Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Hala internal server error hatası veriyor.

Sunucu yeniden başlatılmıştır. Resmi mod galerisine eklenen modlar aktifleştirilmiştir. 4x4 ATV modları kaldırılmıştır.
Yarın tekrar bir bakım yapılacak ve ayrı modlar kurulacak.
Yaşanan bug/hata sorunları için yeni güncellemeyi beklemeliyiz.

DUYURU!
Sunucu yeniden başlatılmıştır. Birkaç mod devre dışı bırakılmıştır.
Ayrıca artık sunucuda bilgisayar başında olmadığınız halde açık kalmak yasak. Gördüğümde o oyuncu oynamıyorsa kicklenecek. Bu şekilde bütün çiftlikler zarar görüyor. Sürekli açık kalmasını istiyorsanız öyle bir seçenek zaten var. Ama zarar edersiniz.

1 Beğeni

Simulasyontürk Kasabası Pancar Ekicileri Kooperatifi Kurulmuştur. Kooperatif ile ilgili bilgiler ve işleyiş biçimi çok yakında duyurulacaktır. Simulasyontürk Kasabasına hayırlı olması dileğimizle.

3 Beğeni

22 numaralı tarlanın aşağısındaki gölde 32 ton su yüklü TIR mahsur kaldı. Kurtarma operasyonu başlatılacak. Birkaç fikrim var. :smiley: O yüzden elleşmeyin. Çeki demiri modu henüz çıkmadığı için onun yerine römork + dolly bağlayıp dorseyi çekicez. Çekiciyi sıfırlamak zorundayım. Çünkü binilmiyor iyice suya gömüldü.

1 Beğeni

Abi SimülasyonPark Çiftliginde görevli olarak ırgatlık yapmak istiyorum ilgileniyorsan bana yaz demiştin de .

Suvari çiftliğine alım yapılacaktır.
Şartlar ;

• Yaş en az 18

• Karakteri düzgün ve insan ilişkileri iyi
    -Oyunda sürekli aktif olabilecek
    -Oyunu daha önce oynamış olmak ( En azından basit şeyleri biliyo olunması gerek)

Müracaat için bana özelden mesaj atabilirsiniz.

Şu an 1.2.0 betasını test ediyorum o yüzden sunucuya giremiyorum. Benim çiftliğe başvuranları değerlendireceğim de bu hafta sonu müsait olamadım. Güncellemeden sonra çiftliklere ek bütçe çıkartılacak ve peyzaj yapılabilecek ama muhtemelen önceden denemeniz gerekecek ve sırayla yapmalıyız. Sunucu ayvayı yiyebilir. Haberiniz olsun… :slight_smile: Çit modları da aktif olacak.

oo iyi reis ben baya bi test yaptım güzel özellik ve gerekliydi zaten.

Bu peyzaj olayı zorlar mı performans konusunda ?

Merhabalar Pancar Ekicileri Kooperatifi olarak , pancar ekmeyi ve hasat etmeyi seven. Günde oyuna en az 4-5 saat ayırabilen yeni oyun arkadaşları arıyoruz. Özel mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler

Sunucuda yaşanan kayıt sıkıntıları için yapabilecek bir şeyim yok. Kapatıp açsak profili normale çeksek bile sunucuya yükleyince bozuluyor. Yıkama aleti kurmayın. 1.2 güncellemesine geçtim ama sunucuyu o sürüme alamıyoruz. Bu hafta çıkabilir belki o yüzden acele etmeyelim birkaç gün de oynamayalım. Ondan sonra yeni özellik ile çok güzel olacak dün akşam multiplayer oturum açarak denedik biz.

Emre ağamın çiftliğinde patates toplarken

An itibariyle Verygames.net bir sunucu da açtı. Modlar vb. ayrıntılı işler için kullanılacak. Akşam dönünce neler olabileceğini yazarım.

dünden kalma güzel görüntüler

Pancar Ekicileri Kooperatifi Çalışıyor İlk turda yaklaşık 3.000.000 civarında bir pancar stoklayıp kasabadaki diğer çiftliklerin yardımı ve treni kullanarak yaklaşık 3-4 saat süren sürede sattık. Yaklaşık 600.000 - 700.000 $ civarında bir gelir elde ettik emeği geçen herkese teşekkür ederiz.!
fsScreen_2018_12_07_17_52_48|690x388

Pancar Ekicileri Kooperatifine katılmak için özel mesaj atabilirsiniz.

:smiley: :smiley: ne yazıyım bilemedim :smiley:

2 Beğeni

sen neler yapıyon ben afkyken

Yaşanan sorunların sebebi aynı anda birçok çiftliğin zorlayacak işlerle uğraşmasıdır. Eğer oyun bunu sunucuya işletemiyorsa yapacak bir şey yok şimdilik. Ben kendi çiftliğimi küçültüceğim son kurduğum şeyler kaldırılacak inekler, atlar vb. daha küçük bir çiftlik olacak. Yoksa düzeleceği yok. 1.2.0 güncellemesi çıkana kadar çok ciddiye almayın derim. Olduktan sonra ek bütçe verilip her şeyi düzenleriz. Büyük boy değil de her şeyin en küçüğünü almaya çalışalım. Ben yarın gereksiz ne varsa silmeye başlarım. Hatta çiftlik yöneticileri için kendi oturumumu açıp onlara kendi çiftliklerindeki sorunlarını halletmelerini sağlayabilirim bu sunucu dışında olur.

1 Beğeni

Yükleme: 20181209234838_1.jpg… Fasulye ekibi iş başında :smiley:

Merhabalar Pancar Ekicileri Kooperatifi olarak , pancar ekmeyi ve hasat etmeyi seven. Günde oyuna en az 4-5 saat ayırabilen yeni oyun arkadaşları arıyoruz. Özel mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler

Şartlar ;

*** Yaş en az 18**
*** Karakteri düzgün ve insan ilişkileri iyi**
-Oyunda sürekli aktif olabilecek
-Oyunu daha önce oynamış olmak ( En azından basit şeyleri biliyor olunması gerek) Müracaat için bana özelden mesaj atabilirsiniz.