Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

abi server restart atiyor olabilir tabiki en iyisini @HasanOfke bilir :slight_smile:

O saatlerde otomatik yeniden başlatma var. 1 saat içerisinde o işi yapıyor.

bilgilendirme icin tşk ler

Modlar ne zaman gelicek acaba @HasanOfke geçen hafta bahsettiğin modlar :smiley:

@HasanOfke aga serverde acayip bi ping var fps dususleri var bi zahmet bakabilirmisin ??

Aynen reis bi modlarda ekle

Server kan ağlıyor

Sana zahmet bi bak @HasanOfke modları istiyo cemaat :smiley:

Dün akşam üzeri Kartalkaya tepesi virajlarıda gerçekleşen kazada kazazedeler yara almadan kurtarılmıştır olay yerinde kurtarma çalışmalarına katılan köylüler @SuvariGame_Furkan sayesinde TEK ÇİFT-LİK e ait olan tır ve mahsul zarar almdan kurtarılmıştır… OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER!!!

TEK ÇİFT-LİK sahibi @gampue beyden son durumu öğrenmek için bir açıklama beklemekteyiz…

Halat veya çeki demiri varsa onuda alabiliriz @HasanOfke

Geçmiş olsun ucuz kurtulmuşsunuz. :grinning:

Sunucuya farklı modlar eklenmiştir.

10 tonluk paletler için mod paketi şeklinde hazırladım (içindekileri hepsini mods klasörüne atın)

Diğer modlar;
Çit paketi

Farklı bir çit paketi

Çitlerde dozu kaçırmayalım. Evlerinizin belli başlı binalarınızın etrafına olabildiğince az koyalım. Tarla etrafını çitlerle çevirmek sorun yaratabilir. Performans problemi yaşamayalım.

eyvallaahh :slight_smile:

@HasanOfke oyun içerisinde çit modu satılmıyor bug var Tüm kasaba halkı modun kaldırılmasından yana

• Kamera modu dahil.

@HasanOfke aga hakkin varmis bu kamera modu sikintili ve citlerde bugli server birsey olmadan kaldiralim sana zahmet musait bi zamaninda bakarmisin

Modlar kaldırıldı. Onlarda bir sorun yok bu şekilde oynanışı kaldıramıyor. Ama geriden sarmış kaydı. Zarar var yani karşılanması gerek.

gitti pammıhlarr gittti
herşeye sıfırdan başlayacaz gene dün değil evelsi gece saat 03 civarına dönmüş oyun onca yatırım sıfırladı yağni bicerler traktörler vs vs :))

Çiftlik başı kaç para isteniyor ona karar verin göndereyim. Ben kendi çiftliğimi yine silmek zorunda kalacağım dün gece o saatte ne oldu bilmiyorum. Kilitlenmiş kalmış. Profil kaydını alıp normal oyuna aktardım kendi çiftliğime orada devam ederim.

yasamis oldugunuz zararla ilgili hesaplarinizi yapiniz. aksam DC den konusuruz. tekbir mesajda @HasanOfke ye bildirilecektir. lutfen konuya daha fazla mesaj yazip mesaj kirliligine sepeb olmayalim.

@HasanOfke server down aga :smiley: