Farming Simulator 19 - Ana Konu

Farming Simulator 19 ilk ekran görüntülerini paylaşıyorum
Bugün çektiğim Amerikan haritası Çalıkuşu Vadisi diye Türkçeleştirilen Ravenport;

4 Beğeni

Farming Simulator 19 - Felsbrunn haritasında pamuk hasadı;

4 Beğeni

Farming Simulator 19 - Felsbrunn haritası; başlangıç araları ve farklı açılar

5 Beğeni

Fark ortada beyler oynamadan anlayamıyorsunuz yama hala gelmedi bekliyorum ben oyuna giricem şimdi sizlere atmaya başlıyım yine :smiley:

3 Beğeni

abi düşük sistemli benim pc açarmı sence 1.80 ghz 500gb SSD Intel hd graphic win 8 (FS 17 yi orta ayarlarda oynuyordum 500 modla)sence abi

Denemeden bilemezsin şu an yorum yapamam bu konularda ama hiç sistemi güncellemeden yeni oyunları oynamak zor zaten :slight_smile:

anlaşıldı önce internetten takip edecegim daha sonra satin alirim dediğin gibi denemeden bilemeyiz inş açılır açılırsa sizin çiftliğe gelmek istiyom çok

Dedim sıfırdan bir başlayayım :smiley: dımdızlıak kaldık parayı arsaya yatırınca ev alamıyorum o derece :smiley: tam hardcore

5 Beğeni

Gerçekçilik adına tab tuşunu bile iptal etmek lazım aslında.

@HasanOfke cim sana zahmet anamenu magaza satan alma menusu gibi yerlerinden SS lerini koyarmisin

1 Beğeni

Yeni sürüm geldi tekrar indiirp kurucam zaten direkt videoya dalıcam.

mağazadan görüntüler bazı römorklar yükseltiliyor zaten bu nedenle araçların motor farkları vs. tek tek sayıldığım rakam yükseliyor yoksa aynı :d farklı birşey yok ne gösterildiyse o

4 Beğeni

off buna bayıldım amerikan haritası gerçekten iyi şu ortamı istemiştik olmuş

4 Beğeni

SS ler icin sagol. oyun ici goruntuler gercekten iyi sabirsizlikla bekliyorum cikis tarihini. ev veya sabit araclari (talas makinesi, gunes enerji paneli vb) bunlari yerlestirirken kamera acisi tek taraflimi yoksa istedigimiz yonden bakip nasil durdugunu gorebiliyormuyuz ?

Genel olarak güzel gözüküyor, eline sağlık.

O kadar grafik takıntılı olmasamda benim gözüme nedense bazı traktörlerin direksiyon simidi kaplaması gözüme takılıyor, çok yapay gibi duruyor. Oynayınca göreceğiz. Videoyu bekliyoruz.

:smiley:

1 Beğeni

Video montajına başladım kısaltıcam olabildiğince en son pamuk hasadını gösterdim atla dolaştım köpeği de gösterdim yeni olan şeyleri göstermeye çalıştım sadece oynanıştan ibaret garip oldu akşam devam edicez şunu yayınlayalım neden böyle oynadın vs. demeyin boşuna şimdi sadece bir traktörle oynasam diğerleri nerede diyecekler yeni olan şeyleri gösterdim gece gösterdim at padoğu yerleştirdik araç aldık çifliği kurduk ama sıfırlıcam bunları

Bu akşam 18’den önce yayınlarsam heme nardından yayına geçeriz.

8 Beğeni

Bekliyoruz :slight_smile:

Hadi bakalım :tractor::tractor:

Atla John deere nin yan yana durduğu screenshot manyak olmuş :slight_smile: video küçük resmi olcak sanırım :slight_smile:

Farming Simulator 19 - Collectors Edition unboxing - YouTube koleksiyoncu paketi kutu açılışı