Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Her yere de gidemiyor sapıttığı anlar da çokça oluyor. Ayrıca silaj makinesinin çim uçluğu var kısa olan. Onu takıp yanımda traktörün gelmesini istiyorum yapılmıyor. Malum işçi alınmıyor bu ikili kombinasyonda.

2 Beğeni

yalnız bazen işçi boş yolda takılıp işi bırakabiliyor falowme peşinden gelmesi daha iyiydi bence. Tabi pek de şart değil fs22 de ama olsa kullanırım. bir de kafama takılan bir sorun var bu seralar bu kadar geç mi üretiliyor yoksa bende mi bug oldu? çünkü bir türlü palet çıkmadı 110 litre civarı diyor ve hala depo inşa ediliyor yazıyor bilen varsa yazarsa memnun olurum bu marul ne kadar sürede satışa hazır oluyor 7 gün geçti hala tık yok çünkü

1 Beğeni

19 Nisan’da çıkacak.

2 Beğeni

Yok artık. Tam da bunu sormak için açtım siteyi.

oyunu 1.2.0.2 sürümüne geri düşürdüm bunların vereceğini güncellemenin içine edem. 1.3 te 2 sn de bir takılan oyun 1.2 de yağ gibi akıyor

bende tam tersi takılma azaldı 1.3 ile. bu arada şu sera olayını bilen yok mu üretim olmuyor bir türlü bende

1 Beğeni

Sera işine fs 13 te dahi girmedim o yüzden hiç bilmiyorum maalesef

Ben marul yetiştiriyorum serada bir ay 3 gün bende ayda 2 veya 3 paket çıkıyor. Üretim kısmından çalıştır diyeceksin su koyacaksın çıkışını da depola diyeceksin. 500lt olmadan çıkmıyor zaten.

2 Beğeni

ne yapalım komedi

1 Beğeni

Nur topu gibi yine bir işe yaramaz bir DLC miz oldu…

1 Beğeni

ful çalışıyor artı suda ful sanırım ayda çıkıyor ben 28 gün yaptığım için ağır gidiyor teşekkürler bilgi için. demek ki o kadar da kolay para değilmiş

adamlar bedava su yok diyor

Oyun almaya değer mi daha iyisi varmı

Çalıkuşu Vadisi’nde oynayan arkadaşlara işe yarar bir bilgi vereyim bari.

Aylar sonra pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşadım, daha önceleri söylediğim gibi oyunu 2 kere satın alıp iade ettim takılma sorunları yüzünden, tekrar satın almak istemedim çünkü 2 saatlik iade süremi aşmak istemedim. Yıllar sonra ilk defa korsan bir oyun indirdim ve tekrar denedim. Reddit’ de bir öneri benim için sorunları tamamen çözdü. Buradan paylaşmak istedim bazı arkadaşlara belki faydam olur :

Ayarlar kısmın dan Head & Eye Tracking ( Baş ve Göz Takibi) kapatın, hepsi bu kadar.

Takılmaların tamamı bende çözüldü. Şimdi oyunu 3. kez tekrar satın alıp, hasata başlama zamanı :slight_smile:

2 Beğeni

oyunu epic games den hesaplı aldım da ne uyuz uygulama bu epic son zamanlarda oyunu zor açıyorum aç diyorsun bekle babam bekle bazen pc yi açınca oturum kapalı oluyor açıyorsun uygulama açılıp sayfa gelene kadar çay demlenir abartmıyorum. ne oluyor durduk yere çözemedim. epic den alıp bu sorunu yaşayan var mı acaba? steamin aç gözlülüğü yüzünden nelerle uğraşıyoruz

Bende maalesef işe yaramadı 1.2 de takılmayan oyun 1.3 te deli gibi takılıyor

bende de tam tersi 1.3 de az takılıyor :smile:

gıants editör 9.0.2 programı indirdim. ekipmanları göremiyorum burda. Bi tane mod indirdim pulluk çalışman alanını genişletmek istedim burda kendisini göremiyorum. görmediğim pullugu genişlettim kaydettim oyun mods dosyasına attıktan sonra oyuna girip pullugu satın alıyorum pulluk görünmüyor. düzeltme yaptığım için. bu sorunu nasıl çözebilirim resimde gördüğün gibi böyle oluyorum pullugu göremiyorum. oyunun orjinal pullugun .id sinide denedin oda aynı bu şekilde gözükmüyor. sorun nedir nasıl çözebilirim.

bu şekilde oluyor. pulluğu burda göstermiyor