Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Oyunu komple kapat dlc yi kaldir ve tekrar giris yap hala kirmizi yaziyorsa eksik olan modu kurman gerekli mod kurarken veya dlc kaldirirken oyun kapali olmak zorunda

server listelerine kdar sıkıntı yok ama server listesinde serveri sectiğimde başlat tekrar tekrar aktif oluyor servere girmiyor mod eklemede dlc iptalinde oyun zaten kapalıydı

@HasanOfke Oyunun tekrar sıfırlanıp tekrar kurulup kuralar koyup sunucuya bastan baslata bılırsın herkes ıcın daha ıyı olur

indirilen modlar tam olarak nereye ekleniyor

Belgelerim my games fs19 mods klasörüne rar olarak atman gerkli

Yükledik ama hasan bey kovarsa diye indirmiyorum :smiley:

2 Beğeni

Dün geceki canlı yayını yuklemiyecek misiniz ?
Kaçırdık yayını

serverin yeniden kurulmasi benim icin uygun degildir. kabul etmiyorum

Ortinin dizdiği romörk pert :smiley:

1 Beğeni

sunucudayım yanına alan yok köy açmıyorsun ne yapacağız biz

sevmediğim yayınları pek yayınlama taraftarı değilim burada liste dışı olarak var

1 Beğeni

Anında her şeye müdahale edemem. Şu an sadece yeniden düzenlemeye ihtiyacımız var. O yüzden herkes kendine çiftlik açma hayaliyle yaşamasın. Her gelene nasıl açalım? Şu an var olan oyuncularla beraber oynamaya çalışın, boşta kalanlar da yardım etsin.

çiftliğe alan yok çiftliğe katılmadan oyunda birşey yapılmıyor !

deneme için server kiraladım yardımcı olursanız süreyi uzatacağım

16.tarlanın yanındaki ağaçları temizliyoruz 1 adet FHL 13 AK ağaç toplama römorku ve 1 adet MAN 26,640 ağaç toplama tırımız mevcuttu traktöre takılan ile ağaç satmaya gittik ancak şu an man tırımız yok bakarmısın berede araları satıp almıştık

Paylaşımın için teşekkürler

kasa nerden bulunuyor ben bulamadım bi türlü

Denetimler devam ediyor.
Görev Çiftliği amaçlı SimülasyonPark adında bir çiftlik oluşturuyorum. O yüzden şimdilik kimse arazi satın almasın. Şehir merkezini kapattım. Gerektiğinde ben veririm. Bazı çiftliklerin taşınması iyi oldu. İhtiyacınız olmayan şeyleri satın. Gereksiz yere bina dikmeyin. Devasa bir harita yok.
Çiftliklere kimse zarar vermesin. Yakında şifre değişimi olacak.
Daha önce boşta kalan oyuncuları SimülasyonPark Çiftliğine katacağız. Günlük görevleri yerine getirecekler.

3 Beğeni

SimülasyonPark Çiftliği için gönüllü birini arıyorum. Yetki verip arazileri satın almasını sağlayacağım sonra araçları taşıyacağız. Bende olmuyor.

1 Beğeni

detaylı anlatırsan şuan boşum yardım ederim abi