Farming Simulator 19 - Ana Konu

Oyun 60FPS için optimizasyon edilmiş FS17’de de böyleydi.Bende denedim 144HZ işini nafile :slight_smile:

Bu olmadı bee :frowning:

60 FPS limitini açmak için Steam oyun’un başlatma seçeneklerine -disableFramerateLimiter yazmanız gerekli iyi günler.

1 Beğeni

Oyun hala aynı ve muhalefet, tepki yok.
Unutmayın simülasyon oyunları 1 veya 2 yılda bir yenilenmek, güncellenmek zorunda [HasanOfke]

Arkadaşlar belki bana kızıcaksınız şimdiden hakkınızı helal edin !

Yahu 2 senedir sen bu oyunu mu geliştirdin ! 3-5 tane kuşu tarladan uçurtmak mı yenilik ? 2 senedir siz neyi geliştirdiniz cidden ? FS 17 uzun saatler oynayan biri bu oyundan nasıl keyif alabilir ? Millet oyuna FS 17.5 diyor bence o buçuk bile fazla… Türü seviyorum, ilk çıktığın da önsipariş ile alıyorum seriyi ama bence bu yapımcıların bizlere saygısı yok,nasılsa belli bir kitlesi var, rakibim de yok diyorlar nasılsa… İlk defa Farming serisinin bir oyununu aldığıma bin pişmanım, arkadaş 2 senen var senin ya 2 sene ya… Neyse, çok daha uzun sert yazıcam ama oyunu sevmiş arkadaşlar olabilir onlara saygısızlık olmasın ama emin olun 2 senede böyle bir oyun çıkması biz oyunculara saygızlık… Almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem diğer serileri oynamışsanız uzak durun, 120 tl buna vericeğinize Farm Together 31 Tl verin inanın çok daha fazla eğlenirsiniz…

2 Beğeni

Gelişmiş bağlantı hala yok ve herkes ölü taklidi yapıyor. Oyunun en önemli özelliği ama ortada yok. 1 hafta sonra gelse ne olur gelmese ne olur adamlar doğru dürüst özellikleri tanıtmadılar bile yok nasıl tanıtsın :smiley:
Oyun eğlenceli ancak en basit şeyleri bile değiştirmemek çok çok basit şeyler bunlar oyunculara saygısızlık zaten
Alternatif oyunlara bakıyorsun güncel özellikler var(grafik, dinamik değil) çok basit özelliklerden bahsediyorum.

Playway, çiftçilik simülasyonunu duyurduğunda o zaman anlayacağız beyler az kaldı :slight_smile: konuşulacak çok şey var.

1 Beğeni

Özellikle oynayanların yorum ve puanlamasını bekliyoruz!

direksiyon setleri ile ilgili sorunlar üzerinde çalışılıyormuş yakında fix gelecek.

ben Fs 19 şuan stabil olarak çalışan en iyi çiftlik oyunu buraya kadar tamam dün ahmet in açtigi konuya yazdım gerekli olan şeyleri ki en önemli güncellemeler onlar benim için ve Fs 19 halen almadım merak yok Hasan ın videolardan göreceğimi gördüm fazlasıyla zaten bu birçok şeyi Fs 17 mod ile yaptık… halen alayım diyorum ama birşeyler sürekli frenliyor buda grafik ve ışıklandırmalar hariç son 3 oyunun aynı olması benim gözümde hatta 4 oyun bile diyebilirz… + maalesef ki tek oldugundan dolayıda 5 üzerinden 4 dü veriyorum… C C tek ümit bekliyoruz FS 2029 da olsa grafikten başka birşey olmaz…

1 Beğeni

1050ti de oyun takılıyor durmadan orta ayarlarda dahi gpu kullanımı 50 oyun takılıyor ya :frowning:

1 Beğeni

sistemini yazarmisin !

i7 7700 hq3.80 ghz
16 gb ddr 4 ram 2666 Mhz
256 gb nvme 2 ssd 2 tb hdd
1050 ti

Mertcan ekran kartinin surucusunu kontrol edermisin. birde ekran kartini iptal edip anakarttan oynayip bakabilirmisin yine kasma olacakmi !

Bende kasmıyor benide 1050ti ultra full grafik 60fps sabit

intelin 630 ile başliyor olmasın oyunun oyunu açarken… nvidia çalıştığına eminsin dimi oyun çalıştırırken bazen saçmalama yapıyorlar… birde onu kontrol et bakalım…

ben g25 i ayarlayamadım nasdıl yapılıyor

ayarlar derken direksiyon sertliginden falan bahsediyorsan oyun kumandalarinda bir sorun var. simdilik guncellemeyi beklemelisin. eger baska sorunlar varsa daha detayli yazabilirsin.

1050 ti ile açıyor msi afterburner ile kontrol ettim vsync yi kapattıktan sonra daha rahatladı nadirde olsa takılma devam ediyor grafik kartı son sürüm başka bir oyunda sorun yok

yok baktım 1050 ti ile çalışıyor :slight_smile:

bilmiyorum vsync kapattım 120 fps filan orta yüksek arası ayarlarda

arkaşlar merhaba. elimde 2008 yılından kalma bir Acer laptop var :slight_smile: tüm FS serilerini oynadığım gibi bunu da oynamak istiyorum fakat ekran kartım AMD HD4650…Sanırım kaldırma ihtimali yok. gene de fikirlerinizi bekliyorum…