Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Bana böyle ön yüklemeli şeylerle gel :joy:

Fiyat yükselmesini beklerken :smiley:

simpark çiftlik tarlalarının hasatı yapilamiyor bug mudur bilmiyorum biçer biçiyor ama hasat ortada yok ayrıca tohum ve ilac römorkunun orada da yerdeki ot ilacı bug da sanırım… @HasanOfke

Ve halen kalıcı olarak girebileceğim çiftlik aramamda devam ediyor özellikle ciftliğinde tek veya 2 kişi falan olanlar ulaşırsa sevinirim Alperin hurdalıgı isimli çiftlikte arkadaş oynuyor mu kendisine özel mesajda attım dünden bu yana aktif olan yok sanırım araçları öylece duruyor… Diğer ciftlikten kişilerlede irtibaata geçtim fakat onlarda yeterli sayıda oyuncu olduğu yönünde bildiri aldım…

Şu an bu sürümde multiplayer sunucuları aşırı buglı çalışıyor. O yüzden var olan çiftliklerde işçi alımı yapılmalı. Tek başına çiftlik yönetmek mümkün değil. Çiftlik sahipleri gerekeni yapsın. Aynı anda 8 çiftliği yapamıyoruz. Karışıklık çıkıyor. Ben OraletBirlik çiftliğine tanıdığım kişileri almaya çalışıyorum. Son giriş yapan işçiler uygun bir yer bulabilir.

SimülasyonPark Çiftliği yöneticisi @by_felix olmuştur.

@By_felix Mustafa abi çiftlikde problem var oyuna girersen bi bak istersen biçer ve case 1455 ve römork 33 nolu tarlanın yanındaydı halen orada ve biçer bittiği hasadı almıyor ucundan girip bıraktım 2 sefer farklı zamanlarda denedim sonuç aynı bilgin olsun

beyler tel çıkmış :smiley: yardım edin yeni aldık makineyi

Beyler bi hayırlı olsun alırım :smiley:
büyük bir yatırım ile inek merası kurduk.
İlk etapta 100 inek
+50 küçükbaş koyun alacaz.

Gelenlere lokum veriyim :smiley:

Mevsimler modu ile bu sunucu çok güzel olur be :smiley: mevsimine göre ekicez biçicez ona göre karar vericez. Böyle sürekli aynı şeyleri yapmak sıkıcı sonra millet neden büyük makine alıyor ee ne yapsın 1 metre çalışma genişliği olan şeyler saatlerce aynı mevsimde mi oynasın enayi mi bu adam :d

Dün paylaşmışlar yakında çıkar herhalde

@By_felix o bugu hasan biçeri sıfırlayarak çözdü biz 1 kat hasatı yaptık ekimi işini bitirdik ilac da atılmıstı en son belki tekrardan hasat zamanı gelmiştir… bu akşam ETS 2 konvoyundayım şirketin giremem büyük ihtimal

Çiftlikten malzemeleri çalmasınlar diye mobese taktırdım. :smiley:

Duyuru! Bu gece yarısı 00.00’dan sonra sunucuda bakım yapılacak. Profil zor olarak değiştirilecek. Hata falan varsa onlar düzeltilecek.

Ne yükledik be.

DUYURU!
SimülasyonPark çiftliği kaldırıldı. Oradaki çiftçiler OraletBirlik Çiftliği başta olmak üzere diğer çiftliklere alınacak. Çok fazla araç ekipman sıkıntı yarattığı için kaldırdık.
Profil zorluğu ZOR(Sıfırdan) yapıldı. Ekonomi zorlaşacak.
Sunucuyu otomatik olarak yeniden başlatma açıldı. 03.00 - 04.00 arasında bu gerçekleşecek.

Video yenimi bilmiyorum fakat Fransızların prostestosu oldugu yönünde başlık atmışlar akaryakıt zammı ile ilgili olarak… burda bu işi yapanı bilemedim naparlar…

Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Evet bende bir önceki gönderiden esinlenerek bulamaç tankı kiraladım ve belediye binasının yolunu tuttum. ( Tankı kirarlarken sunucu ile erişim kesildi garip şeyler oldu ) . Bugün bana 42.000.0000 küsür ceza kesmişler.

Nasıl olur da bir aracın kiralaması bu kadar tutar günlük :smiley:

Son durum :slight_smile:

Knelia çiftliğinin sorunu çözüldü :smiley: sunucu açık. Mafyaya karşı güvelik ekibi kurmamız lazım.

hasan aga bu bizim isimizi gormuyor mu ?

bunlar sahte modlar seo için şimdiden konu açıyorlar boşuna ümitlenmeyin önemli olan hiçbir şey daha çıkmadı :smiley:
bu sitelerin tamamı sahtekar kişiler tarafından kuruluyor

hee eyvallah aga :smiley: belki dedim de iste zor bekliyoz mevsimle sanziman modunu :smiley: :smiley: :smiley: