Farming Simulator 19 - Destek & Yardım

Zaman hızlandırma nasıl yapıyoruz

Ana menüden veya 7 ve 8e basarak yapabilirsin.

Epic games’te oluşan bağlantı hatasının çözümü için yabancı bir eleman bu adımları yazmış uyguladım ben de işe yaradı.

1 go into settings of the Epic Game Launcher
2 Scroll down till you see Farming Simulator 19
3 Click the sideways arrow
4 add the command “-server” without quotes
5 launch the game and server should start to load
6 then go into where “dedicatedServer.exe” is located and launch that
7 The server should be working

2 Beğeni

Dostum Türkçe yazsanda bizde anlasak

Epic Games ayarlarına gir. Aşağıya inip Farming Simulator 19 ayarlarını aç ‘’ -server ‘’ komutunu gir. Daha sınra oyunun yüklü olduğu dosyayı bulup dedicatedServer.exe aç. Açılan ekranda yazılar dolduktan sonra kapat. Farming Simulator 19’u çalıştır. İstediğin servera girebileceksin.

1 Beğeni

Öncelikle Selamlar Farming Simulator’de Bir Kontrat Hatası Yaşıyorum Oyunu Kapat , Aç , Yeniden Başlat vs. Gibi Şeyleri Denedim Fakat Herhangi Bir Şekilde Hatayı Gideremedim Ayrıca Alan İçerisinde Herhangi Bir Alet Edavat Bir Şey Yok Eğer Hatanın Çözümünü Bilen Varsa Çok Makbule Geçer

Link ; Screenshot by Lightshot

Teşekkürler…

Harita modunda mı bu hatayı alıyorsunuz? Eğer öyle ise hangi harita modu birde ben bakayım.

sanirim kullandiginiz harita modunda magaza alani yeterli degil o nedenle yapiyor olabilir

Herhangi bir harita modu kullanmıyorum…

Teşekkürler

Zannetmem onceden de aynı map uzerinden oyunu oynuyordum.

Teşekkürler.

Konu Neden Kapatıldı Acaba Çok Forum Kullanmıyorum da

Konu kapatilip mesajlariniz olmasi gereken yer yani FS19 Yardim ve Destek bolumune tasindi. Bu sekilde daha duzenli oluyor.
Iyi forumlar.

Bu modu tam olarak nereye kuruyoruz yardımcı olabilecek var mı?

Ona hiç gerek yok. Global Company için bu eklenti var zaten >>> GlobalCompany Addon Icons | ModHub | Farming Simulator ama global company ile aktifleştirmen lazım yakında bu modu kullandığım videolara başlıcam.

1 Beğeni

Tamam ayarladım oldu. Teşekkürler :slight_smile:

haritanın istediğimiz yerine yerleştirerek tohum, gübre satın alabileceğimiz bir mod vardı adı nedir acaba. Modhubda var olan Placeable Refill Tanks modu ile anyı işlevde fakat çok daha az yer kaplıyordu. Placeable Refill Tanks modu çok yer kapladığı için kullanmak istemiyorum.

bu belki işini görür.

teşekkürler beyler

Arazinin ortasındaki şu şeyi nasıl kaldırabilirim ?