Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Senin çiftliğin yok. Kritik bir sorun olmadıkça sıfırlama yasak.

Sunucu’da boş yer var mıdır?

Nerede la o göremedim videolarda

YouTube da videoyu bulamadım link veya videoyu paylaşır mısın

Bugün yayınlayacağım. Dün aksilik oldu.

1 Beğeni

Bekliyoruz

Bu arada SimülasyonPark çiftliği için birkaç kişi görevlendirilecek. Haberiniz olsun. :slight_smile: Bİr şeylere hızlı girişmek lazım. Daha önce oynayanlar öncelikli yine :slight_smile:

valla abi beni bir yere alsanız iyi olur boş olduğum için girmiyorum

Yav seni aldık oraya da çiftlikte arazi alamadın gel tekrar deneyelim. Mustafa abi @By_felix de orasıyla ilgilenecek.

tamam giriyorum :slight_smile:

Benide alırmısın

Video uzun sürecek mi babuş hazırlayabildin mi

Hasan kardeş ben Tuncay izmir bayraklıda oturan doğuştan bedensel engell(cerebral palsy) hastası 38 yaşında bütün gün evde oturmak zorunda kalan çünkü desdeksiz gezemiyorum dışarda tek başıma offline oyunları tk başıma oynamaktan çok sıkıldım beni de alır mısınız rica etsem aranıza hem de arkadaşlık kurmuş oluruz benim hiç arkadaşım yok yanımda bana yakın bir arkadaş veya muhabbet edicek biri LÜTFEN beni de aranıza alır mısınız rica etsem? Yalnız şunu da söylemeliyimki benim ilk FS oyunum daha dün steamden orijinal aldım ik online deneyimim olucak yardımcı olur musunuz bana sizlerden rica etsem?

2 Beğeni

geçmiş olsun

Saolasın kardeş kim alımlardan sorumlu bir rica etsen alır mı acaba beni?

hasan bakıyor başka kimse yok onunla konuşman gerek görünce yazar o

Konunun ilk mesajlarınızı okursanız bilgiler mevcut, alımlarda öncelikler var , ve gerekli görüldüğü taktirde görev dağılımı ve alımlar ayarlanır…

Tamam çok sağolasın:)

çiftliği açmış hasan nasıl katılacaz onadamı başvuru yapmamız lazım

Sürekli aynı soruları soruyorsunuz ama cevaplar zaten verildi bunlara , bazı şeyler görülüp atka planda değerlendiriliyor ama sürekli bazı soruların dönmesi insanın canını sıkıyor…