Farming Simulator 19 - Ana Konu

fs 19 preview versiyon videolarını izleyince heyecanlanmamak mümkünmü önceki oyunla aynı diyenler tekrar bi düşünsün derim videolar baya heyecan veriyor

Aynen olabilir bak :slight_smile: olabilir de değil hatta evet :slight_smile: şimdi farkettim c&c da deutz un 9 serisi yok farkettiysen farming de de bu sene 7 serisi falan yok çünkü cattle and crops la anlaşmaları var orda daha önemli olduğu için daha çok modeli var, Hasan abi nin de dediği gibi Deutz-fahr ın c&c da önemi büyük, büyük ihtimal ondandır :slight_smile: sanırım farming sadece 9 serisini elinde tutabilmiş yada kitlesi büyük olduğu için modeli tanıtmak amacıyla ordada adımız olsun diye deutz en önemli traktör modelini bu sene de farminge vermiştir herşey olabilir biz bilemeyiz öyle herkez istediği modeli yapamıyor diye biliyorum çünkü

1 Beğeni

Mod olayı ile hallederiz fakat doğru ve güzel bir modu bulmak bazen zor veya imkansız olabiliyor.

Görünen o ki ilerleyen zamanlarda C&C özellikle FS21’i bayağı zorlayacak. Claas, Deutz derken lisans kavgaları başlamış :smiley:

Zorlama olur da CC tamamlandığında bunlar yenisinde dinamik araziyi duyuracak. Ama şöyle olur insanlar ondan sıkılınca buna sarar bundan sıkılınca ona…

1 Beğeni

Onu bunu bilmemde bu şekilde rakabetler sadece bizim işimize yarıyacak. Her gecen süre herkes en iyisini yapmaya calışacak. Allahtan C&C diye bişey var.

1 Beğeni

Deutz’un da baya modeli varmış ya,oyunda tek bir tanesini görmek üzücü.

1 Beğeni

FS 11’de Deutz kusmuştuk :d

offf offf offf

bazı sahneler cattle’a ne kadar benziyor :smiley:

6 Beğeni

Tasarım olarak bence dünyanın en iyisi deutz.

1 Beğeni

terrus cvt tek geçerim

1 Beğeni

Şahsen ben Başak 2100 veya 2110 traktörünü de oyunda görmek isterdim,iyi bir tasarımı var.İçi de fena değil

FS 17’de de deli gibi modları vardı,orda da kusmuştuk. :d

Başak görmek inkansız türkiyede bile tutulmayan bir markayı koymazlar oyuna

1 Beğeni

İşin gerçeği Marka model de değil. Makinenin detayları, oyunun oynanışı, akıcılığı, arazi dinamikliği, grafikler. Yani oyunun oynanabilirliği gerisi hava civa. Yok tümosan olmuş yok hattat olmuş yada erkunt olmuş fark etmez. Önemli olan oyunu oynadıkca mutlu hissetmemiz. Gerisi teferruat. Benim şahsi düşüncem C&C oyanır ve döngüsel bir seviyeye geldiğinde simulasyon türk ailesinde FS19 oynayan 1 kişi bile kalmayacak. İLk yayınladıklari video ve fotoğraflar gibi bir oyunu tamamladıklarında fs19 un yüzüne bile bakmıcaz. Lakin C&C oyanana bilir seviyeye gelesiye kadar FS19 devam.

1 Beğeni
3 Beğeni

Böyle bir oyuna gerçekci toprak nasıl gelmez hala aklım almıyo

1 Beğeni

Yine boş bir video,oyunda gerçekçi toprak vb. yeni özellikler olmadığı için sürekli araç videoları,görselleri yayınlıyorlar.

1 Beğeni

Hayvan besiciliği Farming Simulator 19’da bir takım yeniliklerle geliyor. Aşağıdaki tanıtım videosunda bunu görebilirsiniz. İnek, domuz, koyun besleme aşamaları gösteriliyor.

Şimdi süt kamyonunu niye kaldırdınız be zalimler? Şimdi yine eklemişsiniz! Neden o süt güğümleri şimdi geliyor? O tavuk yumurtaları ne güzel paketlenmiş! Neden bu kadar basit şeyleri şimdi görmek zorundayız!!! Bundan daha zorları yapılıyorken… Her yeni bir öncekinden çok daha ötede olmalı dinamik arazisini yiyim bizim sorunumuz dinamik arazi değil ki…

1 Beğeni

FS 19 modları için artık adres burası; https://mods.simulasyonturk.com/kategori/farming-simulator-19/
Sadece orada paylaşılacak. İster resmi site ister normal olsun amaç tanıtmaktır. Bazı önemli modları, tavsiye vs. şeklinde ana siteye ekleriz ki millet görsün.

1 Beğeni

Ayrıca Verygames bugün sponsorluk için tekrar ulaştı FS 19 için istediğimizi söyledim iki tane ayarlayacak sanırım görüşücez :slight_smile: Hızlı sunucularda…