Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

hasan reyis bende mahindra retrivere 1000 modu indirmeme rağmen sunucuya girerken bu mod yok diyor

yukarıda steamde devre dışı bırakmanız gerektiğini yazdım.

Çiftlikleri dolaşıyorum. Araçları ekipmanları ortalıkta bırakmayalım.

Hayvanların görünmeme sorunu çözüldü. Artık ortaya çıktılar. Sıkıntı yok.

Boşta kalan oyuncular için yeni bir çiftlik oluşturulup oraya görevler atanacak ve girenler onları yapabilecek. Bilginize… Şimdi vaktim yok ama bugün halledebilirim.

Çiftlik düzeni ile ilgili araştırıyoruz. Gereksiz binaları kaldırıcaz. Merkezleri evlere alıcaz. Ama başlamadı. :slight_smile:

Reyis bence kuralları net belirle burada paylaş. Kimse gelişmemişken 0 dan başlayalım. Birde 4 çiftlikten fazlası olmasın. 5. Çiftlik dede boşta kalanlara görev verelim. Ordan anlaşabildikleri çiftliklere girebilsinler. Böyle herkez tek tek çiftlik kurarsa heryer bina olur.

Patron 2. Server açıldımı?

8 çiftliğe harita küçük gibi geldi bana daha az çiftlik az oyunca ile daha öz bir oyun olur gibi

öyle bir şeyler yapmaya çalışıcaz

Aynen oyunda şuan bi kaus hakim. Hasanın net kurallar koyması lazım adamlar yollara malzeme bırakıp gidiyolar.

Reis mesela bir ceza sistemi felan oluşturalım oyun içinde kurallara uymayanlar oyun içi parayla cezaödesin. İşin gerçeği bizim çiftliğide biz yanlaş yere koymuşuz oyunu bukadar etkiliceğini tahmin edemedim.

@HasanOfke Bizi kovuyon ordan da senin dediğin yer olmaz komple baştan sunucuyu bi sıfırlayalım herkes tekrardan başlasın bi düzen olsun karambole olmasın sunucu yetmiyosa bu soruna napalım biz sunucuya uyarız dediğim gibi tekrardan bi kurulum olsun. Herkes sıfırdan başlasın.

aynen öyle @HasanOfke

sunucuya giriş yapamıyorum hepsini indirip atım girilmiyor @HasanOfke

@HasanOfke Bende Multide oynamak isterim. İzliyorum Serverde 5-6 kişi var. Tamam herkes aynı anda buluşamıyor. Ama hiç olmazsa günlük şifre ile bizleride alım. etrafı toplar btieyler yaparız bu veya başla serverda please…

Aynen @eisbar70

steamdan modu kaldırdığım halde giermiyorum aarkadaşlar

bende giremiyorum

Sunucuyu sıfırlayan bence baya kısı gırmıyor artık

@HasanOfke patron dün akşamki yayını kanala atıcakmısın? İzleyemedim de ben :cry: