Farming Simulator 19 - Ana Konu

saat 9 dan önce olsa iyi olur :slight_smile: malum konvoy var bi izlerdik yoksa yarına kalacak…

Farming Simulator 19’da hangi yenilikler var? Listelediğimiz 22 yeniliği, merak ettiğimiz özellikleri ve kesin olarak yer almayacağını bildiğimiz şeyleri anlatıyoruz.

3 Beğeni

Arkadaşlar sizce farming 19 20 kasım 2018 tarihinde indirime girermi ve fiyatı değişrimi ?

Çıkışa özel bi’ kesinti yapabilirler .

Acaba farmingin ücreti 20 kasımdan sonra artar mı ?

Daha önceden böyle birşey yapmadılar yapacaklarını düşünmüyorum ayrıca çıktıktan sonra fiyatta bir değişmede olmaz

Pazartesi akşamı 20.00-21.00 gibi yayın başlayacak Giants kanalında burada izlenimleri aktaracağız. Oyun ortaya çıkacak o yüzden bizim videolar biraz daha özenli olmalı :smiley: yoksa gameplayi kim ne yapsın :smiley:

4 Beğeni

Arkadaslar merhaba FS19 un cikmasina az bir zaman kaldi asagidaki kisi listesi uzerinden server plani yapilacaktir. @HasanOfke nin server detaylari icin kisi listesini gormesi ve kisileri belirlemesi gerekmektedir. bunun icin isimlerinizi yazdiriniz. Tesekkurler.

1- @HasanOfke
2- @gampue
3- @iboj26
4- @niycin
5- @muhammedarikan2572
6- @berken
7-@Bartu
8-

2 Beğeni

Yokmu 16 kişilik serveri dolduracak.

1 Beğeni

Bakalım ilk çiftçilik deneyimimi fs19 ile arttırmak istiyorum ama duruma bakar :smiley:

1 Beğeni

Yayinlar baslamamis arkadaslar ne youtube’da nede twitch’de

akşam 20de

C64 sürümünden oynanış videosu geldi.
collectors edition için hala uğraşıyorum kutu gelmese bile bu sürümü almaya çalışıcam

1 Beğeni

Adamlar şakamaka yapıyolar :laughing::laughing:

Yayından izlenimler;

Sürüş aynı ancak koltuk süspansiyonu farklı hissettirir.
Tarladaki dokular yine aynı ve kötü geliyor.
Çiftlik için gereken binaları gördüm. Zaten var olan bir olay şaşırtan bir şey yok.
Mağaza ve garajdaki yeni sıralama güzel olmuş. Çiftlikteki yerleştirilebilen binaları da aynı yerlere eklemişler.
Çimenler eziliyor lastik izleri zaten vardı hoş olmuş ancak tarladaki mahsül kökleri ezilmiyor ve saman da ezilmiyor zaten bu iki önemli eksik ve gerçekçiliği öldürüyor modla çözecekler mi bilemiyorum ama şu an yayında çok komik duruyor. Zaten bu yayınlarda sorgulayıcı sorular olmaz Giants, FS17’de uyanmıştı herkese key gönderdi kontrol altında tuttu yabancılarda bir sürü seri video çeken ve aynı şeyleri tekrar tekrar yapan insanlar var. Sonuç? Oyun hala aynı ve muhalefet, tepki yok.
Unutmayın simülasyon oyunları 1 veya 2 yılda bir yenilenmek, güncellenmek zorunda bu da öyle ama yapılacak şeyler vardı.

My Summer Car’daki traktör kullanma olayını hatırlıyor musunuz?

Ben hala aklıma geldikçe köydeki anılarla bir tutuyorum çünkü gerçekten iyi hazırlanmış. O ortamı yaşatıyordu. FS’de bu sadece modlarla zorlayarak oluyor.

İzlerken keyif almazsınız çünkü zaten merak ettiğiniz bir yanı yok. Oynayınca keyifli olur. Ya da modlarla yeni şeyleri görünce…

Neyse eğlenmeye, keyif almaya bakalım.

2 Beğeni

Heycanlandıracak bi özellik yok. Aynı tas aynı hamam. Bitaraftan sinir oluyorum bitaraftan oynamak istiyorum. Garip bi oyun. Yalandanda olsa insan bir kaç bişey koyar oyuna. En kötü bi mevsim koy.

Kesinlikle hiçbir yenilik göremedim. Yağmur olayı nerede acaba? Ben mi kaçırdım yoksa göstermediler mi? Multiplayer ile ilgili de bir şey göremedim.

Adamların suratlarından bir şey göremedim desem. Gördüklerim de 2017’nin aynısıydı. :confounded:

herhekadar bu oyunu ozellikle MP de oynamak istesemde bir okadarda yapimda emegi gecen herkese iyi dileklerimi gondermekten kendimi alamiyorum. FS17 den farkli birsey yok gibi 17 neyse 19 da o oldu. hayir en azindan vaat et arkadas. nebileyim birseyler soyle. cikmis ayni tas ayni hamam. yine modlarla oynayacaksak ne anlami kalir tekrardan 19 a okadar para vermenin. kafam karisik.

2 Beğeni