Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

bunu yapan kim ve nereden aldın? dolandırılmışsın belli o yüzden ya onu şikayet et ya da soğuk su iç
zaten durmaplay gibi sitelerde 90a falan satılıyor gidip niye kendin almadın? sana verdiği key retailse 5 farklı pcye kurulabiliyor güncellemeleri indirmek için key giiryorsun indiriyorsun son sürümü indirmen gerek o da burada

1 Beğeni

yo vermedi ben bilmiyorum kı bunu al kur dedi açılır dedi sonra geri getireceksin dedi bilmiyorum bende geri goturdum

Bide 90₺ mi verdin???

1 Beğeni

hasan abi bende bu guncellemeyi simulasyon turk site sinden indirdim açılmıyor yardım edermisin

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1 bu hatayı veriyor yardım edermisiniz

korsan dedi biçok arkadaş ama multıplayer açılıyor

Crack yaptın mı? Eğer crack yaptıysan açılmaz Multiplayer. Ve bide madem multiplayer açılıyor oyun orjinalse yüklerken key girmiş olman lazım. Buda steamdan aktifleştirme fırsatı verir sana, ordan aktif edip sorunsuz güncelleme yüklersin.

1 Beğeni

yo kurdum ilkinde açılmadı sonra kı denemem de açıldı

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1 ahabu guncelleme deilmi

Bu oyunun simgesi dostum… Oyunun orjinal değil gibi görünüyor. Oyunu nereden aldın bilgi verir misin.

1 Beğeni

nasıl yani key felan girmedim ben

abicim o 1.3 güncellemesi istersen göstereyim

Abim, bak oyunu nerden aldın dedim bi cevap ver de çözümüne bakalım ona göre, kur geri getir diyen kim, neresi cd satan yerler mi?

1 Beğeni

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1 aha işte

abi bana orjinal fs19 sidisi
gib deil kopyalama gibi sade renksiz cd verdiler

internet kafeden aldım

ne yapmalıyım

Tamam işte geçmiş olsun, kaziklanmissin… Oyun orjinal değil. Ne kadar verdin peki?

1 Beğeni

abim 90tl ya bi yardım etsen cahıllık koyde oturuyorum pek sık ta gidemiyorum çarşıya bi yardım etsen

1 Beğeni

abim senin bilgisiyar ne oyle ben mumkunatı yok oyle bişeyalamam bizde dandik şeylerle oyun oynamaya çalışıyok

1 Beğeni

neyse abilerim yardim etmeye çalıştınız çok saolun iyi gunler

1 Beğeni