Farming Simulator 22 [Ana Konu]

nasıl güncelleme ya bu 1.2 de kasmayan oyun 1.3 te kasmaktan ilerlenmiyor benim save mi bozuldu acaba

şimdi oyundayım bende de o problem var nvidia dlaa hala açık ama hep yeniden girdğimizde bunu yapıyor.
ağaçlarda hala yanıp sönme olayı var. çok yok ama snaırım ilk girişte yüklemek için yapıyor.
yine de bence kendine has sıkıntılar devam ediyor.

*yazıları vs. yarından itibaren hazırlayabilirim.

2 Beğeni

3 tane araç koyuyor. Sonra buyur güncelleme.

keşke aldığı parayı hak edip bu sürümde bari kronik takılmaları halletseydi. Epic game 139 tl ye vermese asla almazdım sonuçta eski kronik sorunlar devam ederken 269 tl verilmez bu oyuna

Farming Simulator 22’nin Season Pass içerik planındaki ilk DLC çalışmasının Antonio Carrraro Pack olduğu ortaya çıktı.

1 Beğeni

Farming Simulator 22 için beklenen yeni güncelleme yayınlandı. 1.3 güncellemesi ile oyunda düzeltmeler ve iyileştirmeler yapılırken 8 yeni araç ve ekipman da ekleniyor.

Onların düzelteceğiz hatanın ben. Grafikleri ne kadar kısarsam kısayım oyun takılıyor artık.

Aslında son güncelleme ile benim eskiden yaşadığım takılma sorunları gitti, oyunda netlik vs dahada iyileşti ben memnun kaldim :thinking:

Oyunu 2 kere satın alıp iade ettim takılma sorunları yüzünden. Yeni patch gelmiş tekrar denemek istiyorum fakat Steam de 2 saatlik deneme süremi sanırım aştım dolasıyla tekrar alırsam iade edemeyeceğim gibi gözüküyor. İki arada bir derede durumu, ne yapmalı bilemedim.

takılma devam ediyor ki zaten bu oyunda takılmanın son bulacağını sanmam sadece bazı ayarlar kapatılınca takılma azalıyor

1 Beğeni

1.2 sürümünde gram takılma yaşamıyordum :grinning:

Bilgisayarın bileşenleri ile ilgili olabilir, bilemiyorum. Benim yaşadığım sorunlar düzelmiş.

öyle olsa fs19 da sürekli takılırdı. FS22 de full grafikte sadece kenar düzenlemeyi kapatınca düzelen bir oyun varken pc ye bahane bulmak saçma olur ki pc fazlasıyla yeterli.

Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/ ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/ GSKILL FlareX DDR4-3200 Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB /Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold / Viewsonic XG2401 24"1ms 144 HZ

doğrudur zaten bazılarında takılma olmadığı söyleniyor. ben de bir ayarı kapatmadıkça sürekli takılıyordu kapattım sadece arada takılma illa oluyor

Sistemim de God of War bitirdim en son, öyle bir oyun yağ gibi akarken Farming oynayamadık :slight_smile:

1 Beğeni
3 Beğeni

Kurban bayramında bununla şimdi bir kurban alacaktık var ya… :joy:

1.3 ile sorunlar devam ediyor üstelik takılmalar başladı. :face_with_symbols_over_mouth:

Ayrıca arkadaşlar Follow Me modu neden hala çıkmıyor?

Follow me gerek kaldı mı ya? İşçi’ye iş verince o zaten gitmesi gerektiği yere gidiyor.

1 Beğeni

Her yere de gidemiyor sapıttığı anlar da çokça oluyor. Ayrıca silaj makinesinin çim uçluğu var kısa olan. Onu takıp yanımda traktörün gelmesini istiyorum yapılmıyor. Malum işçi alınmıyor bu ikili kombinasyonda.

2 Beğeni