Farming Simulator 19 - Ana Konu

yanlış anlamadıysam biz sunucu alacaz fakat kendi sunucumu aldıkdan sonra sizinle aktif olabileceğiz ?

hayır diyorum ki sadece ben sunucu açamam sığmayız başkaları da açabilir ama buradan onlara katılan olur birbirimziin sunucularına(oradaki çiftliklere ziyaret) girebiliriz network büyür gelişir diyorum

anladım tşk ler
birde dc de perm nasıl alınıyor ?

Bu akşam Amerika haritası gösteriliyor da oyuncuların sorduğu hiçbir şeye cevap yok. Uyduruk bi araç için koleksiyoner kutu almaya gerek yok zaten diğer şeyler önemli :smiley: ortalıkta paylaşılacak o pre order şeysileri!!!
yağmur yok göremedik millet soruyor ama giants’ın beklediği gibi gitmemiş olabilir yayın işleri

kokpit ışıkları güzel olmuş be 2019’a girerken sonunda geldi :smiley:

bigbud dlcsi ise modhub (resmi mod galerisinde) mod olarak paylaşılacakmış ücretsiz!!!

++++ devam
Çıkışa çok az kalmışken kritik özellikleri daha göremedik bu hafta multiplayer olayını tanıtabilirler cuma mesela? oynarlar mı bilmiyorum çünkü çıkıştan önce hazır olmayacak demişti sunucular

++
bugün bilgilendirme geldi bize gelecek sürüme ilk gün yamasını dahil etmek istiyorlarmış o yüzden perşembeden önce video çekilmezse iyi olur hatalar vs. değişecekmiş o yüzden :slight_smile: yarın gelecek sanırım

+++

yayınlar acayip diyebilirsiniz ama farklı insanlar bir araya geliyor ve bağımsız bir yerde değilsiniz zorlama oluyor her şey orada duranlar kendi kanallarında çok daha iyiler zaten ortamı başka sonuçta

her iki harita da çok engebeli dağlık tepelik alanlarla doldurulmuş bu ilk kez oluyor modlarda çok işimize yarayacak bakmayın standart haritalar onlar fos :smiley:

++

martin baya yorgun yarın sabah ondan sorularıma cevap bekliyor olacağım

2 Beğeni

Detaylı simülasyon ögeleri yalan oldu desenize. Hiç yoktan işi bilenler için oyun böyle bir seçenek sunsa.

Fotoğraf Modu?
ahahahahahahahahahahahahh zuhahahahaha yok?

beyler size tavsiyem yayın mayın izlemeyin çıktığında alıp sessizce oynayın sinir krizi geçirebilirsiniz çünkü

2 Beğeni

Geldimi sana oyun. Okadarmı kötü

yoo daha değil sadece fotoğraf modu gibi önemli bir özellik yine yok göremedik bu da çok yanlış

abi anlamadım şini foto modu nasıl oluyo ??

canlı yayındalar yine

Yarın öğlenden sonra ambargo kalkıyor(video için inceleme ambargosu 20sinde) yarın ek bir güncelleme gelecekmiş. O yüzden ondan sonra başlanacak yani Perşembe akşamı :slight_smile:

Nereden bilecekler yav azıcık anlatsana oyunu :):):slight_smile:

daha oynamaya başlamadım aktifleştirmedik çünkü anahtar bekleniyor yarın önce video hazırlıcaz sonra canlı yayın olur sanırım akşamına :slight_smile:

1 Beğeni

sonunda senin yorumlarını merak ediyoruz.

Oyun aktifleşti girdim :d

2 Beğeni

Bize bi kaç screenshot atsana Hasan abi ya :joy: bizden bişey çıkmaz :zipper_mouth_face::joy:

Abi videoyu ne zaman atçan

Yakında…

Bari azcık spoiler :smiley: