Farming Simulator 19 Memnuniyet Anketi [Anket]

header
Çok beklenen çiftçilik simülasyonu 20 kasım itibari ile çıkmış bulunmakta.Oyuncuların beklentilerini karşılayıp karşılamadığını görmek için anket yapmaya karar verdik.
Anketi cevaplayıp aşağıya lütfen tek bir mesaj içinde sizin görüşlerinizi yazın. Birden fazla mesaj atmayın

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 oylayanlar

Ankete arkadaşlarınızı da davet etmeyi ihmal etmeyin. Anket 1 hafta süresince güncel kalacaktır.

Herkesin beklentisi farklı ancak grafik-ışıklandırma iyileştirmesi FS19 için bence yeterli. O eski kasvetli havası tamamen gitmiş.
Tepede tarlanızı sürerken traktörün içinden deniz manzarasını izlemek de ayrıca hoş olmuş. (Dağlık formasyon gelmesi ile)
Bu tür simülasyonu sevenler zaten alacaktır.

daha alıp oynamaya fırsat bulamadım ama 5 üzerinden 4 alır her türlü… benim için 5 üzerinden 5 alması için yağmur olayı toprak dokusu öyle çok abartmasada en azından ucundan birşeyler yapmaları lazım ve son olarak MR modundaki hissiyet ile vites muhabbeti bunlar gelirse neredeyse mod olmadan tabi eksiksiz bir oyun diyebilileceğim…aslında eksik çok şey olmasına rağmen iklimler mesela daha onları katmıyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Oyuna gerçekçi tarla sürme animasyonları gelir diyordum.Hayal kırıklığı oldu fakat yeni harita ve yeni grafiklerle oyun daha başka bir şeye dönüşmüş.Rahat 500saat bayarım bu oyuna :slightly_smiling_face:

Herşey hakikaten iyi güzel hoş da ah şu buglarda olmasa.

Özellikle oynayanların yorumları ile birlikte değerlendirmesini yapmasını rica ediyorum.Anketimiz yarın son bulacaktır.

Değerlendirme anketimiz sona ermiştir!

SimülasyonPark Ailesi olarak 20 Kasım 2018 tarihinde çıkan Farming Simulator 19’a verdiğimiz puan 3.2/5!

Ankete katılan ve gerek Ana Konu gerekse buradan yorumları ile değerlendiren üyelerimize teşekkür ederiz.

2 Beğeni