Farming Simulator 19 - Ana Konu

çiftçiliksimülasyon
tarım
türkçe
realistik

Şarkı özel bestelenmiş facebook sayfalarında yorumlarda öyle bi yorum görmüştüm. Tekrar bulabilirsem resim atarım.

Harita dehşet duruyor grafikler gün ışığı çok güzel olmuş arazi yapısınada bayıldım düzlükten ibaret değil beklentiyi ve merakı yükseltti bu video doğrusu

Aynen bende baya beğendim. Çok güzel duruyor :slight_smile: grafikler ortam, ışıklandırmalar araziler falan valla beğendim abartmıyorum :slight_smile:

Harita efsane gözüküyor benim gibi eski sistemi olanlar yandı. Yüksek ayarlarda oynamadıkça bu haritadan zevk alınmaz.

videoyu yayınlıyorum farmcon sunumlarını da gösterdim

kısaca grafik motorunu yenilemek yaramış beyler…

hiç heyecanlanmadım valla… tamam iyi oyun ama yetersiz…

Halen bir şeyler eksik gibi bir türlü çoğu insanı halen almaya ikna edemedi

Mevsimler ile ilgili bi süpriz bekliyorum bende. Özellikle bu hafta mevsimleri duyuracaklar gibi bir umut var içimde bakalım.

Arkadaşlar videodaki şarkının orijinalini buldum isteyen varsa mail ile atabilirim.

Mevsimler ile ilgili bi süpriz olabilir birde dinamik arazi süprizi yapailirlermiş gibi bi his vardı içimde haritayı gördükten sonra uzaklaştım bu fikirden

Gonder bakalim

Gönderdim.

şarkının ana adı başkaymış yav pferde stehlen :d

Evet farklı.

Bende diyorum adamlardaki karizmaya bak kendilerine özel şarkı besteletiyorlar :smiley:

Playstore’da 198 TL’den ön siparişler başlamış aşırı fazla… ama ttnet kullananlar taksitle alabildikleri için bir bakıma iyi yine de çok fazla
kurlar etkili olmuş anlaşılan

steam hersekilde daha mantikli dolari 2 veya 3 uzerinden hesapliyor

bu sistem ozellikleri gercekmi

evet onlar minimum sistem
önerilen henüz açıklanmadı

Teşekkür ederim