Farming Simulator 19 - Ana Konu

45 dk. video oldu :smiley: her özelliği gösterdim renderda şu an yine geçe kaldık hayır yeni ve önemli şeyler var :smiley: bir türlü rahat oynayamadım bundan sonra videolarda kamera yok
bu video işi bitince direkt yayındayım

1 Beğeni

Multiplayer olayı

2 Beğeni

son hazırlııklar :smiley: 20de yayındayız

1 Beğeni

Abi yayın youtube da mı olcak

Farming Simulator 19 oynamaya başlıyoruz! Amerika’da çiftliğimizi sıfırdan kurup, her yeni gelen özelliği gösteriyoruz. John Deere traktörler, atlar, köpekler, yeni grafikler ve daha fazlasını yeni başlayan FS 19 macerasında bulabileceksiniz.

1 Beğeni

Bugun normal.kariyere baslicam erkunt traktorun odakta oldugu video oglenden sonra hemen gelir. gorevlerle de devam ederiz multiplayerda oynayacagimiz harita amerikan olacak zor modda sifirdan ve kalici profil
Sunucuda bundan devam edecegiz ilk baslangic yeri bizim digerleri size kalacak cikisa yakin basvuru acarim ancak daha once oynayanlar oncelikli
Her ciftlik kurulunca bir butce aliyor zor modda 500k veriyor ve biseyiniz yok ev gibi seyler bos faydasiz

“daha önce oynayanlar” derken 17 oynayanlarmı yoksa birlikde oynadıklarınızmı?:))

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19dan-yeni-cgi-tanitim-video-farm-furios/

Bunlarda işi iyce goy goya vuruyorlar.

Şimdi Oralet Birlik Çiftliği için Amerikan haritasında sıfırdan oluşturdum. Zor mod seçtik. Görevlerdeki kiralama bedeli arttı böyle değild dün akşam yayında almıştık birkaç tane :smiley:

1 Beğeni

Ayın 20 sinde başlıycazmı sunucuya direkt.

1 Beğeni

15 ton kireç yüklü şekilde aşağıya indim zor dönüp çıktım. 2 km/s ile çıkabildim diyeyim :smiley:

1 Beğeni

Erkunt Traktörle Sıfırdan! :smiley:

1 Beğeni

@HasanOfke cim varmi oynadikca yakaladigin ters bir durum. sabahtan aksama ofiste zaman gecmiyor ayin 20 si nasil olacak !!!

1 Beğeni

bugün yazdığım video haberine ekledim; “Ayrıca dün oynamaya başladığımız oyunda söz konusu grafikleri beğendik fakat bu oyun da simülasyona yaklaşmamış görünüyor. Oyuncuların en çok istedikleri(dinamik arazi değil), eksikliğini hissetiği ve oyunu daha iyi noktaya taşıyacak özellikler bu sürümde de yer almıyor.”

özetle beyler güncellenmiş bir oyun hayırlı olsun fazla takılmayalım modlarla keyfini çıkaralım ama yine de tepki gösterelim olmaz böyle
yayında sürekli o marka yok şu marka yok diye yorumlar gördüm saçmalamayın öyle tutundukça adamlar önemli özellikleri eklemeyip görsellikten ibaret olacak oyun

@BeYLeRBeY evet fs15ten beri kasaba sisteminde oynayan birkaç arkadaş vardı

1 Beğeni

Seracılık olayı nasıl onda bir değişiklik varmı?

1 Beğeni

seraları göremedim o tür şeyler ekli değil ama az önceyeni sürüm geldi onu kuruyorum bir de video çektim onu yayınlıcam :smiley:
ben memnun değilim şu an bu durumdan bir sürü şey eksik çoğunu modhubda bulucaz da gıcık oluyorum anlatıcam

2 Beğeni

dün yayında az izledimde sen fendt favoriti kullanırken o direksiyon çok mu hızlı dönüyor sağa sola bana mı öyle geldi anlamadım…problem yaratır o sürüşte o şekilde sanki

1 Beğeni

hızlı giderken hafif dokunuş bile yapsan çok hızlı dönüyor sevemedim fs17de bunu düzenleyne modlar vardı yeniden kurmak istemiyorum hatta abuk sabuk dekorasyon öğeleri için mod kurmak bile istemiyorum istemiyorum istemiyorum istemiyorum…
modhubda paylaşılan her şey artık oyunun orijinal bir özelliği ve hizmeti gibi oldu o yüzden sırtını herkes oraya dayıyor
fs17de olanlar bunda olmayan her şey orada paylaşılacak :smiley: ???

1 Beğeni

birazdan canlı yayın açacağım.

1 Beğeni