Farming Simulator 19 - Ana Konu

Şahsen be değişir tartışılır erkunt görünceye kadar bi tümosan görmeyi tercih ederdim

1 Beğeni

Oyunu bekliyorum istiyorum oynayacağım ama RDR2 hevesimi kırdı biraz :smiley: konsol da alınca… yalnız FS19 ile beraber PS4 sürümü incelemesi ve aylık yayınlanan modları derleyeceğiz artık konsol tarafında da simülasyon oyunlarının haberlerine yoğunlaşılacak. O yüzden bu haftadan itibaren firmalardan key isticem. 2019’da bir sürü oyun çıkacak.

Bazı özellikleri hala görmedik yağmur nasıl yağıyor?, vites olayı nasıl yapıldı? bunları bekletiyorlar. Şu an paylaşılanlar ıvır zıvır şeyler…

kaldı burada 45 gün hadi 5 gün önce bize erken geldi diyelim umarım öyle olur :smiley:

tekrar söyleyelim modları hepimizin inceleyip yayınlaması lazım zaten indir olayı artık resmi siteden oluyor ama her modun ne işe yaradığını anlatmak lazım herkes için düzenli bir alan olur

1 Beğeni

Abi mod için ayrı bi konu açılsa daha iyi olmazmı ?

modlar burada değil simulasyonturk.com paylaşılır

Erkunt Traktör’ün “ArmaTrac” Markası Farming Simulator 19’a Katıldı!

FS 19 için karakter özelleştirmesi

çok uçuk şeyler yok eğer güneş gözlüğünden fbakarken farklı bir ortam görmeyeceksek…

2 Beğeni

20 Kasım’a şurada ne kadar kaldı ki? İşte karşınızda FS 19’un Amerikan haritası Ravenport! Yenilenmiş grafik motoruyla harika görünüyor. Grafik motorunda yapılan yenilikler işe yaramış.

video çekeceğim şu türksat gelip modemi değiştirsin önce bi :slight_smile:

Tarım mı yapacağız yoksa tatil mi? :smile: Muazzam gözüküyor.

Ravenport isimli Amerikan haritasının tanıtım videosunu izliyor, Erkunt Traktör’ün FS 19’da yer alması, paylaşılan diğer videolar ve bilgileri değerlendiriyoruz.

4 Beğeni

Canım fena oynamak istiyor ha tam zamanı şimdi :frowning: kasım ne ya çıkarsalardı keşke bu ay sonu başta tamam dedik ama olmuyor :smiley: gördükçe araçlar açıklandıkça insanın oynayası geliyor eğer bırakıp kaçarsam allah belamı versin çıktığında :smiley: yemişim rdr2sini aaaaa amaa :smiley:

1 Beğeni

Oyunda server felan alıp multiplayer oynaycak varsa benide alın.

Deutz-fahr çok az olmuş en az iki modeli olmalıydı bence coming soon da yazmıyor

Manitou’da da coming soon yazıyor.

Bir modeli koyulmuş zaten eski oyunda da var olan,acaba diğer model veya modeller ney?

http://www.maats-manitou.com/products

arazi tipi forklift ile normal forklift gelebilir belki güzel olur
rotasyonlu teleskopik de iyimiş gelirse zaten en fazla 2 makine daha eklenir

1 Beğeni

Kesinlikle

9 Serisinin bir küçüğü olan 7 Serisi’ni de görmek isterdim. Ya da eski Deutz modelleri.

1 Beğeni

Aynen :slight_smile: artık sözleşmeleri mi bitiyor, farming simulator kendisi mi istemiyor yoksa Deutz-fahr mı istemiyor (zannetmiyorum istemiceklerini) anlamadım ki? Ben olsam en az iki tane eklerdim çok arka plana çekilmiş halbuki Deutz-fahr da dünya markası, açıkçası hiç hoşuma gitmedi sadece bi tane olması :frowning: Hasan abi senin düşüncen nedir?

Bence Deutz olayının C&C ile bağlantısı var. Çünki oradada Deutz olacak belli modellerde anlaşma yapılmış olabilir.

1 Beğeni

Deutz agrostar yoksa oyunun ne anlami var bekleyin amac yeni araclari tanitmak girilmemis olabilir
Ote yandan fendt favorit bu modelin yerine de gelmis olabilir
Canim cok oynamak istiyor yav…

1 Beğeni

Hacı yolu bekler gibi FS19 bekliyoz Kasım 20 ye saat sayıyom. 912 saat kaldı

1 Beğeni

MR Modu erkenden uyarlar inşallah uğraşan kişi…oynamak istiyorum fakat heyecan yok 1 ayda zaten göz açıp kapayana kadar geçer gibime geliyor.

1 Beğeni