Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Reis bi değişiklik yap gel fs ye iyi de olsa kötüde olsa fs sonuçta

bana şifre gönderme şansınız var mı? @HasanOfke … Ayrıca çiftliğinde yer olan yada kendine ait serveri olan da beni davet edebilir oyunu şuan satın alıp indirme aşamasına geçiyorum…(Nefsim yine ağır bastı almayacaktım guya )

4 Beğeni

SimülasyonPark Çiftliğine alabiliriz. Mesaj gönderiyorum.

1 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 - Screenshots

Bizde bişey sorduk diye ban yiyelim :frowning: where is adalet !

AKK dolu hız bu 3 saate hazır olur sanırım en geç

Özet

Duyuru! OraletBirlik Ticaret’ten toplı silaj satışları… :smiley:
Ton başına 480 dolar… Biyogaz’da 500 dolar bizde 480 dolar :smiley:

Almak isteyenler çiftlikte bana ulaşabilir. 261 ton stoğumuz var. Fermante edilmiş silaj ile inekleri besleyebileceksiniz. Yüksek miktarda indirim düşünüleblir.

1 Beğeni

553 kb ttnet mi ?

evet 75 gb akn sonrası max verdiği hız çok mühim şirketin.

Helal olsun baya kaliteli şirket :joy::ok_hand:

Satcağını bilseydik hiç girmezdim slaj işine

Futbol sahasında denemeler devam ediyor. :smiley:

3 Beğeni

Bana böyle ön yüklemeli şeylerle gel :joy:

Fiyat yükselmesini beklerken :smiley:

2 Beğeni

simpark çiftlik tarlalarının hasatı yapilamiyor bug mudur bilmiyorum biçer biçiyor ama hasat ortada yok ayrıca tohum ve ilac römorkunun orada da yerdeki ot ilacı bug da sanırım… @HasanOfke

Ve halen kalıcı olarak girebileceğim çiftlik aramamda devam ediyor özellikle ciftliğinde tek veya 2 kişi falan olanlar ulaşırsa sevinirim Alperin hurdalıgı isimli çiftlikte arkadaş oynuyor mu kendisine özel mesajda attım dünden bu yana aktif olan yok sanırım araçları öylece duruyor… Diğer ciftlikten kişilerlede irtibaata geçtim fakat onlarda yeterli sayıda oyuncu olduğu yönünde bildiri aldım…

Şu an bu sürümde multiplayer sunucuları aşırı buglı çalışıyor. O yüzden var olan çiftliklerde işçi alımı yapılmalı. Tek başına çiftlik yönetmek mümkün değil. Çiftlik sahipleri gerekeni yapsın. Aynı anda 8 çiftliği yapamıyoruz. Karışıklık çıkıyor. Ben OraletBirlik çiftliğine tanıdığım kişileri almaya çalışıyorum. Son giriş yapan işçiler uygun bir yer bulabilir.

SimülasyonPark Çiftliği yöneticisi @by_felix olmuştur.

@By_felix Mustafa abi çiftlikde problem var oyuna girersen bi bak istersen biçer ve case 1455 ve römork 33 nolu tarlanın yanındaydı halen orada ve biçer bittiği hasadı almıyor ucundan girip bıraktım 2 sefer farklı zamanlarda denedim sonuç aynı bilgin olsun

1 Beğeni

beyler tel çıkmış :smiley: yardım edin yeni aldık makineyi

2 Beğeni

Beyler bi hayırlı olsun alırım :smiley:
büyük bir yatırım ile inek merası kurduk.
İlk etapta 100 inek
+50 küçükbaş koyun alacaz.

Gelenlere lokum veriyim :smiley:

4 Beğeni

Mevsimler modu ile bu sunucu çok güzel olur be :smiley: mevsimine göre ekicez biçicez ona göre karar vericez. Böyle sürekli aynı şeyleri yapmak sıkıcı sonra millet neden büyük makine alıyor ee ne yapsın 1 metre çalışma genişliği olan şeyler saatlerce aynı mevsimde mi oynasın enayi mi bu adam :d

5 Beğeni