Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Bug var ya doldur boşalt klonluyosun satıyosun 2100 k dan. Birinin çiftliğinde yüksek bir artış olursa mı anlıyosunuz yoksa adam küçük küçükde götürebilir. Tabi amaç simulasyonu yaşayabilmek ama yapan oluyor.

Senin dedigin gibi de anlasilabilir .Fakat bu isin baska yolu da var ve bunu buradan aciklamayacagim tabiyki.

Merhaba ,

Multiplayer oyun için sizin çiftliklerden birine katılmam mümkün müdür ?

not: 23:00 - 03:00 saatleri arasında online olarak oyunda olabilirim.

iyi çalışmalar.

mesaj atılmıyor özelden server internal error veriyor

sana gönderdim? başkası test edebilir mi? nasıl hata verir başka bir şey var

olabilir tabi özelden yazayım hangi saatlerde olduğun pek fark etmez saatlerce oynama zorunluluğu yok çiftlikte yapılacak,kalan işleri mesajla yazarım ona göre oynarsın

Dün gece yazdım katılmak için fakat hata verdi

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

mesaj göndermeye çalışırken böyle bir hata veriyor @HasanOfke

başkasına yazabilir misin kendi araınızda görüşmek için bana yazmayın benle ilgili mi değil mi bilmiyorum mesaj kutus dolmuş olabilir

yine aynı hatayı veriyor

tekrar dener misin? biraz uzun yazmaya çalış

yine aynı hatayı veriyor maalasef

@HasanOfke aga bu serverde zamanin geri sarmasi neden veya neye gore oluyor yani ikinciye yasiyorun onca emek bosa gidiyor senden kaynaklida degil evet ama acaba bu olayin sebebi ney bilgin varmi acaba agacim ? kusura bakma basinda bir suru dert var ama af buyur artik :slight_smile: (aga banada ayni hatayi verdi sana ozelden yazdim bu mesaji ama malesef )

ne zaman geri sardı?

dun aksam sarmis saat 1 den 4 bucaga kadar yaptigim isler silinmis kacta oldugunun bilmiyorum ama geri 1 e gelmis yani

bunun yeniden başlatmayla ilgisi var sanırım kapattım o özelliği

eyvallah hasan agam :slight_smile:

Reyis dün aynı hatayı bende yaşadım

Multiplayer oynayacak insan bulamıyorum beyler çiftliğinde yer olan vasıflı eleman arayan haber etsin.

bana özelden yaş vb. bilgileri gönderebilir misin?