Farming Simulator 22 [Ana Konu]

teşekkürler hocam

Screenshot 2024-06-04 160643

:smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

FS22 videoları çok sarıyordu abi özellikle yeni başladığımda baya izlemiştim, yarı rehber yarı sohbet iyi oluyordu. Yeni FS çıkarsa aynı şekilde bi seri yaparsan güzel izlenir bence

1 Beğeni

Merhaba, Arkadaşım epicten fs22 dlcleri alacakta hangisini almalı? Premium mu yoksa platinum mu?

2si ayrı bir dlc mi oluyor? ben zamanında tek paket aldığım için böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sadece premium alsa yeterli mi beraber oynamak için?

bendeki dlcler şu şekil;

son zamanlarda year 1 year 2 saçmalığını tam anlamıyla kavrayamadığımdan anlamıyorum dlc işlerini sim oyunlarında…

artık bu saçmalığı kim çıkardıysa yani

snowrunnerde pre alıyoruz hop bir daha dlc almak gerekiyor :smiley:

aynı şekilde construction simulator oyunda da geçerli

1 Beğeni

FS için hiçbirinin önemi yok, her türlü mod bulunabiliyor. Sunucu kurarken dikkat etmek yeterli. Eğer mutlak sunucu sahibiysen ve “Okadar para verdim, o makineleri çiftliğe koyacağım” dersen, aynı içeriğe arkadaşının da ihtiyacı olabilir. Sezon paketleri çıkış yaptığında, o süre boyunca ayrı satacağı paketleri dahil etmeyi taahhüt eder, bir nevi ön sipariştir.

Sen Premium Expansiyon almışsın hocam. Onun kendine ayrılan içeriğine ek sezonlar, sezonlara da ait içerikler birbirine zincirleme eklenmiş oldu, yeni gelecek DLC’ler taahhüt edilmediği gibi sezon paketleri süresini doldurduğu için eklenmeyecek

Construction Simulator tamamen üçkağıtçı, ön siparişten çıkışa kadar Extented Edition adıyla Car & Bobblehead Pack ve Customization Kit ile satıldı şuan aynı paketi sadece ana oyun olarak satıyor.