Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

15- dk. ya sunucuya girersen gösteririm ayrı bi çiftlik yapıcaz oynamak isteyenler için görevler falan olacak

1 Beğeni

Ben varım deneyelim

tamamdır abi birazdan giriyorum

Şifre yoksa gelemezsin

Gerekli mod ilk gönderiye eklenmiştir. En yukarı çıkarak bulabilirsiniz.

Yeni modlarımı geldi

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

@HasanOfke Reyis o son aldığın 15 in altını biz alıp hayvancılık yapıcaktık ya :frowning:

Orası kapatıldı çoktan :smiley: SimülasyonPark Çiftliği için kullanılacak. Düzgün bir tarlanızı güzel şekilde bölebilirsiniz. İlk yaptığınız binalar yarım yamalak. Tarlalar yol kenarına kadar böyle olmaz.

Arazi boşa gidiyo o şekilde de yola bi engel değil şuan bizim yaptığımız

Slaj ve balyalarımızı @SuvariGame_Furkan ve @iboj26 nın yardımları ile tamamladık . Kısa sürede büyükbaş hayvanlarımızı çiftliğe getirerek , hayvancılık sektörüne girmiş oluyoruz.

5 Beğeni

O kadar uğraştım Bartu gökdelen bekliyodu :smiley: Amaa…

3 Beğeni

Farming Simulator bizi şaşırtmıyor :smiley: Benden size tavsiye germe kayışlarını en son bağlayın yoksa buga giriyo :frowning:

1 Beğeni

tüm emek boşa :frowning:

1 Beğeni

ben hala boştayım gireceğim çiftlik yok mu ya :frowning:

Slajdan bi foto

Niyazinin intihar anı :smiley:

Verygames için multiplayer sunucu nasıl yönetilir videosu çektim. Sunucu şu an tekrar açıldı şifreler aynı ancak hayvanların görünmeme sorunu yine oldu oynadıkça düzelir. :slight_smile:

1 Beğeni

@Baby @HasanOfke @Tolgasky bu mod bulamıyorum 1 tane eksik hala giriş yapamıyorum

steamdan DLC yi kapatmaniz gerekiyor.

Bizim çiftliği sıfırlama imkanın varmi araçları tarlayı parayı vs sıfırdan başlamak istiyorum