Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

başkasına yazabilir misin kendi araınızda görüşmek için bana yazmayın benle ilgili mi değil mi bilmiyorum mesaj kutus dolmuş olabilir

yine aynı hatayı veriyor

tekrar dener misin? biraz uzun yazmaya çalış

yine aynı hatayı veriyor maalasef

@HasanOfke aga bu serverde zamanin geri sarmasi neden veya neye gore oluyor yani ikinciye yasiyorun onca emek bosa gidiyor senden kaynaklida degil evet ama acaba bu olayin sebebi ney bilgin varmi acaba agacim ? kusura bakma basinda bir suru dert var ama af buyur artik :slight_smile: (aga banada ayni hatayi verdi sana ozelden yazdim bu mesaji ama malesef )

ne zaman geri sardı?

dun aksam sarmis saat 1 den 4 bucaga kadar yaptigim isler silinmis kacta oldugunun bilmiyorum ama geri 1 e gelmis yani

bunun yeniden başlatmayla ilgisi var sanırım kapattım o özelliği

eyvallah hasan agam :slight_smile:

Reyis dün aynı hatayı bende yaşadım

Multiplayer oynayacak insan bulamıyorum beyler çiftliğinde yer olan vasıflı eleman arayan haber etsin.

bana özelden yaş vb. bilgileri gönderebilir misin?

UYARI!
Aldığınız arazileri uzatmayın, bozmayın. Sonra başkasına satamayacak duruma gelirsiniz. Çok çirkin duruyor. 3-5 ton için buna değmez.

Arazi almaya çalışmamak için yer doldurmamak için böyle bir yola başvurduk, ben kendi çiftliğim adına konuşuyorum.

1 Beğeni

Hata veriyor gönderemiyorum

biraz daha fazla yazabilir misin mesaj içeriğini doldur sanırım orada bir sıkıntı var

Hayat hikayemi yazdım yine aynı hata :grinning:

1 Beğeni

Başka ulaşabileceğim bir yer varsa oradan yazayım

@HasanOfke furkana katiliyorum ve ayriyetten bazi durumlardan dolayi yeni araziler alamiyoruz bizde mecburen kimseye engel olmadan arazi buyutme yolunu seciyoruz sahsen ben kimseye engel olmuyorum (kredi olayida ayri bi olay zaten bazilari cekip bazilarinin cekememesi…)oyunun acikliklari burda ortaya cikiyor malesef