Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

modsuz oynadığımda da aynı hasan abi

ön bellek doğrulaması yapabilir, sıfırdan başka bir profil açarak deneyebilirsin

Biçerdövere uyumlu kesiciyi kullanmayı deneyin.

ABİ ben farming simulator 2019 1.2 güncellemesi ni indirdim kuramıyorum yardim edermisin
Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1

Bu Forumda Korsana Destek yoktur. Bilginiz olsun.

2 Beğeni

ney nediyon kardeşim düzgünce anlat biliyorsanm

Oyununuz korsanmı acaba ?

3 Beğeni

Bu hatayı bi arkadaş daha sormuştu korsan oyunlarda olan bi problem…

3 Beğeni

Mahmut sorununuzun cozumunu elbette ki biliyoruz. ama SimulasyonPark ekibi ve forumdaki degerli uyelerimizle KORSAN oyuna destek vermiyoruz. Yasadiginiz sorunun cozumune burada yanit verilmez. Anlayisiniz icin tesekkur ederiz.

3 Beğeni

Kardeşim oyunu internetden indirmişsin. Bu forumda indirilen internet sitesindeki oyunlara destek yoktur. Sende biraz anlayışlı ol.

1 Beğeni

İyi forumlar oyunun orjinal haritası dahil olmak üzere bi kaç haritada bu hata ile karşılaşıyorum nasıl çözebilirim acaba ?

Dosya bütünlüğünü steam’dan bi doğrulamanı tavsiye ederim kardeşim.

1 Beğeni

Doğruladım eksik dosya vs. yok

butun herseyi silip tekrardan kurunuz. mod olmadan birkere oyunu aciniz. hersey normal olarak calisiyorsa daha sonra kayit dosyanizi ve ardindan modlarinizi tekrardan kurmayi deneyiniz.

modları tekrar kurunca yine aynı hatayı verirse ne yapmalıyım peki

Hatayi aldigin zaman tekrar en bastan baslamalisin. yani sadece modu kaldirdiginda yada belgelerim klasorunu silip dosya butunlugunu dogrula dediginizde calismiyorsa. oyunu silip tekrardan kurmalisin.

abi ben internetten indirmedim bi abi bana sattı 90tl ye yardım edin lutfen ben indirmedim ban orjinal dediler gerçekden de orjinal ama sadi ce güncelleme olmuyor ben indirmedim yardım edin

abicim parayla sattı lar bana 90* tl ye ben ne biliyim cahillik steam dan aldım dedi koyalamış bana sattı bilmiyorum yardım eder misiniz

ucuz diye aldim cahillik işte lütfen yardım edin oyuncıkalı epey oldu ben dun satın aldım ve kurdum ama güncellenmiyor yardım edin

Sana bi oyun key’i vermiş olması gerekiyor, var mı öyle bi key?

1 Beğeni