Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Çiftlikleri dolaşıyorum. Araçları ekipmanları ortalıkta bırakmayalım.

Hayvanların görünmeme sorunu çözüldü. Artık ortaya çıktılar. Sıkıntı yok.

2 Beğeni

Boşta kalan oyuncular için yeni bir çiftlik oluşturulup oraya görevler atanacak ve girenler onları yapabilecek. Bilginize… Şimdi vaktim yok ama bugün halledebilirim.

1 Beğeni

Çiftlik düzeni ile ilgili araştırıyoruz. Gereksiz binaları kaldırıcaz. Merkezleri evlere alıcaz. Ama başlamadı. :slight_smile:

1 Beğeni

Reyis bence kuralları net belirle burada paylaş. Kimse gelişmemişken 0 dan başlayalım. Birde 4 çiftlikten fazlası olmasın. 5. Çiftlik dede boşta kalanlara görev verelim. Ordan anlaşabildikleri çiftliklere girebilsinler. Böyle herkez tek tek çiftlik kurarsa heryer bina olur.

8 çiftliğe harita küçük gibi geldi bana daha az çiftlik az oyunca ile daha öz bir oyun olur gibi

öyle bir şeyler yapmaya çalışıcaz

Aynen oyunda şuan bi kaus hakim. Hasanın net kurallar koyması lazım adamlar yollara malzeme bırakıp gidiyolar.

Reis mesela bir ceza sistemi felan oluşturalım oyun içinde kurallara uymayanlar oyun içi parayla cezaödesin. İşin gerçeği bizim çiftliğide biz yanlaş yere koymuşuz oyunu bukadar etkiliceğini tahmin edemedim.

1 Beğeni

@HasanOfke Bizi kovuyon ordan da senin dediğin yer olmaz komple baştan sunucuyu bi sıfırlayalım herkes tekrardan başlasın bi düzen olsun karambole olmasın sunucu yetmiyosa bu soruna napalım biz sunucuya uyarız dediğim gibi tekrardan bi kurulum olsun. Herkes sıfırdan başlasın.

1 Beğeni

aynen öyle @HasanOfke

sunucuya giriş yapamıyorum hepsini indirip atım girilmiyor @HasanOfke

@HasanOfke Bende Multide oynamak isterim. İzliyorum Serverde 5-6 kişi var. Tamam herkes aynı anda buluşamıyor. Ama hiç olmazsa günlük şifre ile bizleride alım. etrafı toplar btieyler yaparız bu veya başla serverda please…

steamdan modu kaldırdığım halde giermiyorum aarkadaşlar

bende giremiyorum

Sunucuyu sıfırlayan bence baya kısı gırmıyor artık

Hasan bey gelirse bi çözüme ulaşır da gelmiyo ki

adamın işi vardır yahu :slight_smile:

Hallederiz oynayın düzenleriz ne aceleniz var :smiley:

1 Beğeni

Reis cidden boştayım ve boşta geziyorum direk sunucuyu sıfırla ve ayarla

hala girişde sıkıntı mı var ben bişileri eksikmmi yaptım
steamda dlc kaldırdım verilen adreslerden modları aktif ettim ama hala oyun girmiyor