiyor tarlaları birleştireceğim sıkıntı oldu bana

Saban ile düzeltmeyi denedin mi?

Orada harita ile gelen statik yol var değişmez.

giants editörle açabilsem düzelteceğim fakat dosya bunun içinde sanırım bunu açmanın bir yolunu bulabilirsem haritayı da açabilirim

@sparteam evet olmuyor obje gibi koymuşlar yolu :smiley: obje kaldırma moduyla denedim oda okumadı

Epic’ten aldığım bu oyunu Steam kütüphaneye kütüphane dışı oyun olarak eklersem Steam hesabı tehlikeye girer mi?
(İnanın nereye yazacağımı bilemedim, yanlış yere yazdıysam özür dilerim.)

öyle birşey olmaz ancak tam olarak neden steame bu oyunu eklemek sitediğiniz anlamadım steam dışı olarak eklesen dahi steam başarımlarını alamazssın

Zamanında Steam’dan almış aktif olarak oynayan bir arkadaşıma selam vermek için, yandan oynuyor diye bildirim çıksın diye. Öylesine bir şey işte :+1:

Selamlar araca bindiğim zaman kamera aşşağı yukarı hareket ediyor ama sağa sola döndüremiyorum acaba çözümü nedir