Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Yeni serinin bu sene çıkması çok zor bence

:smiley:

5 Beğeni

dlc olması kötü olmuş ama zaten modlarla hepsini yaptılar. ayrıca tabii bu tür olaylara meslek mal satma dükkan açma gibi simülasyon oyunları yeterince girdi. farming’te her zaman müsait bir altyapı vardı.

5 Beğeni

Benim sadece cevabını merak ettiğim tek soru, gerçekten FS de bunlara mı ihtiyacımız var? hani gerçek hayatta çiftçilik ve hayvancılık üzerine o kadar çok yapabileceğimiz şey varken ve hali hazırda bunlarla ilgili oyunda bir çok eksik varken yıl olmuş 2024, oyunun bir anda fabrikasyon mantığına dönmesini anlayamadım ben, bunlar o kadar kendini tekrar eden şeyler ki… güzel olaylar lakin öncesinde daha halledilmesi gereken bir çok şey var.

5 Beğeni

Kendi açımdan değerlendirmek gerekirse FS için gelen birçok DLC devasa ekipmanlar ve mapler ile oynayanlar için oluyor. Mesela her savede düşük bütçe, küçük map ve küçük ekipmanlarla başlayan ben için son dlc videosundaki şu depodaki rafları doldurmak oyuna en az 1-2 ay vakit ayırıp stok yapmakla mümkün olur. Hatta oynadığım maplerde bırak tırların dönebileceği kadar geniş yolların olduğunu bu binayı yerleştirecek alan bile bulmak zordur. :smiley:

5 Beğeni

Sanki oyunda o rafları doldurabileceğimiz fizik var da! Gereksiz bir eklenti olmuş.

1 Beğeni

https://twitter.com/simulasyonturk/status/1779559316673986953
eski günleri hatırlamak isteyenlere bugün farming simulator 2008’in yıldönümü!

4 Beğeni

key geldi ama fs22 kurulu değil ve şu an değil fs22 bilmem ne simülasyonuna ayıracak kafa ve vakit yok.

3 Beğeni

Merhaba beraber FS22 oynayacak var mı? Beraber toplaşıp oynayalım

çıktı

1 Beğeni

hocam bu pack premium edition alanlara ücretsiz mi geliyor yoksa ayrıyetten satın alınabilir mi

ayrı geliyor zaten 3. parti bir eklenti almana gerek yok ya

Yeni oyun öncesi :tractor:Farming Simulator 22, Epic Games Store’da 30 Mayıs tarihine kadar ücretsiz dağıtılıyor.

:point_right:

https://store.epicgames.com/tr/p/farming-simulator-22

2 Beğeni

Çok iyi oldu FS 22’yi vermesi. Aylardır FS 19 oynamıyordum burdan devam ederim. Modlara ve ücretsiz dlclere bakıyorum baya güzel şeyler var.

Lanet olsun steamden dolara geçmeden önce TL ile aldığım son premium editionlu oyundu :frowning:

Sonunda yükledim FS 19 kadar yüksek ayarda oynatmıyor ama sorun değil. Mack Pinnacle’da var oyunda SCS getirene kadar burda test ediyor olucam, modla Volvo FH16’da indirdim onuda beklemekten fıtık olduk çünkü. Daha önce 1 aylık Gamepass üyeliğim varken indirmiştim ama FS 15 sonrası oynamadığım için karışık gelmişti oynamamıştım Snowrunner’a zaman ayırmıştım. Römorku izin verilenden fazla yükleme olayı güzel olmuş diğer şeyleri izlediğim videolardan biliyorum onlardan en merak ettiğim araçların boyalarının yıpranması.

year 1 year 2 yi alsam yeterli olur mu?
ekipmanları ayrı mı almam gerekli

Bitmeyen simülasyon oyunu yaptığında bitiremiyorsun. Her şeyi yapmak mümkün değil. Şimdi yenisi duyurulursa sene sonu onunla tekrar her şeye sıfırdan başlamak sonra gene bırakmak. :smiley:

1 Beğeni

year 1 ve ve year 2 nin içinde gelen paketler sana yeterde artar bile eğerki biraz daha almak istersen year passlere dahil olmayan dlcleride alman gerekiyor onun yerine mod yükle daha iyi

güncel

Mack truck black anthem : RCNL1ZEE
Porsche diesel junior 108: RNRWJZFE
Zetor 25k: AN4TWLHF
Fendt 900 Vario Black Beauty: B8ZETFNP
Aldi T-Shirt : S4YT6APN
Aldi Hoodie : E7TAQHDD
Aldi Baseballcap : ALNHRTQF
Aldi Pants : DTPACSS6

4 Beğeni