Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Bu ne reis hepimiz gözlüklü çıkmışız :smiley:

sosyetik çiftçiler :grin:

Tuncay abi ilk basta gecmis olsun hasan yada digerleri kesinlikle dönüs saglayacaklardır bende mevcut olmadigi icin yardim edemiyorum yoksa ogretmek amacli destek verirdim…

Herbisit işi

Çok saolsın kardeşim düşünmen yeterli benim için saolasın Allah razı olsun.

Simpark ciftligi icin ne zaman yetki verilecek

Bazı şeyler arka planda ayarlamaya çalışılıyor, aynı soruları döndürüp durmayın lütfen!

Slajdan görüntüler.

SAHESERIM!!!

Varya Tam Masaütü Arkaplan resmi oldu

@HasanOfke biliyorum kızacaksın ama benim olduğum çiftliğe şifreyi bilmediğim için giremiyorum asıl yetkili arkadaş 3 gündür gelmiyor nasıl yaparız akıl versen boş boş çiftlikte geziyorum sadece herkes dolu almıyor kimse

Sunucudan çıkarıldın. Hiçbir çiftlikte oynayamıyorsun, oynamak için mücadele etmiyorsun. Sürekli şikayet geliyor. Ne sunucuda ne diğer oyuncularda problem var. Gelen oyuncular direkt adapte olup oynuyorlar bir tek seninle ilgili sorun yaşıyoruz. O yüzden kimse istemiyorsa boşuna girmene gerek yok. Sunucuda oynamak zorunda değilsin. Ve başka oyuncuların hakkını feci şekilde yedin o yüzden bundan sonra yorum atma.

ne alaka adam 3 gündür girmiyor çiftlikte yetkim yok ne yapabilirm söylermisin hiçbirşey alıp satamıyorum

alperin hurdalığı çiftliğine katıldım 2 gün beraber oynadık son 3 gündür kendisi oyun gelmiyor yönetici yetkim yok alım satım kontrat hiçbirşey yapamıyordum şimdide çiftliğin şifresi değişmiş beni atmış sonra senin sorunun bitmiyor hep şikayetçisin diyorsun çiftliğin sahibi yok ben ne yapabilirim eski şifreyi kabul etmiyor

alper yok 3 gündür şifreside değişmiş çiftliğin

Tamam bu konuyu burada noktaliyalim. Hasanin yazdiklari cok net ve acik , sikayet ve uyumsuzluktan dolayi yani bir kisi degil birkackisi istedigi icin yontim tarafindan geregi yapildi.

yönetim olarak bu adam çiftlikte birşey yapamıyor çiftliğin sahibi 3 gündür yok yetkisi yok bu adamın, alım satım kontrat yapamıyor yok atalım gitsinmi dediniz

Senin yazdigin kadar kolay degil bizim icin birisini cikarmak, ama yukarida yazdik ya bu oyuncularin yonetime yapmis oldugu bir talep ki bende surekli oyundayim kim ne yapiyor nasil oynuyor ve beseri iliskileri nasildir takipteyim, sonuc olarak grup yada ekip olarak oynamakta FS19 serverinda basarili olamadin, bu sebeple serverdan cikartildin. Konu ile ilgili yazismanin burada son bulmasini talep ediyorum. zaten bu saatten sonra sonuc degismeyecektir. eger bir aciklama yapma geregi duyarsaniz bunu ozel mesaj yoluyla bana iletiniz, Hasan biraz yogun, o nedenle yazma ona.
Tesekkurler

@Machinist @Er-han çiftlikte yeni oyunculardır. Eklenmeye devam edilecek. Ancak ayrı çiftliği bir türlü kuramadık.

Abi sırayla mı alıyorsun yoksa kura mı ?