Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Arkadaşım ve ben katılmak istiyorum ben 18 arkadaşım 23 yaşında, kendi çiftliğimizi açabilirsek iyi olur alım yaparız. Günde 6-7 saat FS19’a vakit ayırıyoruz, arkadaş gerçektede tarla vb. işleriyle uğraşıyor. Kendi çiftliğimizi açamayacak gibi olursa başka çiftliklerede gidebiliriz, saygılar.

OraletBirlik çiftliğini tamamen sildim. Yeni güncellemeden sonra ufak bir alanda muhtemelen sahil tarafı 33ü alıp kurabilirim. Benim araziyi satın alacaklar zaten çiftliği landscaping ile düzenleyebilecekler.

1 Beğeni

Senin 20 boş mu şimdi Hasan ona göre biz alıp yerleşebiliriz?

Tarla birleştirme, genişletme yasaklanmıştır. Artık nasıl bozduysanız o şekilde yerine getirin. Bu gidişle asfalta ekilecekti. Ne dönüş açısı için yer kalıyor ne diğer tarlada rahat çalışılabiliyor. Yeni gelen çiftlik bile anasını bellemiş. Kim başlattıysa nasıl yaptıysa düzeltsin bir zahmet. Arazilerin çirkin durmasına gerek yok. Yeni güncelleme çıkana kadar eski haline getirin aksi halde çiftlikler silinecek. Kimin ne çiftliği olduğu da umrumda olmaz. İyi niyet suistimal edilmeseydi daha güzel olabilirdi. Kıçı başı oynamış tarlayı başka çiftliğe veremeyiz, satamayız.

2 Beğeni

Buna Gülerim işte… :smiley:

Çiftlikteki araziler göz kanatıyor resmen

1 günde güzelim arazi ne hale gelmiş asfaltta ekin yetiştirmeyi başarmışlar

1 Beğeni

Sunucu yeniden başlatıldı. Ekipman, silo ve içindekilerin kaybolması sorunu yaşayanlara malın karşılığı olarak para gönderilecek.

Duyuru!
1.2 tam sürümü çıktı. Sunucularda gerekli güncellemeler yapılacak bekliyorum. Akşam sürüm değişmiş olur.

1 Beğeni

sunucu güncellenebiliyormu şuan direk yoksa güncellemek icin beklememiz gerekiyormu

server surumu ne zaman degisir acaba hasan ? guncellemeler geldi

Sunucudan çıkın yeni sürüm gelmiş güncelleyeceğim.

1 Beğeni

tamam ciktik serverdan @HasanOfke

1 Beğeni

Sunucu yeni sürüme yükseltildi. Birkaç mod eklendi resmi mod galerisinde olanlardan :slight_smile:

1 Beğeni

Yeni çiftlik evimin manzarası :smiley:
iyi geceler…
yarın Amerikan kasabası kuruluyor…

2 Beğeni

servere neden girilmiyor sıkıntı serverdenmi bendenmi:))

1 Beğeni

Bu server aynen devam mı edecek. Yoksa burdaki oyuncularda Amerikan kasabasına geçmeyi düşünüyor mu? Burda baya aldı yürüdü heralde herşey ondan soruyorum.

dün ve bu gün aynı saaatlerde server listede yok
acaba serverde bi sıkıntı var kapanıyormu yoksa bende bi sıkıntı varda ondan mı göremiyorum serveri

Var olan sunucudaki çiftlikler devam edecek.

1 Beğeni