Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

geçmiş olsun

Saolasın kardeş kim alımlardan sorumlu bir rica etsen alır mı acaba beni?

hasan bakıyor başka kimse yok onunla konuşman gerek görünce yazar o

Konunun ilk mesajlarınızı okursanız bilgiler mevcut, alımlarda öncelikler var , ve gerekli görüldüğü taktirde görev dağılımı ve alımlar ayarlanır…

Tamam çok sağolasın:)

çiftliği açmış hasan nasıl katılacaz onadamı başvuru yapmamız lazım

Sürekli aynı soruları soruyorsunuz ama cevaplar zaten verildi bunlara , bazı şeyler görülüp atka planda değerlendiriliyor ama sürekli bazı soruların dönmesi insanın canını sıkıyor…

özür dilerim

Hasan Bey cevap yazar okuyunca o zaman bekleyeyim cevabını.

Sunucu kapandımı ?

aynen ne olduki ?
tam yukleme ypiyodum :smiley:

reset atacak heralde sunucuya hasan ağa :smiley:

hasan yine geri falan sararsan ayip oluyo artik ama abi bali soylede is yapmiyalim onca emek heba oluyo gozunu seveyim 4 saat bosa gitti zaten :thinking::face_with_raised_eyebrow:

Arkadaslar sunucu sifirlanmadi !!! yeniden baslatildi sorun FS den kaynaklaniyor .kapatıp açınca saçmalıyor.

Sunucu şu an açık. Mümkünse yeni güncelleme kadar yeniden başlatılmayacak. İlk hafta FS multiplayer olayını hep problemlidir.

Sunucu rehberi videosu da şu an montajda her şeyini anlattım.

UYARI! ModHub’da(resmi mod galerisinde) yeni eklenen iki modu kurmalısınız.

Hasan Bey size katılmak için yukarda istek mesajı yazdım yanıtınızı bekliyorum sabırsızlıkla

Verygames.net sponsorluğundaki Farming Simulator 19 multiplayer sunucumuzun nasıl kullanıldığını anlatıyoruz. Siz de kendi sunucularınızı açarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

@HasanOfke Hocam sunucuda yer varmı acaba ? yada daha sonra alım olacaksa listeye yazarsan benide çok sevinirim…

@SuvariGame_Furkan @Mertcan39 @Mehmet655 @iboj26 fotoğrafta yardımcı oldular. :smiley: @Bartu yetişemedi. :smiley: Neyse daha çok çekeriz.

@Machinist var tabi yalnız ayrı çiftlik kuramadık ona yanıyorum Mertcan ile denedik olmadı. Bu gece tekrar deneyeceğim orayı açıp siteden gelenleri doldurabilirim.

Teşekkürler,kolay gelsin o zaman :slight_smile: