Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

16.tarlanın yanındaki ağaçları temizliyoruz 1 adet FHL 13 AK ağaç toplama römorku ve 1 adet MAN 26,640 ağaç toplama tırımız mevcuttu traktöre takılan ile ağaç satmaya gittik ancak şu an man tırımız yok bakarmısın berede araları satıp almıştık

Paylaşımın için teşekkürler

kasa nerden bulunuyor ben bulamadım bi türlü

Denetimler devam ediyor.
Görev Çiftliği amaçlı SimülasyonPark adında bir çiftlik oluşturuyorum. O yüzden şimdilik kimse arazi satın almasın. Şehir merkezini kapattım. Gerektiğinde ben veririm. Bazı çiftliklerin taşınması iyi oldu. İhtiyacınız olmayan şeyleri satın. Gereksiz yere bina dikmeyin. Devasa bir harita yok.
Çiftliklere kimse zarar vermesin. Yakında şifre değişimi olacak.
Daha önce boşta kalan oyuncuları SimülasyonPark Çiftliğine katacağız. Günlük görevleri yerine getirecekler.

SimülasyonPark Çiftliği için gönüllü birini arıyorum. Yetki verip arazileri satın almasını sağlayacağım sonra araçları taşıyacağız. Bende olmuyor.

detaylı anlatırsan şuan boşum yardım ederim abi

15- dk. ya sunucuya girersen gösteririm ayrı bi çiftlik yapıcaz oynamak isteyenler için görevler falan olacak

Ben varım deneyelim

tamamdır abi birazdan giriyorum

Bende gelebilirim ama şifre yok abi

Şifre yoksa gelemezsin

Gerekli mod ilk gönderiye eklenmiştir. En yukarı çıkarak bulabilirsiniz.

Yeni modlarımı geldi

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

@HasanOfke Reyis o son aldığın 15 in altını biz alıp hayvancılık yapıcaktık ya :frowning:

Orası kapatıldı çoktan :smiley: SimülasyonPark Çiftliği için kullanılacak. Düzgün bir tarlanızı güzel şekilde bölebilirsiniz. İlk yaptığınız binalar yarım yamalak. Tarlalar yol kenarına kadar böyle olmaz.

Arazi boşa gidiyo o şekilde de yola bi engel değil şuan bizim yaptığımız

Slaj ve balyalarımızı @SuvariGame_Furkan ve @iboj26 nın yardımları ile tamamladık . Kısa sürede büyükbaş hayvanlarımızı çiftliğe getirerek , hayvancılık sektörüne girmiş oluyoruz.

O kadar uğraştım Bartu gökdelen bekliyodu :smiley: Amaa…

Farming Simulator bizi şaşırtmıyor :smiley: Benden size tavsiye germe kayışlarını en son bağlayın yoksa buga giriyo :frowning: