Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

sürüş

Arkadaşlar anakartm ddr2 4 GB RAM var 2 GB 128 bit nivida gt 650 ekran kartı var oyun çok kasıyor yavaş ne yapmam gerekiyor

O sistemle çok birşey yapman pek mümkün değil

Bu oyun için önerebilecegin var mı normal fiyatlarda

Arkadaşlar şu oyun bir tek ben demi böyle acaba bilgisayar servise gitti geldi 3 kez format atıldı orjinal driverlar denendi en güncel driverlar denendi hdd sökülüp nvme 2 ssd ye kuruldu orjinal bir şekilde ama bir türlü şu kasmayı gideremedim en sonunda oyunu bıraktım

giants’a yazdın mı?

yok yazmadım ing olmadığı için :slight_smile:

Peyzaj konusunda yardım edebilir misiniz?

Düzenleme yapmaya çalışıyorum ama hep yukarıdaki gibi dalgalı oluyor, bunu belli açıda ve düz yapma şansımız yok mu?

Teşekkürler.

peyzaj biraz zor is evet. oncelikle istedigin kodu ayarla (sifir kodu diyelim ) ve farenin iki tusuda basiliyken (duzlestir secenegi) sifir kodundan baslayarak ayni seviyeye getirmek istedigin yone dogru yavas yavas hareket ettir. ise yaramadigi noktada Kuvveti arttir secenegi ile tekrar kademe kademe denemelisin. kolay gelsin.

SimulasyonPark uyelerinin birlikte FS19 oynayabildigi SimulasyonTurk Ciftliginde yer almak icin mesaj atabilirsiniz. yeni ciftlik verilecektir. discord kullanimi gerektirir.

eğimi verme olayını o şekilde basamaklandırdıkdan sonra farenin topuna üstüne nasılı tutarak düzleştirmeyi yapabilirsin mp de oynuyorsan ilk önce sp geçip orada deneme yanılma yapmanıda tavsiye ederim…

Kardeşim sende varsa bu programın linkini atabilir misin?

Kardeş k.b daha yeni gördüm al linki http://dosya.co/wy52be1fc6l5/dxcpl.rar.html

Usta çözüm buldun mu acaba ?

ağaç fidanı dikme işinde işciye verilmiyor…

beyler 3.0 hatasınnı çözümünü buldum çözüm şu google yazın dx11 olan oyunları dx10 ve 9 ile oynama yazın cıkıyor yaptıklarının aynısı yapın oyuna girersiniz :slight_smile: