Farming Simulator 19 - Ana Konu

Bu artworklerdeki renkli canlı ortam hiç olmuyordu. Sinir eden şeylerden birisiydi. Ama son ekran görüntüleri videolardan sonra olacak.

ben niye bir süre sonra oynamayı bırakıyordum? sıkıcı boğuk atmosferi yüzünden! daha canlı renklerin olduğu ortamda her zaman oynanır

o yüzden şu yok bu yok zamanı geçildi güney amerika haritasında oynamadık mı? daha canlı değil miydi?
yarından itibaren videolar düşmeye başlayacak buraya hepsini atar tartışırız en son da değerlendirme videosu çekicem ama sanırım pazartesi yeni sistemi kurduktan sonra olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Komatsu da yerini almış. Yarın video paylaşılacak. Genel olur herhalde :slight_smile:
Yalnız zemine yakınlaşmış her ekran görüntüsü sinirlendirmiyor değil…sdfsdf

gamescom videosu geldi ayrıca çeşitli ekran görüntüleri paylaşılıyor burada aktarmaya başlıyorum

Lsinfos.de sitesinden FS19 oyun içi gösteren fotoğraflar…

Devamı eklenecektir elbette Pazar gününe kadar bir sürü oynanış videosu ve bilgileri gelir gün gün aktarırız sitede daha gamescom güncel konusunu açmadım

2 Beğeni

İlk oynanış videosu B3nny’den geldi

yeşil yeşil çimenlerin ezilmesi çok hoş
lastik izleri de geliştirilmiş dikkat çekiyor
aydınlık çok fark ediliyor sanki biraz farklı duruyor ya fs2008 gibi
kokpitteki(biçerdöverin) animler güzel
şimdi çok aydınlık haliyle toprak dokusunu etkiliyor güzel duruyor gibi ama…!!
HARDI RUBICON 9000 diye bir ilaçlama makinesi var.
Normal beton zeminde toz duman çıkması iyi olmuş zaten lastik izleri var
bu toz duman olayı genel olarak çok daha iyi onu bilin
ilaçlarken kuşlar tarlanın içinden kaçıyor…

1 Beğeni

Hayvancılıkla ilgili video gelmez demi? Kısıtlı diye biliyorum çünkü :slight_smile:

atla drift keyfi bundan sonra :smiley:

:smile: )

Felsbrunn haritası galiba

Burning-gamers.de paylaşmış :slight_smile:

2 Beğeni

Bunlar fazlasıyla tatminkar etti beni ön sipariş yapayım hemen

Gamescom Best Simulation Game Ödülünü aldılar

2 Beğeni

Rtx desteği gelebilirmi oyuna ?

nvidia sunumunda görmedim ama onla alakalı bir şey yok belki sonradan planlıyorlardır — kısaca bunların yaptıkları aslında her oyunda yapılanlar rtx desteği böyle herkesi hedefleyen düşük sistemli insanların da oynayabildiği oyunlarda zor
o yansımalar ışıklar gölgeler farmingin anasını ağlatır

3 yeni fotoğraf
gamescom demosu değil aslında preview version yazmışlar acaba fuar bittikten sonra test amaçlı video vs. bizlere gönderilir mi? :smiley: collectors edition için ulaşıcam çünkü isticem açalım bi kutu yav

1 Beğeni

resmi paylaşım da geldi duştan çıkınca haberleştiririm

malum bu ödüller önceden şey edilmiş de neyse…

B3nny tekrar video yayınladı.

John Deere 840R ile Felsbrunn haritasını dolaşıyor. Koltuk süspansiyon, karakterin sağa sola yatması işe yaramış. Trafiğe kamyon eklenmiş farklı kasaları var. Tam haritayı gösterdi. Traktörün içindeki konsollar koltuktan ayrı hareket ediyor. Kabin için hem ışıl ışıl hem de hareketli… More Realistic mod ile siz düşünün…
Felsbrunn haritası yemyeşil ama FS15’teki İskandinav haritası gibi değil. Işık ve grafik motoru etkisi işte farklı gösteriyor. Tüm farları ışıkları açtı farklı duruyor FS17’den iyi yani… Nehirde bir ufak tekne iş görür haritanın içinde geçiyor bir tanesi bir diğeri de kıyısı zaten liman var umarım doğru düzgün modlar çıkar. Su ve kumsal hoş toprak dokuları farklı olmuş.
Video bitrate çok düşük diye kalitesiz görüntü yapacak bir şey yok. Dinamik bulutları gösterdi. Etkileyici :smiley:
Hava açıktı kapanmaya başladı bulutlar gelince dinamik hava geçişleri vardı zaten güzel olmuş.
Çiftlikte çalılara ezenlere dayak var ona göre!!!
Hep sinir olduğumuz o eski zemin dokusu, çimenler vs. artık yok… tamamen kalkmış ve yenileri eklenmiş.
Kalaye gidiliyormuş yav :smiley:
Özetle her şey yeni duruyor. Grafikte fark yok diyen zaten mümkünse gelmesin. Araçları napacaklardı takla mı attıracaklardı farklı olsun diye? Mevsimler yok beyler… Su çamur gibi şeylerden geçmek de yok ama modlara bakıcaz o güzelim yenilenmiş sulardan geçmek isterdim sıçratsın falan???

1 Beğeni

Garadol’un videosuna bakalım. Topluluk yöneticisi Lisertan ile konuşarak göstermiş. Pikap ile istasyondan başlıyorlar. Yine Felsbrunn haritasındalar. Resmi kişiler olunca yaptıkları teknik geliştirmeleri falan anlatıyor. Farklı makineleri falan gösterdi. İlaçlama makinesini kullanırkn ne kadar sallandığını görebilirsiniz. John Deere T560i biçerdöver var.

İkinci bölüm gelecek.

Biçerdöverin ekini biçerkenki saklanması efso olmuş hoşuma gitti

Grafiker gerçekten harika olmuş. Işıklandırma işleri bayağı canlandırmış oyunu. Eksik olarak biçerdöverlerin biçme özellikle de mısır biçme animasyonunun 2015’den bu yana aynı olması hiç iyi olmamış.
Haritayı da unutmamak gerek. Muazzam bir harita tasarlanmış. Modlardaki Italy Map’ten alıntılar yok değil.