Farming Simulator 19 - Ana Konu

Heyecanla bekliyorum

Multiplayer olayında az denedik(yaırnki güncelleme düzeltecek çoğu şeyi) - çiftlik oluşturma ona yönetici atama sahiplik gibi şeyler vs. tam istediğimiz gibi olmuş :d çıkana kadar oraletçiler olarak 3 ayrı çiftlik yapıcaz sanırım sonra onu sunucuya yüklücez. Yani multiplayerdaki olay genel anlamda olmuş beyler/hanımlar… zaten oyun aynı yenilenmiş :smiley: girerken afallladık

2 Beğeni

yağmur olayını görebildin mi acaba? :smiley:

Oyundaki ışıklandırma işe yarayınca gerçek gibi olmuş(ultra anlamda düşünmeyin) yani o boğucu ortam yok. Araçlar her şey güzel görünüyor. Şu an tarla biçiyorum traktörle bekliyorum lastik izleri daha göze batıyor yani ne gördüyseniz o var daha önceki videolarda anlamıştık ancak yayınlarda tanıtılan videolar çok kötü yayın kalitesi yüzünden bence program çekip yayınlasalar daha iyi olurdu.

Tekrar belirteyim ilk videolarda çıkana kadar şu böyle vs. inceleme gibi konuşmak yasak. Ama buraya yazarım. Zaten ben gösterdikçe anlayacaksınız.

2 Beğeni

Yağmur olayı için şu an hızlandırdım bekliyorum ama çıkmayacak sanırım :smiley:

1 Beğeni

Benim için en can alıcı nokta multiplayer kesinlikle. Oyunun zevki multiplayer’da ortaya çıkıyor. Rekabetçi bir ortam getirmişler, herkesin kendi çiftliğini kurması vsvs. Yine almak zorunda kalacağız :smiley:

Şemsiye lazım mı? :)))

Tek umudum yağmur olayı inşallah biraz gerçekci duruyodur

@HasanOfke cim MP planin nedir. 4 ciftlik kurma olayi vardi dort ekiple birseyler yapmayi planliyormusun. oyunla ilgili guzel haberlerini bekliyoruz.

Multiplayer için önce size nasıl olduğunu göstereyim anlayın ondan sonra her çiftlikte buradan bir yönetici seçip(muhtemelen kıdemli daha önce oynamış) onları atayıp diğerleri de onların çiftliğinde işçi olarak çalışabilir. İlk sunucuda güzel videolar ve verimli olursa Verygames’den ikincisini isteyeceğim. Biz şimdi üç kişi akşam oynayabiliriz kendi çiftliklerimizi açıcaz ancak sonra birlikte çalışıcaz. Sunucuya aktardığımız profilde biz yine Oralet diye bir çifliğe geçicez siz diğerlerine :slight_smile: gece oynadım baya 2ye kadar en çok pamuk hasadı hoşuma gitti gece çok güzel oluyor(yani kendi çapında) fotoğraflar çektim ambargo bitince hemen atıcam buraya pamuk beyaz olunca bi hoş geldi bir de koltuk süspansiyonu bütün sorunu çözmüş güzel olmuş tarlada çok sallandırıyor :smiley: bayadır da oynamayınca insan heves ediyor ++ oynadıktan sonra FS17’ye girdim :smiley: eeee fark dağlar kadar yani grafik anlamda — ++ geri dönüş hızı dieye bir ayar gelmiş %50de şu an tekerleklerin geri gelirken dönme hızı deniyor gerçekçi olmuş + direksiyon artık nereye çevirirseniz orada kalıyor ortalnmıyor tabi ilerlemezseniz gerçekçi olmuş
ama simülasyona kaydık yok daha ayrıntılı olacak lafı gerçekçi değil!

3 Beğeni

Sonunda direksiyon iyi olmuş hep istediğim bilseydi. Birde koltuk traktör içten görürken zıplıyormu yoksa görüş sabit mi kalıyor

içten dıştan zıplıyor amerikan haritasında oynadım videoya oradan başlayabilirim çok dağlık harita olmuş orman içinde yollar vs. :smiley: çiftlik yeri de fena şu an fishing sim world incelemesini göndermem lazım sonra yamayı beklicem çünkü bizdeki sürümde video çekilmez garip çünkü
bu gece yarısına kadar oyundayız herhalde

2 Beğeni

Straw Harvest DLC’si ile gelen özellikler oyuna dahil mi? Resmi yayınlarda ve sitelerinde bununla ilgili bir bilgi göremedim de. Krone Premos olsun yem yapma istasyonu olsun gayet zaman geçirilecek işlerdi.

onlar yok ama dediğim gibi ben daha görmedim öünkü asıl sürüm bu değil ve o olaylar 3. parti geliştiricilere aitti modhubda paylaşılırsa güzel olur ama o fabrika yerleştirme sistemi oyunda çok güzel olacak modlarla bu oyun bambaşka hale dönüşür

Oyun ne kadar depolama alanı istiyor acaba ? Ona göre SSD yer açmaya çalışıcam !

5.3 gb setup var yama da gelcek ama steamde 20 gb yazıyor ancak benim sürümde şu an 10.1 gb kurulu dizinde dosya var. Artabilir en az 15 açın. Şu an girmemek için zor duruyorum :smiley:

Cevap için teşekkür ederim. Ben de önsiparişi az önce yaptım,biz daha 5 gün bekliyeceğiz :slight_smile:

Canlı yayını video 18’den önce yayınlanırsa 19.00’da başlatırım. Önce videoyu düzgünce yapalım çünkü her zaman izlenecek. Yayında daha ayrıntılı bakarız. Öğlenden sonra bir sürü video yayın olacak. Şu anki sürümde çekilmesini tavsiye etmiyorlar. Eğer öyle yapmışlarsa yazık :smiley:

1 Beğeni

Birde bina yerleştirdiğimizde arazi düzgün şekil alıyordur inşallah.