Farming Simulator 19 - Ana Konu

İnşallah şu C&C düzgün birşey olurda bidaki oyunu adam akıllı yapmak zorunda kalırlar. Gıdım gıdım ilerleme kaydediyo oyun. 2008 den beri oynuyom hep gıdım gıdım en büyük devrim 2011 de ineklerin gelmesi başkabişey yok.

1 Beğeni

çok haklısın vallahi bende 2009 dan beri oynuyorum inekten başka çığır açan hiç bir şey olmadı o yüzden tepkimi gösteriyorum ounu satın almıyorum 2017 yi almadığım gibi.

Oyunun çıkmasına 10 gün var ne merak ediyorum nede heyecanlanıyorum 2 saat sonra kabak tadı verecek çok iyi biliyorum

1 Beğeni

Ben bu konuda sessizliğimi koruyorum, daha var çıkmasına ama yayındakinden pek farkı olacağını zannetmiyorum.

gecen indirimde C&C yi almadım da pişman oldum hoş ondada yapacak şeyler ve araç ekipman şimdilik kısıtlı ve optimize sorunlarından bahsediyorlar… Fs 19 u alma konusunda halen muallaktayım ayın 18 gelsin kredi kartı hesabı kesilsince belki bir şeyler gaza getirirde alırım

sa yeni katılımcıyım dc de farmin19 odası perm için şartlar nedir acaba

Alma konusanda muallakta olan arkadaşlar için söylüyorum. Nekadarda gömsek bişeyde yapmasalar malesef oynanabilir çiftcilik simulasyonları içinde en iyiside bu.

2 Beğeni

Canlı yayindalar

Şuan piyasadaki en iyi oyun gene bu ve bu gidişle c&c da buna pek bi etki etmeyecek

1 Beğeni

C&C anca Fs 21 cikarsa etki eder oda bi ihtimal sanırım tam sürüme geçmesine 1 seneden fazla var yol planlarında… ki zaten plandaki tarihler sürekli aksıyor diye biliyorum

ingilizce canlı yayınında çoğu kişi FS 17,5 ifadesi kullandı.

1 Beğeni

Elmer römorkları

Çok doğru demişler fs17,5

1 Beğeni

FS 17 oynuyordum. steam basarimlarinida yapinca oyunu oynamaz oldum. neden mi ! dedimki FS19 a kadar bi ara vereyim de oyun cikinca daha bi keyifle oynarim. simdi bu dogan gorunumlu sahini alsakmi almasak mi? yeni yilda indirime falan da girmez bu oyun.

2 Beğeni

Mecbur alcaz başka oyun yok bunun yerini tutacak.

1 Beğeni

Ben PS4 için alıcam bunu.

Farming Simulator 19, Giants Software’ın Kanalında Canlı Yayında Oynandı!

1 Beğeni

öyle maalasef ne kadar eleştirsek de şikayet etsek de ki şuan piyasada ki en iyi oyun cc için arkadaşların dedigi gibi fs 21 anca o bile muamma

FS 19 çiftliği için bir sürü mesaj geliyor da ben ayrı bir konu açıp duyuracağım yazanları dikkate alıyorum ancak 2. sunucu açmadan herkese söz veremem. Bir de sadece ben sunucu açamam sponsorluğun bir sınırı var siz oradan almazsanız kendi sunucunuzu açmazsanız olmaz ama diyorum ki siz suncu açın yine hep beraber oynayalım burada paylaşın oyuncular birbirlerini ziyaret etsin

O Fiat 1300 DT’yi küçüklüğümde görüp binmişliğim vardı çok hoşuma gitti gerçekten onu görünce ya mutlu oldum @HasanOfke

Farming Simulator 19 “gold” oldu yani tamamlandı!