Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

UYARI!
Aldığınız arazileri uzatmayın, bozmayın. Sonra başkasına satamayacak duruma gelirsiniz. Çok çirkin duruyor. 3-5 ton için buna değmez.

Arazi almaya çalışmamak için yer doldurmamak için böyle bir yola başvurduk, ben kendi çiftliğim adına konuşuyorum.

Hata veriyor gönderemiyorum

biraz daha fazla yazabilir misin mesaj içeriğini doldur sanırım orada bir sıkıntı var

Hayat hikayemi yazdım yine aynı hata :grinning:

Başka ulaşabileceğim bir yer varsa oradan yazayım

@HasanOfke furkana katiliyorum ve ayriyetten bazi durumlardan dolayi yeni araziler alamiyoruz bizde mecburen kimseye engel olmadan arazi buyutme yolunu seciyoruz sahsen ben kimseye engel olmuyorum (kredi olayida ayri bi olay zaten bazilari cekip bazilarinin cekememesi…)oyunun acikliklari burda ortaya cikiyor malesef

Hala internal server error hatası veriyor.

Sunucu yeniden başlatılmıştır. Resmi mod galerisine eklenen modlar aktifleştirilmiştir. 4x4 ATV modları kaldırılmıştır.
Yarın tekrar bir bakım yapılacak ve ayrı modlar kurulacak.
Yaşanan bug/hata sorunları için yeni güncellemeyi beklemeliyiz.

DUYURU!
Sunucu yeniden başlatılmıştır. Birkaç mod devre dışı bırakılmıştır.
Ayrıca artık sunucuda bilgisayar başında olmadığınız halde açık kalmak yasak. Gördüğümde o oyuncu oynamıyorsa kicklenecek. Bu şekilde bütün çiftlikler zarar görüyor. Sürekli açık kalmasını istiyorsanız öyle bir seçenek zaten var. Ama zarar edersiniz.

Simulasyontürk Kasabası Pancar Ekicileri Kooperatifi Kurulmuştur. Kooperatif ile ilgili bilgiler ve işleyiş biçimi çok yakında duyurulacaktır. Simulasyontürk Kasabasına hayırlı olması dileğimizle.

22 numaralı tarlanın aşağısındaki gölde 32 ton su yüklü TIR mahsur kaldı. Kurtarma operasyonu başlatılacak. Birkaç fikrim var. :smiley: O yüzden elleşmeyin. Çeki demiri modu henüz çıkmadığı için onun yerine römork + dolly bağlayıp dorseyi çekicez. Çekiciyi sıfırlamak zorundayım. Çünkü binilmiyor iyice suya gömüldü.

Abi SimülasyonPark Çiftliginde görevli olarak ırgatlık yapmak istiyorum ilgileniyorsan bana yaz demiştin de .

Suvari çiftliğine alım yapılacaktır.
Şartlar ;

• Yaş en az 18

• Karakteri düzgün ve insan ilişkileri iyi
    -Oyunda sürekli aktif olabilecek
    -Oyunu daha önce oynamış olmak ( En azından basit şeyleri biliyo olunması gerek)

Müracaat için bana özelden mesaj atabilirsiniz.

Şu an 1.2.0 betasını test ediyorum o yüzden sunucuya giremiyorum. Benim çiftliğe başvuranları değerlendireceğim de bu hafta sonu müsait olamadım. Güncellemeden sonra çiftliklere ek bütçe çıkartılacak ve peyzaj yapılabilecek ama muhtemelen önceden denemeniz gerekecek ve sırayla yapmalıyız. Sunucu ayvayı yiyebilir. Haberiniz olsun… :slight_smile: Çit modları da aktif olacak.

oo iyi reis ben baya bi test yaptım güzel özellik ve gerekliydi zaten.

Bu peyzaj olayı zorlar mı performans konusunda ?

Merhabalar Pancar Ekicileri Kooperatifi olarak , pancar ekmeyi ve hasat etmeyi seven. Günde oyuna en az 4-5 saat ayırabilen yeni oyun arkadaşları arıyoruz. Özel mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler

Sunucuda yaşanan kayıt sıkıntıları için yapabilecek bir şeyim yok. Kapatıp açsak profili normale çeksek bile sunucuya yükleyince bozuluyor. Yıkama aleti kurmayın. 1.2 güncellemesine geçtim ama sunucuyu o sürüme alamıyoruz. Bu hafta çıkabilir belki o yüzden acele etmeyelim birkaç gün de oynamayalım. Ondan sonra yeni özellik ile çok güzel olacak dün akşam multiplayer oturum açarak denedik biz.

Emre ağamın çiftliğinde patates toplarken