Farming Simulator 19 Multiplayer - SimülasyonTÜRK Kasabası

Ben varım deneyelim

tamamdır abi birazdan giriyorum

Şifre yoksa gelemezsin

Gerekli mod ilk gönderiye eklenmiştir. En yukarı çıkarak bulabilirsiniz.

Yeni modlarımı geldi

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

@HasanOfke Reyis o son aldığın 15 in altını biz alıp hayvancılık yapıcaktık ya :frowning:

Orası kapatıldı çoktan :smiley: SimülasyonPark Çiftliği için kullanılacak. Düzgün bir tarlanızı güzel şekilde bölebilirsiniz. İlk yaptığınız binalar yarım yamalak. Tarlalar yol kenarına kadar böyle olmaz.

Arazi boşa gidiyo o şekilde de yola bi engel değil şuan bizim yaptığımız

Slaj ve balyalarımızı @SuvariGame_Furkan ve @iboj26 nın yardımları ile tamamladık . Kısa sürede büyükbaş hayvanlarımızı çiftliğe getirerek , hayvancılık sektörüne girmiş oluyoruz.

5 Beğeni

O kadar uğraştım Bartu gökdelen bekliyodu :smiley: Amaa…

3 Beğeni

Farming Simulator bizi şaşırtmıyor :smiley: Benden size tavsiye germe kayışlarını en son bağlayın yoksa buga giriyo :frowning:

1 Beğeni

tüm emek boşa :frowning:

1 Beğeni

ben hala boştayım gireceğim çiftlik yok mu ya :frowning:

Slajdan bi foto

Niyazinin intihar anı :smiley:

Verygames için multiplayer sunucu nasıl yönetilir videosu çektim. Sunucu şu an tekrar açıldı şifreler aynı ancak hayvanların görünmeme sorunu yine oldu oynadıkça düzelir. :slight_smile:

1 Beğeni

@Baby @HasanOfke @Tolgasky bu mod bulamıyorum 1 tane eksik hala giriş yapamıyorum

steamdan DLC yi kapatmaniz gerekiyor.

Bizim çiftliği sıfırlama imkanın varmi araçları tarlayı parayı vs sıfırdan başlamak istiyorum

Senin çiftliğin yok. Kritik bir sorun olmadıkça sıfırlama yasak.