Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Adamsın abi

:grin:

@Mehmet655 ile olay yeri inceleme yaptık, şüpheden sonra herbisit karteli bizim arazimize çökmek isteyince daire başkanı @gampue Serhan abiye bildiri yaptık :joy:kartel çökertildi beyler :joy:

1 Beğeni

Olay şahitleri Soyacı sabri abi,borsacı samet :smiley:

Ben ettim siz etmeyin çiftçi gardaşların bu traktör alınmaz…

3 Beğeni

Masseyleri sevemedim hiç zaten :smiley:

DUYURU!
OraletBirlik Çiftliği kalifiye işçi arıyor!

Başvuru, Özel mesaj

3 Beğeni

İnstagram dan yazdım

İşçi aranıyor, iletişim DM…

Duyuru!
-Sunucuda hile yapmak yasak. Oyun içi hata üzerinden yapılanlar dahil.
-Çiftliklerin arasında sorun çıkarmak, inatlaşmak, gruplaşmak yasak.
-O tarlayı alıcam bu tarlayı vericem şeklinde kavgaya girişmek de yasak. Var olan çiftlikler her araziyi satın alamaz. Daha sonra katılacaklara yer kalmayacak.
-İkinci sunucu açıldığında herkese yönelik olmayacak. Biz kendi aramızda harita modları vb. özelliklerle oynamak için kullanacağız. Buraya da yine başvuranlar katılabilir(normal oyuncu şeklinde).
-Kasaba içerisinde bir çiftlik boşluğu daha oluştu. Burası doldurulabilir.

1 Beğeni

Bütün arazileri satın almak yasak olduğuna göre görevler açıktır. Görevler alanın elinde mi kalıyor kim kaparsa nasıl oluyor. Birde görev alıp mahsulü alan iptal eden oluyomu. Palet hilesini nasıl yakalıyosunuz mesela. Bunları merak ettim :smiley:

Fasulye para ediyo :smiley:

Arazileri satin almak konusu serverdekilerin kendi arasinda cozecegi bir durum. gorevler ise evet isteyen aliyor, ve yapiyor. alipta iptal eden kisiyi ayni sekilde devam ederse uyariyoruz.
Palet hilesi derken neyi kastedtiniz aciklarmisiniz.

Bug var ya doldur boşalt klonluyosun satıyosun 2100 k dan. Birinin çiftliğinde yüksek bir artış olursa mı anlıyosunuz yoksa adam küçük küçükde götürebilir. Tabi amaç simulasyonu yaşayabilmek ama yapan oluyor.

Senin dedigin gibi de anlasilabilir .Fakat bu isin baska yolu da var ve bunu buradan aciklamayacagim tabiyki.

1 Beğeni

Merhaba ,

Multiplayer oyun için sizin çiftliklerden birine katılmam mümkün müdür ?

not: 23:00 - 03:00 saatleri arasında online olarak oyunda olabilirim.

iyi çalışmalar.

mesaj atılmıyor özelden server internal error veriyor

sana gönderdim? başkası test edebilir mi? nasıl hata verir başka bir şey var

olabilir tabi özelden yazayım hangi saatlerde olduğun pek fark etmez saatlerce oynama zorunluluğu yok çiftlikte yapılacak,kalan işleri mesajla yazarım ona göre oynarsın

Dün gece yazdım katılmak için fakat hata verdi

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

mesaj göndermeye çalışırken böyle bir hata veriyor @HasanOfke