Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

arkadaşlar benim şöyle bi sıkıntım var oyunu son sürümüne güncelledim daha önceki sürümlerden gelen eski save dosyalarımı açıyor yanlız yeni harita eklediğimde ilk girişte oyuna girebiliyorum save yapıp daha sonra devam etmek istediğimde hata veriyor harita sıkıntılıdır diyerek farklı haritalarda denedim yine aynı sorunla karşılaşıyorum kullandığım modlarda problem vardır diyerek tüm modları kaldırdım sadece harita modu aktif şekilde denedim kayıtlı oyuna girerken giants editör 8.0.0.0 hatası veriyor yardımcı olurmusunuz ?

Arkadaslar selam. Bunker silosu ile ilgili bir sorunum var. urunu geri toplarken duzenli acilmiyor, yada hic acilmiyor. suanda oyuna ara verdim bu mesaji yaziyorum. bunker mod falan degil amerikan haritasinda. nebileyim herhangi mod falan varmi. bunker tek seferde acilsa. yada benim bilmedigim birsey mi var !

o bizde de öyle oluyor :smiley: ilerledikçe kalkıyor - farming simulator mod galerisinde bunkerlar var ama değişen bir şey olur mu bilemem

Merhaba.Farming Simulator 19’a dfgt bağladım lakin dfgt yi belli bir açıya kadar döndürüyorum oyunda direksiyon dönmüyor.Belli bir açıdan sonra oyundaki direksiyon dönmeye başlıyor çözümünü bilen varmı acaba ?

youtubedan cevap vermiştim
ölü bölgesi var ana menüde ayarlara gir aygıt yöneticisine gel orada ölü bölgesini sıfırla

1 Beğeni

Teşekkür ederim abi ölü alanların hepsini sıfırladım düzeldi

Courseplay kullanabilen var mı ya? Youtubedaki tüm videolar default dikdörtgen tarlarda anlatılıyor. Yamuk şekilsiz tarlalarda bir türlü ayarlamayı beceremedim. (Oakfield map)

Modlar oyunu kastırıyor mu? Performans düşüşüne sebep oluyormu? Fs 19 için bahsediyorum

kullandığın moda ve sistemine bağlı olarak bu durum olabilir. Fs 17 de JD traktör modu vardı 150 mb lik falan traktörü satın aldığımda kullanmasam bile kasıyordu oyun…

Fs 19 da şimdiğe kadar problem yaşamadım…

• ayrıca haritanın belli bölgesinde de araç gerek yapı vb şeyleri yoğunlaştırırsan ordanda bu şekilde bir problem olabilir.

Anladım, cevabın için çok teşekkür ederim :slight_smile:

kayışlı balya catalı war mı bıldıgnız mods
,

Buraya yazana ve cevap alana kadar, internette arayabilirsin.

Arkadaşlar resimdeki gibi kabin içi görüşü bu şekilde nasıl yapıyoruz bildiğiniz ön cama girmiş gibi oynuyorum :smiley:

Ayarlarda görüş alanı var 70 yap sende görürsün :joy:

böyle oynanmaz yalnız açı çok bozuluyor

@SuvariGame_Furkan saolasın ben bulamamıştım :slight_smile:
@HasanOfke deniyeyimde yinede bilgi için teşekkür ederim ikinizede

1 Beğeni

Bende Seasons modu var arkadaşlar, fakat hayvanların kilosu artmıyor her gün hayvanlar ölüyor sebebi ney? yardım edebilecek olan varmı?

kullandiginiz harita uyumsuz ise ondan olabilir yada temizlik ve yem kontrolune dikkat edin. mod olan degilde orjinal hayvan ahiri kullanmayi deneyin.

kullandığım harita holzer onu da Hasan abim sayesinde keşfettim, hatta modun açıklamasında tamamen mevsimler modu için hazırlanmıştır diyor. muhtemelen gene modun biriyle çakışıyor.

Gerçekçi yakıt modu problem yapıyordu ona galiba kullanıyorsan kaldırmayı dene başkan. :slight_smile:

1 Beğeni