Farming Simulator 19 - Ana Konu

Bu oyunu en cok MP deki rekabetli ciftlik ozelligi icin istiyorum. cok keyifli olacagini dusunuyorum.

Heyecanlanmamak elde değil :slight_smile:

Güzel olmayan ama gerçekçi toprak dokusu olan 2 oyun vardı.ikisini de denemiştim,kötü oyunlar olsalarda gerçekçi toprak dokusu olması tarla sürmeyi acayip keyiflendiriyordu.Pulluğun ve diğer ekipmanların toprağa girip çıkması,traktörün o gerçekçi 3d doku üzerinde hareket etmesi ve sürmek çok keyifliydi.

Parası m yok bu firmanın gerçekçi toprak dokusunu dizayn edecek adamlar almıyorlar ekibe?Halbuki FS17 epey sattı diye biliyorum.Steam’da en çok satanlardaydı.

Ne yapıyor bu adamlar?Bütün parayı lisanslara mı gömüyorlar acaba… :slight_smile:

Adamların stratejisi böyle. Adamlar para nasıl kazanırız derdindeler. Ona göre ölcüp tartıp oyun yapıyolar. Her özelliği tek oyunda verseler bidahaki oyunda ne verecekler.

C&c sizce farklı mı yaptı ??
Parayı yediler daha oyunda biley yokken 3 senede bitirecekler anca oyunu o kadar parayla

1 Beğeni

Gerçekçi toprağı vs geçtim hiç yoktan şu iğrenç doldurma boşaltma animasyonlarını düzeltseler. Yine içi dolu gözüken ama farklı kamera açıları ile baktığımıza boş gözüken römorklar vs bizi bekliyor. Bu ufak ama can sıkıcı sorunları neden halletmiyorlar anlamıyorum.

1 Beğeni

Abi hayvancılığı hiç değiştirmiyorlar ya anca yeni hayvan ekliyorlar at falan, hayvancılığı çok basite alıyorlar keşke cattle deki gibi olsa, hadi ırkı geçtim, hayvanların cinsiyeti bile yok, bide her sene aynı inekleri görmekten bıktık bi model üzerine yapıyorlar tüm inekleri holstein le simental ın yapısı bir mi? Kısaca örnek veriyim boynuz yapıları. Koskoca çiftlik oyunu yapıyorsunuz yapmayın böyle şeyler gözünüzü seviyim. Arkadaşın dediği gibi yem vagonu boşaltma animasyonu çok kötü, başka bir konu sen inekleri besliyorsun ineklerde hiç bi hareketlilik yok bir iki tanesi yem yiyor saçmalığa bak sadece inekte değil hepsinde öyle… sadece hayvancılığa söylicek, değinecek çok şey varda neyse… :frowning: en azından hayali inek olayı yok artık, hani ahırda 50 inek yazıp da ortalıkta 10 inek gözüküyordu ya Allah’tan onu bari düzelttiler artık sınırlama var kaç inek yazıyorsa okadar inek gözükecek ahırda…
Genede fs gönlümüzü çalmayı başarıyor işte :slight_smile:
Mesela bu ufak römorkla at taşıma olayı beni baya bi heyecanlandırdı ne yalan söyliyim :slight_smile:
Ha şunu da söyliyim hayvancılıkla ilgili ekipmanlar çok daha fazla, çeşitlilik fazla çok hoşuma gitti :slight_smile:
VALLA ÜŞENMEDEN OKUYANA HELAL OLSUN :smiley:

2 Beğeni

“Soruları cevaplamaya devam eden oyunun baş tasarımcısı Marc Schwegler, Farming Simulator 19’da hayvan üreme aşamasının artırılacağını bunun hayvan taşıma, üremesi, sığırların cins seçimleri gibi özellikler anlamına gelebileceğini açıklıyor. Daha fazla süt üretimi, et üretimi gibi ayrıntılar da var.”

İlk haberlerden birinin içeriği. Pek bir şey vaadetmemişler. Ayrıca yeni videoda cinsler ve et üretimi gözükmedi.

1 Beğeni

Dediklerine bire bir katılıyorum sonuna kadar okudum
:grin:

1 Beğeni

evet yok bekleyeceğiz ama ben onları geçtim doğru düzgün bu işleri yapan modlar galeride listelensin yerleştirip hallederiz

4 Beğeni

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Farming Simulator 19 “Araçlar, Ekipmanlar”

@iboj26 :smiley: :smiley: :slight_smile: . @FarmerJax o ırk olayıda şöyle sanırım ırkların isimlerine göre değilde renklerine göre isimlendiriyorlar herhalde atlar da öyleydi çünkü, neyse oyunun çıkmasına az kaldı inşallah dedikleri şeyler vardır, çünkü videoda bahsettikleri özellikleri hiç göstermemişler.

farming 10 yıldır aynı farming beklentiyi yüksek tutmayalım hayal kırıklığına uğrarız

1 Beğeni
1 Beğeni

Ben çok ciddi söylüyorum bunlar iyi günler 3 sene içinde birbirimizi yemeye başlıcaz. Bizim burlarda ben dahil çiftciler borçla cebelleşiyo.

Biraz da gülelim.

Multiplayer sunucusunun lokasyonu Strazburg yapılmıştır. 20 Kasım’da direkt açılacak. Bilginize… bilgiler tek bir konuda var ama multiplayer olayı için ayrı bir konu açarız sohbet tanışma için ana konu dışında tutalım
bu hafta video gelse bari :smiley:

Mevcut

1 Beğeni

bu sunucu bilgileri için ya da düzenlenir bilemiyorum karışmasın bakıcaz

Şimdi bir mail geldi. FS 19 inceleme, yayın kurallarıyla ilgili. Güzelce açıklamışlar iyi olmuş çünkü sidik yarışına dönmüştü bu çıkış zamanları hep öyle oluyor. Tam incelenemiyor hızlı çekelim yayınlayalım vs. ondan daha iyi olalım bu oyundan fsden kötüdür iyidir şeklinde karşılşaştırmalar yapılıyor bunnlardan bahsetmişler.
Tabi incelenecek ancak önceden gönderileceği o video yayınlarda bunlardan bahsedilmesin istiyorlar. Çıktıktan sonra ne olduğunu yazabilirsiniz diyorlar ambargolu…

Ne zaman geleceğini sordum da herhalde yakındır kasımın ilk hftası başalyabiliriz çünkü inceleme oynamak için karar vermek için vaktiniz olacak demiş.

2 Beğeni