Farming Simulator 19 "Araçlar, Ekipmanlar"

özel seri olarak üretildi onlar sınırlı sayıda diye biliyorum yoksa normalde kırmızı

Farming Simulator 19’dan Samson markası için iki ekran görüntüsü geldi.
Samson Agro SP 14/17 katı gübre serpme römorku
Samson Agro PG II 25 sıvı gübre tankı(SD 700 hortum takılı)

2 Beğeni

Yeni araç ve ekipmanlar

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-arac-ve-ekipman-bilgi-goruntuleri-bolum-6/

1 Beğeni

PNG

1 Beğeni

yeni araç ve ekipmanlar tanıtıldı

1 Beğeni

Fiat iyi olmuş herkese göre traktör var oyunda

1 Beğeni

HW 80 römorkun brandaları umarım animasyonlu kapanıyordur…

Eklenen süt tankerleriyle ineklerden çıkan sütü biz taşıyoruz herhalde videoda gösterilmişti ama herhalde tesis koydular ve yumurtaları satar gibi oraya satacağız güzel :slight_smile:

lisanssız dorseler… lizard adı altında alınacak

1 Beğeni

Fiat çok iyi olmuş. Bir 640’lık değil ama yerine kullanırız. :smile:

2 Beğeni

Oyunu aşırı eleştirsek de araç gereç içeriği ve tasarım konusunda diğer firmalar yanına bile yaklaşamıyor kaliteli modellemede.C&C sadece yakın FS19’a
Diğer firmaların özellikle traktör tasarımları çok vasat,oyuncak gibi yapmacık duruyorlar.

Ekleme:Belki diğer markalardan da görebiliriz.Ford markasını bekliyorum şahsen,önceki oyuna mod olarak yapılmıştı ama çok orjinallerdi,sanki oyun yapımcıları tasarlamış gibi duruyordu.

yazarken bi hoş oldum :smiley:

özellikle son görüntülerde aynı köydeki gibi bir manzara var

2 Beğeni

13-15-17 korsan olarak çok oynadım ama 19 u sanki alacam gibi,herhalde,sanırım,büyük ihtimalle,inşaallah :slight_smile:

1 Beğeni

Tekrar belirtelim
HD Brantner Push-off trailer TA 23071 römork modu oyun çıktıktan sonra ücretsiz mod olarak yayınlanacak. Kendi sitelerinde paylaşacaklar. Hafta sonu fuar vardı orada denetmişler zaten her neyse neden orijinale dahil edilmedi diye sormuyorsunuz malum… :smiley: sdfsdfsdsdf

silaj makinasının arkasına bağlanabilen (stara ninja 33000 multifruit haricinde çünkü kapasitesi az ve borusu çok kısa) burgu vagon modu var mı?

teşekkürler

Buldum teşekkürler