Farming Simulator 22 [Ana Konu]

Hmmmm
Aslında en çok sabırsızlandıkları özellik sadece Mevsimler değilmiş. Ne olduğu şu an söyleyemiyorlar. ??? Özetle henüz duyurulmayan başka bir şey var. Dinamik arazi gibi bir şey için heyecanlanmayalım. Ama umarım o seviyede güzel bir şeydir.

Self publishing olayından da tekrar bahsettiler. FS22 bir şeylerin yine değişeceği bir oyun olacak.

2 Beğeni

Sabırsızlandıkları özellikle ne olabilir ki? Şimdi aklıma takıldı bak, hayvan tanıtılmamıştı acaba keçi mi diye düşünüyorum da buna özellik demek biraz garip olur, başka bir şey var anlaşılan ama kendilerinin sabırsızlandiğı bizim takmayacağımız bir şey değildir umarım, şu anda beni heyecanlandıracak tek şey dinamik arazi bence :joy: ama asla beklemiyorum yine de insan bi şüphelenmiyor merak etmiyor değil. Hayvanlara cinsiyet gibi bir özellik de olabilir erkek veya dişi gibi yıllardır oyunda sadece dişi hayvanlar var. Neyse bekleyip görelim bakalım, ama umarım dediğin gibi dinamik arazi olmazsa en azından o seviyede bir şey olur. Düşünüyorum ve size de soruyorum acaba onları bu kadar sabırsız yapan özellik ne olabilir? :sweat_smile:

Dinamik arazi değilse ne değişebilir ki? Kavanoz kavanoz bal bile üretip sattık. Daha toprak değişmeyecekse Fs19’un renklerini değiştirip vermiş olacaklar.

9 Beğeni

adamlar her sene çok tutan modları yeni oyuna koyuyor, muhtemelen ekonomi modunun benzerini yaparlar.

4 Beğeni

Karton tarlalar artık fiziklenmeli, araçlar ekipmanlar balyalar odunlar fiziklenmeli, yağmur ve su artık bir işe yaramalı.

Resimlerden ilgimi çeken tek şey mısır tarlasındaki mısır kökleri sağ sola saçılan mısır parçaları oldu. Umarım o kökler üzerinden geçerken bir şeyler olur.

4 Beğeni

Yok kanka köklere bişeyin etki ettiği yok, çünkü diğer fotolara bakarsan kökler olduğu gibi duruyor. Kaldı ki köklere bastığımızda ezilmesi FS19 'da mod ile gelmişti. Yani çok da bişey değiştirmez. Ama diğer dediklerinin değişmesi gerekiyor. Onlara +sonsuz :smiley:

Ufak bir yere dikkat çekmek istiyorum, hayvanlar bir kaç farklı deri varyasyonuna sahip olacak gibi gözüküyor, ekran görüntüsünde zaten detayı belirttim, hepsinde değişik varyasyonlar olacakmı bilmiyorum ama sadece lekeli(holstein,simental gibi) ineklerde olacak gibi, fazla bi detay beklememeliyiz, yani her hayvan ayrı gözükecek gibi bir durum ortaya çıkmasın sadece bir kaç deri varyasyonu, muhtemelen iki veya üç farklı deri varyasyonu. Ufak bir ekleme güzel, ufak diyorum çünkü çok detaylı bir şey olacağını sanmıyorum :smiley: işte holstein inekler için 100 farklı deri varyasyonu falan tüm hayvanlar size özel gözükecek falan filan… :smiley:

1 Beğeni

Lütfen yani videoyu izlemediğini düşünüyorum çünkü video başlığında bile mevsimler,geleceklerle ve spekülasyonlarla bir şeyler anlatıyor Giants Software’in paylaştığı resimler üzerinden. Bu videoda hiçbir oynanış videosu yoktur. Videoyu izlesen görürdün.

1 Beğeni

Sen buna mi oynanış videosu diyorsun ?

1 Beğeni

Kardeşim dikkat et, anlaşılan forumda yenisin, fakat taşlanırsın burda bak :smiley: hele hele daha yeni taze olan fs konusunda. videoyu önce bi izle, nerde oynanış gördün bana bi söyle, insanlarla alay mı ediyorsun? şu anda senin söylediğine inanarak videoya giren kim bilir kaç kişi küfür etti, ben mesela harbiden oynanış videosu yayınlandı sandım, bu forumda bu konular ciddidir, ters tepki alırsın, kaldı ki yukarıda yazdıklarımızı da okumamışsın belli. Senin paylaştığın videodaki her şey zaten yukarıda gönderildi üzerinde konuşuldu, sende aynı şeyleri bize oynanış videosu diyerek paylaşırsan… tansiyon yükselir.

4 Beğeni

Youtube’da bir kanal daha şimdiden FS19 VS FS22(Paylaşılan Resimleri kullanarak) Grafik karşılaştırması yapmış.

4 Beğeni

Benzer işler yav.:smiley:

5 Beğeni

Bizim dinamik arazi ile birlikte böyle eskiden olan şeylerede ihtiyacımız var.Sonuçta çiftçi dediğin kamp sitesininde,golf sahasında büyüyen çimini para karşılığı biçer.:smiley:

4 Beğeni

Hagenstedt FS13 :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Bu map neydi öyle be :smiley: kasabanın için den traktörle geçip yokuş aşşağı bir yol vardı ordan bi salıyordum traktörü, ondan sonra tarlaya çalışmaya. :slight_smile: :cry:

1 Beğeni

malzemeyi alıp çiftliğe giderken S gibi kıvrımlı bir yol var ordan her hızlı geçtiğimde devrilirdim :smiley:

2 Beğeni

Aaa onu hiç unutmam evet :smiley:

2 Beğeni

https://www.instagram.com/p/COam87IH0C1/?igshid=152j5uq37xqnd

Şu olay gelse artık. Bağ bahçe traktörleri ve diğer ekipmanlar. Engebeli üzüm arazileri…

1 Beğeni

modlarla ilgili konuşulmuş şu an vaktim yük dinleyemem sonra özetini geçerim

1 Beğeni

Giants Software, :tractor:Farming Simulator 22’de ilk kez yer alacak dört mevsim döngüsüne ait ilk ekran görüntülerini paylaştı. :herb:İlkbahar, :sunny:Yaz, :fallen_leaf:Sonbahar ve :snowflake:Kış olmak üzere dört mevsimi aşağıdaki ekran görüntülerinde görebiliyoruz.

4 Beğeni